Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

heh życie się we mnie obudzi dopiero na wiosnę :P ale na całe szczęscie świeci słoneczko więc jeszcze troszke życia we mnie pozostało hehe ;) irrena heh znudził Ci się jednak ten blond ? zapewne fajnie będzie Ci i w takim bo z tego co widać masz to szczęście że w każdym kolorku Ci do twarzy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis dzien dobry :) zaglądałas na maila???? hm...wszystkie powinny zajrzeć , bo tam ważna wiadomośc :P ;) Metis no ja sie w ciemnym najlepiej czułam jednak...blon tez fajny, a rudości nie przypadły mi az tak mocno do gustu... niewytrzymałam, bo jak nie moge ich przedłuzyć to chociaż kolor zmienie ;) chciałabym juz miec dłuhie :O tzn takie chociaz żeby w kitke spokojnie móc zrobnic...ja lubie mieć kitę, taką wysoką!!! ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka jasne że widziałam :] nawet wyżej pisałam że dziękuje i że fajny pomysł z tą tabelką :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis faktoczka (jak to mówi mój małż) ...nie zauwazyłam tego wpisu ;) a te kryteria to żart taki :P a tabele ja postanowiłam zrobić :D bo wtedy lepiej sie gada jak sie wie kto jest kto...łatwiej zapamietać :) i w ogóle my jak taka mała rodzinka :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie :D gratuluje pomysły :D ;) i zgadzam się że od razu lepiej się pisze jak się wie kto jest kto a nie tak całkiem anonimowo ;) faktoczka hehe :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nio :D ...dziewczęta moje drogie...może macie jakiegos pomysła, bo ide w tym m-cu na slub..tylko ślub do kościoła. I chciałabym bardzo dac parze młodej jakiś prezencik, a nie kwiaty które zwiędną. Nie chce wydawać duzo kasy, ale czasem można cos fajnego wymyslec...tyle, ze nie mam pomysłu :( cos takiego oryginalnego...co bedzie troche zabawne, albo przydatne...taki prezencik budzacy pozytywne emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
...no i napisałam mu smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalal dlaczego nie wytrzymałaś?????????? ojjjj nooo po co...????? teraz jak on Cie oleje to Ci jeszcze bardziej przykro będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
no własnie nie olał-odpisał po 3 minutach...wiec na razie sie troche uspokoiłam....popisalismy pare smsów....i zobaczmy co bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem weszlam na to forum, widze, ze bardzo sie nudzicie, dlatego polecam czytajcie BIBLIE, czas jest krotki i trzeba bedzie odpowiedziec przed Bogiem za swoje prozne zycie, gdzie jest pokuta, gdzie upamietanie, co zrobilas z Jezusem, On jest zywym Bogiem i chce kazdemu pomoc jak nie zmarnowac zycie, bo ono jest jedno, aby byc czysty, bez grzechu, codzoloznicy krolestwa Bozego nie odziedzicza. Kiedy przyjmiesz JEZUSA do serca i zycia On zmieni twoje zycie o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
w sumie fajny ten prezent...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lallalal no zobaczymy...tylko, zeby potem nie było płaczu :( nie nastawiaj sie na zbyt wiele, to ustrzeżesz sie przed rozczarownaiem ;) powodzonka!!!!! ...ja zmykam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki, jakbym dostała takiego mena z przewiązaną kokardką... mrrrrrrr ale byłabym dobra i podzieliłabym się takim prezentem z Wami ;) kończe zaraz pracę i zmykam na picie urodzinowe ;) bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
...wiem irrenka, ze moze masz rację, być moze bede płakac, moze jednak intuicja dobrze mi podpowiada - bo czuje ze zdystansował sie ostatnio...ale stwierdziłam ze ten jeszcze jeden raz go sprawdze, ze zawalcze...i jak na razie zdał egzamin....a teraz tylko czekać do jutra. Jesli się nie odezwie to bedzie wszystko jasne- dopiero jutro powiem trudno...nie walcze, a moze...na razie mam nadzieje.... Boze jaka ja jestem głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. kurde nie mam kiedy was przeczytac. jeszcze musze wypracowanie napisac a nie chce mi sieeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalala no zobaczymy... czas pokaże jak to sie rozwinie ;) Unitra w pełni Cie rozumiem....ale szalenie mi miło, ze weszłas chociaz sie przywitać :) pisz wypracowanko...przesyłam wene i energię twórczą ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri kup porcelanę,to najlepszy prezent dla młodej pary...zawsze po nic sa zadowoleni,nie wiem ale uwazam ze za taka cene powinno sie kupowac prezenty bo takie tanie to nie za bardzo ,ale te 200 na ten prezencik uwazam warto:) to moja propozycja:) http://www.galerialimonka.pl/26,3319/zestaw-filizanek-bodum-piccolo-veneziano-01-l-6-sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri wysłałam Ci nr gg na maila i na gg raz jeszcze :) ...co tu dziś taka cisza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robocizna:P i dlatego hehe:p wlasnie do mojej kumpeli dzisiaj ide bo w koncu chce sie z emna spotkac ,jej facet dziwnie sie nie oddzywa jest załamana.. miała sie wczoraj odezwac do niej i cisza zapomniał?! co to za zachowanie... czemu faceci nie powiedza co im dolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doskoku
witam dziewczyny powiedzta co robić, bo się w domu zadomowilam, siedze tylko przed tv i tyle, zadzrosc i inne chyba juz dawno wygasly, jestesmy jak para dwóch starych kapci :) czytałam zołzy i wolę być taką babką, ale nie mam pojecia jak zorganizowac sobie czas po pracy :/ Nie mam zbyt wielu znajomych, wiec raz czy dwa w miesiacu mogę sama do kogoś wyjść, ale wtedy on i tak wie, że siedzę u znajomej i tyle. Wolalabym sie gdzies wyszykowac i wyjsc a co! Mam isc sama do parku, na wystawe, no na ćwiczenia? Na fitnesie i basenie same babki, wiec gdzie tu zazdrosc. W zeszłym roku poszłam do szkoły 1 rocznej zaocznej, ale i tak się rozmyło, żadnych znajomych :/ Może macie jakiś pomysł? he? Jak zagospodarowac wolny czas? W pracy nie da rady na impre, bo mam własną działalość i pracuje z koleżanka, dobrze że biuro wynajęłyśmy, więc może z kimś na kawe kiedy wyskocze... bo on z pracy na impry chodzi a ja leze plackiem przed tv...wrrr Mam chodzic z nim? więc wczoraj byłam, oni się znaja gadają o robocie a ja 0 wspolnych tematów ... wetchnijcie we mnie troche wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dzisiaj tak smętnie dziewczyny:-o Zapadłyście juz w sen zimowy w ten deszczowy dzionek czy co???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej kobietki! no i miałyście rację...jest 13.10 a tu cisza....zero odzewu....a tak chciałam zebyście się myliły...ale takie to zycie... a człowiek taki głupi, oj głupi...ale wiecie co, jak na razie ciesze się z tego ze koljkny raz przekonałam sie, ze po prostu mu sie znudziałm, znalazł sie ktos inny, nie podobam sie mu....czy tam Bog wie co jeszcze....a dopiero słyszałam jaka to jestem sliczna i ponętna,... Boze po co faceci to mówią?przeciez i tak widział ze mi sie podoba...wiec po co....dobrze ze nie zdążyliśmy sie bzyknąć za przeproszeniem, z tego bardzo sie ciesze:)) ....do z doskoku- idz sie poruszaj, sport działa cuda- pod kazdym względem- przynajmniej na mnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Imprija juz tez po robocie,ale musze jeszcze swoje odsiedziec:-P lalalala no faceci tacy są-ja tez taki mialam przypadek jak Ty wiec olej frajera:-P A tak w ogóle to po ile Wy macie lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
mam 28 lat:)... tak, postanowiłam, ze dzisiaj jest 1 pazdziernik wiec zaczynam jakby odnowe, od tego dnia....bedzie dobrze, przynajmniej na razie, poki znowu nie zacznę wam tu ględzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×