Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

miła no to fakt, ze facet jezykiem może kobiecie zrobić bardzo 'dobrze"!!!!! pod warunkiem,z e on potrafi, a ona jest wyluzowana, w sensie nie spieta, rozluźniona i otwarta na doznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła tez lubię na ramieniu, ale długo tak nie poleze, nie wygodnie mi...i nie zasne na bank!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wole na łyżeczkę po seksie i te silne ręce czuć w swoich dłoniach i tak zasnąć do rana:)ah fajnie się pisze z wami o tym super:) ale chyba pójdę spać bo jutro do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole jak on mnie przytula. ale czasami jak ma ochote zebym ja go przytulila to nie mam nic przeciwko bo wtedy taka slodka minka na jego twarzy sie pojawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka hm.. ja w sumie nie zauważyłam żeby mi sie rozmazywał ale lubie go bo mi rzęsy zagęszcza bo zbyt gęstych nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło sie gada, ale trzeba zmykac do spanka! bo rano pobudka i do roboty trzeba iść... :o ejjjjjjjjjjjj a ja jutro do mojego sexi dentysty ide :D o łaaaaaaa jak mogłam zapomnieć o tym ciachu!!!!! o nim sobie moge pofantazjowac ;) jest taki mega przystojny ojojojoj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje a tak to reasumujac, to ja jaetsem zmienna jak diabli w lozku raz delikatna, niewinna, niesmiala, taka niby niedoswidczona a drugi raz jak lwica napwadam na mojego ogiera facet nie wie co jest grane, czy to ta sama laska:P :P lasencje mu tu seksik- seksik, ale spac juz chyba pora bo jutro do pracy, o rety:P lulu czas:P , pod kolderke trzeba sie wsunac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis a probowałas tego co ja link wkleiłam??? też jest dobry do rzadkich :) Impri oralny jest dobry w pozycji ^( wtedy chyba najwiecej jest przyjemności, bo jest obupulna!!! dajesz i dostajesz jednoczesnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzisiaj wszystkie będa miały erotyczne sny... ha ha ha ja kiedys miałam taki, co go nie zapomne ! miałam orgazm jak cholera i sie wtedy obudziłam ;) hie hie hie masakra! dobranoc pchły na noc karaluchy pod poduchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka nie próbowałam.. jakoś nawet mi wcześniej w oko nie wpadł ale widzę że ma fajną szczoteczkę to pewnie kiedyś się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam iść spać.. i mnie jeden facet zdenerwował ehh w sumie nie warto sie wkurzać ale już nie moge i czasem trace wiare w porządnego faceta. a najbardziej mnie wkurza jak facet ma tak wysoko ego a nawet do niego nie doskoczy.. i nie szanuje kobiet. właśnie ten opis tyczy się tego gościa który mnie dziś delikatnie mówiąc zdenerwował. Odgrywa się na mnie bo nie chciałam z nim kiedyś tam być, a nie chciałam bo widziałam jak na początku naszej znajomości mnie traktował to sobie wyobrażam co by było jak by to poszło dalej. Teraz ma panne którą jak mówią moi znajomi totalnie nie szanuje , wykorzystuje i wszystko złe co się da robi a ona za nim lata jak głupia :/ dziwie się jej że daje sobą tak pomiatać i szkoda mi jej jednocześnie. Jednak wczoraj i dzis wymienliśmy z nim parę zdań i ujmując w skrócie zakończyliśmy naszą znajomość. I dobrze, mam tylko nadzieję że nie odwali mu po jakimś czasie i znowu z jakimiś głupimi tekstami nie zacznie do mnie wyjeżdżać. Strasznie mściwy facet i teraz pozostanie tylko żal.. że spotkałam go na swojej drodze. Po tych jego akcjach aż mi się nie chce poznawać facetów.. dość dość dość :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, ze nie mozna tak uogolniac. To samo tyczy sie kobiet niektore sa glupie puste latwe ale mozna znalezc wspaniałe takie jak My:p Z facetami jest tak samo jednak Ci najwiecej warci zazwyczaj nie sa bardzo urodziwi i wiekszosc kobiet ich nie zauwaza. A moga byc wspaniali kochający itp. A takim dupkiem sie nie przejmuj tylko pomysl o tym, ze on sam sie poniża stosując takie taktyki. Bo po co mścic sie na kimś kto cie po prostu nie chciał! to dno jakies z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Miła:) Ale sie dzis cos nie wyspałam nawet kawa mi nie pomaga.... a ja to nie mam na razie z kim sie sexić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis wiem, ze sie zraziłaś po duplu takim, ale odsapniesz i chęć do facetów wróci :) spokojna twoja rozczorchana ;) sexy ja tez sie nie wyspałam :D szłam jakas nieprzytomna do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja wczopraj poszłam spac haha :P znowu wczesnie :D a tu takie smakowe tematyyy :D co do meiojsc publicznych :P to nam zdazyło się pare razy w lesieee :D a jak skonczylismy to zaraz szła jakaś babcia z jamnikiem haha :P nie miala gdzie chodzić :P hmmm w aquaparku w jackuzzi gdziie nie było ludzi :D ale to nie do konca bylo :P samochód tez był :P w sylwestra :D ostatnio chciałam na plazy ale jakos nie doszło tak go nakręciłam jak bylsimy w pensjonacie :D był taki napalony sie pyta co brac kocyk czy recznik? ja mowie obojetnie... to oc idziemy ? a on za zimno chodź tutaj! ja mowie ooo nie ! dobranoc haha i poszłam spac :) to sie pyta to co idziemy? jak mi ochota przeszła.... :P i kimnełam :) baran :P lodu nie lubie :P wole bitą smietanę i truskawki :D kiedyś w walentynki jak kupiłam to mój zwariowaaał :D sam sposób jak jedlismy truskawyy :D oczka jakby zamglonee hehe :D i co do trójkataaaa :D to mojemu koledze jego dziewczyna zrobiła taką orgie na urodziny !! wziełam swoja kolezanke a dziewczyna ma 16 lat !! i wczesneij z zwiazku byla z dziewczyną :D a kolega się chwali... :P ja o tym wposmnialam to mój że my tez mozemy :D ale z dziewczyną :D a ja nie nie jak trojkat to tylko z facetem.... a on to nie nie hahaha :D zreszta powiedzialam mu ze nie wyobrazam dobie by przy mnie bzykal jakas inna dziewczyne czy mnei chociazby dotykał obcy facet :P sex jedynei z miłościa u mnei idzie w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:):) iri👄 no ja 69 uwielbiam, ale to juz bylo dla mnie za pierwszym razem wyzwanie, bo to skomplikowane , ale pozniej było zajebiscie to obupulna reakcja:P miła lodów nie lubisz:P pod kołderka wdrap sie:P:P sexy kochanie ;) ja tez nie..troche tu powspoominalam, ale ja z nastepnym mezczyzna sie nie moge doczekac jakis nowosci:p chopdzi mi o te zaawasowane jeszcze dla odwaznych, noale moj nowy men moze bedzie chcial wszytsko od poczatku:O eh, nie ma to jak mniec juz stalego mena...kwestia czasu:).... metis ja z byłym tak mialam podobnie, tez skacze z kwiatka na kwiatek, ale on spotyka sie z laskami z końca miasta lub z gmni, takze ma satyskfacje bałwan! zaczal tak sie zachowywac po naszym zerwaniu znajomsci, zreszta czulam ze z niego fajnego faceta nie ma, to nie jest moj były ktorego poznałam na poczatku, fatalne zauroczenie i ogłupienie mnie do granic mozliwosci...lepeiej wyrzucic z ich zycia i spokój..pierwsza milosc jest nie udana przeważnie..to tak jakbysmy sie uczyły na błedach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja tez nie wyobrazam gdyby moj partner bzykał z jakas kolezanka na moich oczach..raczej tez stoje po stronie milosci..jestem pewna ze zgadzasz sie na trojkat z zabawy a nie z milosci, bo jesli sie kocha to nie robi sie takich rzeczy i juz, tylko we dwoje takie igraszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i czasami uzywamy kajdanek :D :D :D takich z fiuterkiem ;D albo biore mu dajdanki szalik zawiazuje na oczy i zaczynamy gre :D :) :P Irrenka.. no no :D Odezwałas sie :D Aparatki hehe :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre znaczy wiesz ja rozumiem , że niektórzy mają ochote inni to robią i ok :P Nie neguje - tylko że ja nie mogłabym :) No jak sobie wyobrażam obcego faceta dotykające mnie to mi sie rzygać chce :P Irrenka AparatkA miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×