Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Ivo to m isie kojarzy z seriaLU Zbuntowany Anioł hahaha :D uwielbialam go kiedyś ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to teraz ja :) :P Samotna Ty lisico ruda z okazji urodzin życzę Ci by działy się cuda :) wszystko w nadchodzącym roku Ci sie uda :D trzymam kciuki i mam nadzieje na Twoich marzeń spełnienie... niech usmiech na Twej buzi ciągle gości życzę zero stresów, wcale złości :) życze samych pozytywnych wrażeń i spełnienia wszystkich Twoich marzeń :D ❤️ niech Ci zycie się układa jak należy i wypada 🌻 niech serdeuszko Ci zapika w rytm muzyki P. Rubika ;) sexy no dzieciaki są niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo zapomniałam jak on ma na imię, ale to chyba Piotr więc jest ok ;) nie lubie imienia Piotr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna :) Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione! Zyczy Impri:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy z nas ma jakis talent ,ale niestety we mnie nikt nie zobaczył talentu i nie wykorzystał ,jako 13-letnia dziewczyna interesowałam sie tenisem ziemnym, strasznie lubiłam w to grac, moj wujek jest z zawodu sportowcem to jak gralismy ,to byl zszokowany ze dobrze gram jak zawodowa tenisistka..ale niestety była tylko to zabawa..ostatnio zaniedbałam bo w moim miescie nie bardzo mozna gdzie pojsc pograc bo to boiska polikwidowali ,brak słów! Ale szkoda ze moi rodzice nie pomysleli bym mogła na obóz pojechac... w dzisiajszych czasach widze ze teraz rodzice dostrzegaja w swoich dzieciach talent i wykorzustuja umiejetnie ,moja juznka gra koszykówke:),znam duzo lidzi ktorzy ccha by ich dzicei mialy jakas pasje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj jestem lekko załamana...:O chodzi o to ze były mnie dobija ze zaczynam wpadac w toatalny gniew , niewiem co amm znim zrobic... pisze smsa ,,widziałem jak szłaś spacerkiem do domku i nawet do mnei nie pomachalas:(, pewnie sie do mnie nie odezwiesz'' ja go nawet nie widzialam , gdzie ja go w tlumie moglam zauwazyc?! kuźwa czego ode mnie on chce!!!!!!!!!!!!! ja juz nie wytrzymuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri tak Cię męczy?:-o no nieźle-widac gościu zrozumiał jaką laske stracil;) skoro nic do niego nie dociera to moze zmiec nr kom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie moge zmienic numeru telefonu bo ja go potrzebuje, dlatego ze ja jestem w toku poszukiwania pracy:( musze pozniej rozdawac nowy numer ..po prostu narazie nie moge zmienic..dlaczego faceci sa tacy durni?! Kuzwa, kuzwa,kuzwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja bym na pewno nie zmieniała nr tel przez typka ;) bo niby z jakiej racji :P ja bym mu na twoim miejscu napisała cos w stylu: człowieku czego Ty jeszcze chcesz ode mnie? Nic nas juz nie łączy -zrozum to wreszcie i nie pisz mi głupot. Jak chcesz sie przywitać to powiedz na ulicy normalnie "cześć" i wszystko w temat, a niejakies dziecinne podchody!!! koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jakos wytrzymam,jak odezwie sie nastepnym razem napisze podobnie co iri napisała ,bo ja sie znim nie spotkam bo czuje jakis dziwny lęk,to tak jakbym sie go bała ,no mówie wam jakas chora dzisiaj jestem;):palbo on to celowo robi zeby mnie calkowicie powalic...dobra zapomnijmy o tym;)... jak tam wasze prezenty dla panów spodobały sie:)? iri a te majty kupiłas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre ja bym nic nie pisala bo on pisze doCiebie specjalnie szuka swoistej zaczepki abys nawiazala rozmowe... cokolwiek odpisala wtedy on tez mialby do czego sie odniesc i do Ciebie odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri nie łam sie kochanie, bo nie warto miec zrypanego humoru przez cymbała ;) tak kupiłam te majtki :) ale sie cieszył :D he he he jak dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre nic nie sie spodobało, bo nic nie kupiłam :P moj chllop zagranicą w pracy, jak wróci to mu coś kupie :)ale raczej to bedzie bluzka albo kolacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri pewnie zalozy na kazda okazje , na wszelki wypaderk ,bajer szybko odpiac i bzyku bzyk:P :D fajny pomysł:D Hope ja tez tak mysle jak ty ze on szuka sposobu bym sie odezwała wreszcie...nic w tym kierunku nie zrobie,gdyby byl normalnym facetem to mozliwe ze spotkalibysmy sie i spokojnie rozmawiali, ale to typ zartownisia,on czesto sytuacje lubi obracacw zart ,ale mi w tej stytuacji nie ejst do smiechu i to jak zwykle do niego nie dociera...ale spoko odpuszcze to i poczekam co bedzie dalej,moze znajde środek ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy zszokowalas mnie ta oferta pracy?! przeciez kazdy odczyta ze przezes-sponsor poszukuje jakies postytutki -asystentki ,nie boj sie chetne sie znajda,moze nawet sie znalazly...ale świń takich nie brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri co odpiąć????? ja wklejałam link z obrazkeim taklich dziurawych jakby gatek, ale takich mu nie kupiłam, dostał takie z Calvina Klaina z taką grubą gumą srebrną, taki w sumie stalowy kolor gumy a matriał biały :) i bardzo mu sie spodobały, bo on lubi na takiej gumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre on to jak wykapany mooj byly :P tez m iwkolko dupe zawracal :O i zaczepki szukal , tylko odpisal co juz zaczynalooo sieeee :P armagedon hehe :) olac smsa albo nawet nie czytac bo cisnienie pewnie sobie podnosisz jak czytasz :) Sexy u mnie tez są takie ogloszenia hehe "w pełni dyspozycyjnych" yychhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ja myslalm ze kupilas tamte majtki:P a tez mojemu byłemu mialam kupic majteczki calvina kleina ale powstrzymalam sie...kupie kiedys mojemu nastepnemu facetowi;) te majty sa seksowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za życzenia i za superowe wierszyki :) szampana nie mam ale mogę polać kawą :) Irrenka, Sexy, Hope, Impressive, Metis wielki kubek kawy do Was leci, kawy po irlandzku żeby nie było tak bez procentów ;) Hope dzieki za prezenta na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczyny! postanowilam znowu do was napisac, bo chyba dobrze mi robi wasza obecnosc i słowa....znowu mam dzisiaj taki smutny dzien, tak troche mi smutno ze on nie potrafi załatwic sprawy do konca-po porstu przestał sie odzywac, juz 4 dzien...Jak myślicie, skoro od paru miesięcy odzywał sie codzinnie -to to ze teraz milczy oznacza że juz nie ma ta no ochoty?dlaczego tak jest, ze wydaje im sie ze mozna tak załatwic sprawe?....chciałabym sobie jakos to wytłumaczyc, a nie szukać wad w sobie, myslec ze cos moze zawaiłam, ze moze nie jestem wystarczająco dobra itd....napiszcie mi cos , moze mi przegadacie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalallalal ja mam Ci do powiedzenia tylko tyle, ze nie wolno Ci obwiniac siebie!!!!!!!!! nie wolno!! tak nie mozna! a skoro on tak postapił, tzn. tak jak pisałam Ci już wcześniej, ze jest dupkiem i brak mu kultury, w dodatku to tchórz!!!!! bał sie spojrzec w oczy i powiedzieć co jest grane... olej go!!! nie warto, zebys sobie zasmiecała głowę nim...wiem, ze Ci ciężko, ale dasz rade i jeszcze odnajdziesz szczęście :D serio serio!!!! ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×