Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość coo mam robiććć
Ewelusia ja mam dokładnie tak samo, popełniłam takie błędy jak Ty...wszystko by być bliżej niego, zawsze z nim, on ponad wszystko:(i teraz mamy, powiedziałam mu że ma mnie przeprosić i koniec, on że chyba śnię:(i powiedziałam że się nie odezwę dopóki tego nie zrobi, a on że tym bardziej bo nie czuje się winny:(ja na to że gdyby nie oglądał to pokazał by mi historię i to co ukrywał , na pasku, który był ukryty, i że secjalnie mi nie pokaże przez to że mam paranoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka tam jeszcze jakies były ale krotko trwaly jak znajde to Ci link na gg wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelusia no to jest własnie błąd który często popłeniamy. Zostawiamy wszystko i pedzimy do tego faceta bo jest FACET. Nie wolno Ci rezygnowac ze swoich znajomych, swoich wyjśc, swojego czasu, swoich ulubionych zajęc dla faceta. Bo oni tego kompletnie nie rozumieją a wrećz przeciwnie. To sie potem odwraca przeciwko nam. I własnie o to chodzi w tej książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam robić-wyłącz ten problem na dziś , bo zwariowałaś już:O nie PRZEPRASZAJ GO,on jest nie w porządku wobec ciebie, za bardzo uległa jesteś, postaw się na swoim...ale odpocznij z myslami o tej sytuacji... ewellusia przeczytasz ta książkę wszystko zrozumiesz? masz ja czy nie?odp ja tez taka bylam jak ty , teraz tego zaluje ,ale wiem ze latwo powiedziec zrobic trudniej, ale trzeba uwierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellusia
co mam robic Powiem ci ze ja stawiam wszystko na rodzine, na przyjaciol a jak mam faceta to tylko na niego, glupia jaaa.. ;-) Ale potrafie sie postawic , on tez wie do ktorego mometu mmoze przegiac, bo jak mnie wscieknie to robie wtedy siwy dym i niema wywracania kota ogonem a jak mi cos wmawia tooo fiuu fiuuu nie musze sie do niego odzywac, wtedy wogole olewka i zaczyna sie ze on przeprasza i wogole... kiedys przeprowadzalam na nim male doswiadczenie, bylam mila i wogole ale wredna troche wyrachowana itp.. to latał za mna jak piesek , tylko jak dlugo mozna.... Nielubie poprostu takich roznych zagrywek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyślijcie Ewelusi i co mam robic ksiazke . Odrazu zacznijcie czytac jezeli mozecie. Co mam robic podaj maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo mam robiććć
jeju..mam nadzieje ze mnie nie zdradza, Boże..postaram sie wytrzymać i sie nie odezwę choć jest mi tak bardzo ciężko, brak słów, niby taka głupota, ale jak boli , zwykle nie ma dla mnie szacunku i poświęć się tak dla miłości swojego życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam zrobić chyba wszytskie kiedyś w życiu popełniłysmy takie błąd że zostawiałysmy wszystko dla faceta. Nic nam z tego dobrego nie wyszło. Więc posłuchaj nas teraz i nie popełniaj tych błedów co my kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam robic nie nakrecaj juz sie!!! to nie koniec swiata !!! z tym ze musisz teraz TY POSTAWIC NA SWOIM By on zaczal CIe szanowac!! bo ukochana kobiete trzeba sznowac a nie wmawiac jej pierdoly !! nie daj sie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam wam dziewczyny to sie sprawdza ,miłość ogłupia totalnie! wycisz sie, co mam robić,bedzie wszystko dobrze Hope ja wysle tylko maile podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellusia
Lalki no nie dostalam tej ksiazeczki prosze o wyslanie, a ja teraz zmykam ;-) Zajrzę tutaj jutro po przeczytaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo mam robiććć
dziękuję dziewczynki:)ciężko mi o tym nie myśleć, tak bardzo że ...ahhh , jestem naiwna i tyle, normalnie wściekła także bo przez to wszystko to zawsze czuję się winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam dzisiaj o moim problemie. I postanowilam zadziałac, ze jezeli mnie nie przeprosi to po prostu spotkam sie z nim i powiem ze to dalej nie ma sensu bo jego normalnego kocham a zjaranego nie nawidze i ze wiem ze jezeli mialby wybierac pomiedzy mna a jaranie to wybral by jaranie itp. Zostawie mu prezent ktory kupilam mu wczescniej i poczekam jak przemysli i dojdzie do wniosku ze jestem wazniejsza to sie odezwie po kilku dniach. Jezeli nie to po co sobie nim glowe zawracac skoro nie widze z nim przyszlosci. J a troche mloda(19 dopiero:)), niedoswiadczona jestem wiec chcialam zapytac czy dobrze robie drogie kafeterianki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx pisałam stronę wcześniej że nie można nikogo stawiać pod sciana i kazac wybierać. Moim zdaniem Twoje upieranie sie przy niepaleniu jest bez sensu. ale rób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cdn fakt że jestes młoda i będziesz mogła sobie zaraz znaleźc nastepnego. Ale pomyśl tylko czy potrafisz tak zrezygnowac z niego tylko dlatego że pali. Czy będziesz umiała go tak olać? jesli tak to postaw na swoim. jesli nie to sie zastanów nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj nie chodzi do konca o palenie tylko o to jak on sie zachowuje jak pali. Rozmawialam z nim przedwczoraj i prosil mnie zebym do niego dzwonila wszystko pieknie kocha teskni itpwiec zadzwonilam wczoraj zanim odebral probowalam chyba z 10 razy bylam wkurzona bo po co najpierw prosi a potem nie odbiera. Pozniej rzal jak swinia co nie powiedzialam ten paskudny smiech to powiedziala ze chyba jest zjarany a on ze nie, nic nie palil(wiec mnie oklamuje bo glupia nie jestem) zapytalam z kim jest powiedzial ze jest z kolegami i ze nie musze wiedziec z kim(centralny brak szacunku, wydaje mi sie ze odwalal popisowe przy kolegach). A na koniec powiedzial mi ze ,,czemu mam sie nie smiac skoro ja takie smuty pierdole". Powiedzialam ze wiecej nie zadzwonie i zeby sie odezwal w sobote jak bede w polsce. Wiec samotna trzydziech co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIła i święta racja, nie na jednym się kończy :) Tylko trzeba być pewnym że z tego jednego chce sie naprawde zrecygnowac. Miła co do tematów o zołach, był chyba jeszcze jeden, który powstał później po tym skasowanym. Ale nie wiem czy ktoś ma do niego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Klmx Ci chodzi o to że on pali trawke tak? czy o pieirosy jak Samotna pisała??? ja mysklalam ze o trawke ale dziewczyn yzaczely pisac o pieirosach wiec sie nie odzywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx no to głupie zachowanie z jego strony Po co dzwoniłas 10 razy? wystarczyło raz. Nie odebrał. Jakby chciał to by oddzwonił zachował sie głupio w tej sytuacji. Ale to wynika chyba z tego że za bardzo ma Cie w garści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyslalam linka na gg Miłej :) bo przypomniał m isie jeden topik ale chyab było ich wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa klmx, trawka to inna sprawa. ja myslałam o normalnym paleniu ja akurat nie toleruje trawki. Rozumie, że sobie ktoś tam czasem podpali na imprezie. Jak jest młody i chce spróbowac. Ale palenie na dłuższa mete..... troche ryzykowne Czwórka zaraz wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klmx to popisowe przed kolegami robil. Jezeli chodzi o trawke to co innego niz zwyke palenie papierosow. bo zmienia czlowieka. Mam kolegow co idiotami sie staja jak zapala.. zreszta juz maja takie dziwne tiki przez to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie moze zadzwonic bo ja w stanach jestem. Myslalam ze pracuje i dlatego nie odbiera probowalam o roznych godzinach po prostu nie moglam sie opanowac... emocje, zdenerwowanie nie wiem. Wszystko co wiem to to ze zle zrobilam. aale co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×