Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Uni zamówiłam sobie ten cleaner i kieliszek :D bo przeciez nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ostatnie 15 minut pracy to dla mnie katorgaaaaaaaa spaaaaaaaaaaaaaććććććććććc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jejciu ale robóty było szkoda gadac jaka durna kontrola ma byc i wszyscy nadrabiają zall.. eeee zakonnica i żarówka eeee...nie jarzę:P:P co ona połknęła i pękło czy co? iri ale gacie to z taka dziurka:P:P fajne nie trzeba meczyc sie z gumka wystarczy oczko i Hope! jezu zakonnica byc , nigdy w zyciu, ale nie ukrywam ze ksieza przystojni sa i jak tu nie grzeszyc;) sexy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa iii jesli chodzi o facetow:D to faktycznie przecietni z rozumem maja u mnie szanse , jakis brudny harry albo cristiano ronaldo to porażka!Najwyzej na noc:)hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? zarówką? eee...gdzieś czytałam ze jedna nawet kaszankę zużyła do tego blee...;) dziewczyny macie swietne rózmowki na tej stronie, ja brehtam sie cały czas:D http://rozmowki.tja.pl/ PRZYKŁADY: Przyjęli mnie!!! :D Na SGGW? Nie, kurwa, na Hogwart... Siema, pójdziesz ze mną do szpitala? Siema, ale po co? Nie wiem, lekarka kazała przyjść z moczem. ... Wiesz, miłości nie da się wymusić. Na nią się czeka ; D tak, tak A jak już przyjdzie, to miesza nam wgłowach. Miłość odbiera rozum i otwiera ramiona, czy jakoś tak. tak, tak i nogi też rozwiera.. Do roboty byś się wziął, a nie się opierdalasz cały czas Dostałem robotę w Orange I co ? Cytrusy importujesz? Czego teraz do kebaba nie wrzucają. "Przyjmiemy osobę do kebaba. CV i zdjęcie proszę zostawić w kebabie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anorak- kuzwa bratanice sie zjechaly do mnie i lataja skapo ubrane , bratanice ze strony zony - to rodzina ?;D graf-masturbowac sie mozesz ;> graf- to nie grzech idziemy na fellatio? a co to? lody okej ale ty stawiasz nie ma problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale bym sie nie zdziwiła gdyby ta historia z żarówką była prawdą bo juz gorsze słyszałam. Tam to sie dopiero musi dziać w tych zakonach itp Impressive niezłe te teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresiwe to jest chyba to samo co na tej stronce :) http://bash.org.pl/latest/ bo ją czytam regularnie i tak mi się skojarzyło :P a co do nk o uważam że troche za bardzo wymyślają.. robią z tego fotke pe el :| za bardzo wymyślają i to już od jakiegoś czasu to co było na początku było fajne i jak dla mnie absolutnie wystarczyło a teraz jakieś sledziki, occenianie zdjęć ( które zresztą wyłączyłam ;)) i inne takie głupoty.. ale to moje skromne zdanie heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
melduje sie na pomaranczowo :) nasciagalam sobie ksiazek ze mi do emerytury chyba wystarczy! dzieki za namiar na chomika :) a prywatnie - hm... my to tak wszystko w parzystych latach robimy. poznalismy sie 7 lat temu, pobralismy 5 lat temu, koscielny 3 lata temu a dziecko w zeszlym roku - 02.09 mialo wlasnie roczek :) czworeczka, ja cie nie chce namawiac, ale moze zadzwon dzis do tego kuzyna, ma urodziny... i tak od slowa do slowa... ;) 09/09, chyba nie przepuscisz takiej okazji, co...? :P a o zakonnicach to znam kawal: jaka jest roznica miedzy zakonnica a gwiazdami? zadna. gwiazdy swieca i zakonnica tez swieca... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa moze na maila wyslij zdjecie kzuyna 4 :D i potem podejmijcie odpowiednie kroki :D jak sie spodoba dzwon Ty hehe :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha a ja chciałam zkonnicą zostać mam nadzieje, że żarówek nię będę uzywać do pewnych spraw :P hahahaha no nie mogę :D Ale mnie plecy bola masakra tak mnie łupie w kręgosłupie chyba mnie gdzieś przewiało albo coś usiedzieć nie moge a ustac tym bardziej najlepiej jakbym cały czas leżała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
a wiec: zadzwonilam do kuzyna z zyczeniami. troche sie zdziwil, bo juz rano mu smska poslalam, ale to nic. nagabuje go o weekend a on sie smieje i mowi, ze kolezanki mu grafik rozpisaly... na wesela z nimi chodzi, w zeszly weekend tez byl... :( no nie! a ja tu juz go chce umawiac z 4... fotki mam, linka do nk ale to bym ci chyba na maila wyslala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hel-cia, mnie strzyka od paru dni ;) ale to może na pogodę. depresja jesienna się zbliża wielkimi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziopki znalazłam fajne cytaty, to na koniec. Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną, potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna - przeważnie - potrzebuje tylko miejsca. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni, tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeśli patrzy się razem w górę, niebo się przybliża. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dobranoc :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Metis ja tego basha tez czytamale zadko i zgubiłam do tegol link , dzieki ze przypomniałaś, ale czasem chore teksty ze szkoda gadac, nawet polacy maja tragiczny poziom a niektorzy swietne poczucie humoru:) Pomaranczowa poradziłas sobie z chomikiem:p fajne co nie:P ja kupuje dodatkowe transfery i mam radoche :) Czwórka ładne cytaty:) czesc iri i Hope:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj popołudniu sie okazało że inne auto firmowe sie popsuło i mój mąż chciał je przywieź na lawecie...he he he a to Impri u Ciebie w mieście było :D ale nie pojechał, bo laweta miała nieaktualne ubezpieczenie już... i jakaś pomoc drogowa je sciągneła ale o mały włos bym Cię odwiedziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri jaka szkoda ze mnie nie odwiedziłaś:( ;) tylko po górach samochodem nie byłoby szans:P a korki sa niemilosierne, juz nie mowie o dziurach na ulicach , zawsze samochód sie zepsuje... brak słów. A co twoj małz zajmuje si samochodami , giełdy i te pochodne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tą stronke kiedys też czytałam :D bask :D tezm i przypomnialas hehe :D te sa dobre :D wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu ja naleze do tych 13 % *** Pomorze ktos? Niestety, mazowsze. *** ta magda to kurwa jednak jest co??? fuck zle okno *** czaisz akcję? jadę ostatnio autobusem. miejsca zajęte, jakaś starsza kobitka stoi jakiś dwumetrowy paker się poczuł, podszedł do niej i ją pod boczek prowadzi do siedzienia "babcia se pierdolnie" *** kurwa jak pomysle ze mam wstawac w niedziele o 6 rano to chuj mnie strzela normalnie a po co tak rano? do roboty kurwa a gdzie pracujesz? ksiedzem jestem *** cze, poklikamy zobacz moj nick no widze i co ? nie rozumiesz... nie, ale moze sie lepiej poznamy :] ja cie znam z kad ? popatrz na moj nick... tata ? *** przetłumaczysz mi tekst? ok wal "ty pierdolony chuju z tą swoją pierdoloną bandą pojebów" to będzie tak... "Szanowny marszałku, wysoka izbo" lol chodziło mi na angielski :D *** czesc, kasia jestem, poklikamy? mało chętnie a dlaczego? właśnie sie dowiedziałem że wyrzucili mnie ze studiów, pokłóciłem się z dziewczyną którą kocham i rozbiłem nasz związek z którym wiązałem duże nadzieje na przyszłośc i ogólnie świat mi się wali na głowę. aha :) masz może zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
hej! wpadam zobaczyc czy zyjecie, hehehe :) maz sie smieje, ze rano robie obchod po topikach :D dziecko mnie rano obudzilo, wiec dla odmiany wczesniej poszlo spac. to rozumiem: kawka, lektura :) milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zesz kurde. Leje od 3h. Zryta pogoda. moze masz cos z nerkami? ale nudy w tej robocie! dobrze ze wzielam boba ze soba bo inaczej bym nie wysiedziala :) boba? wtf bob? moj motylek (wibrator pod majteczki z dyskretnym pilocikiem) tak przynajmniej latwiej mi udawac ze pracuje i moge wysiedziec przed kompem do 17 usmiechajac sie do excela 0_O Odpowiedzi zaznaczajcie ptaszkiem. A długopisem można? To jak mam do Ciebie w koncu mowic ? kotku , misiu , piekna ? słonko czemu slonko ? bo wlasnie zaszlam człowieku jaki ja mam akademik zajebisty! pralka, wanna, kibel, bidet, zmywarka! i wyobraź sobie że te wszystkie zastosowania umywalki zczailiśmy po pierwszym roku! a gdybyscie mieli zginac przez kare smierci, jakie mielibyscie ostatnie zyczenie? zajaralbym szluga chcialbym sie najebac a ja bym chcial ostatni raz umoczyc kija... nie no, beznadziejny jestes, zabic cie maja a ty bys na ryby poszedl!? ... ... ... co to jest preambuła? bułka przed ugryzieniem Fuji! kope lat! jak tam dzieci?! wciąż w moich jądrach, na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×