Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

iri free user leca pozniej sekundy i pojawi sie jajeczko niebieskie z białym napisem download i kliknij i czekja az sie otworzy okienko zapisu:p cierpliwosci:p spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexy niedaleko mojego miasta w niedziele zginał motocyklista ...smierć na miejscu :o a tydzien temu w piatek w centrum miasta zginął póxnym wieczorem (ok.23:30) młody- 24 letni chłopak, bo wtargnął na jezdnie prosto pod auto...którym jechał 18-latek (kierowca trzeźwy!!!), smierc na miejscu :o współczuje temu 18-latkowi...będzie miał długo uraz :( ale nie wazne nie myslmy o tych tragediach :P jest wtorek a to już lepsze niz poniedzielnik :D Impri już próbuje według Twoich zaleceń :D będę cierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri dziękówka!!!! udało się :) ...no dzień jest smętny pod względem aury :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri no i dobrze ze ci sie udalo:) to ponoc nowe ksiazki:P szkoda ze ludzie nie mogliby szybciej tych ksiazek wyrobic na booki:p a dzien katastroficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dopiero co lałooooooooooooo :o ale i tak wole wtorek od poniedziałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa ale mnie kolezanka z pracy wkurzyla!!!! Ta saam co wtedy mi gadala o tym kolesiu z pracy,co Wam opowiadalam ze fajny ,a on ze chyba nasza Ania mu sie podoba,pokazywalam Ci go irrenka na nk pamietasz?:-P To jest ta sama laska co jest od miesiąca mężatka i co do niej lalus pisze:-O Jego mam w dupie,ale to w jaki sposoba sie ona sie zachowuje to mnie wkurwia!!!!Wiecie co???On ram do niej pisal w weeken itp.ze nie zna jej,nie widzial,ale ja polubil i chce ja poznac itp.wiec jej mówie to sie umów z nim i po sprawie...a ona :nie bede sie z nim umawiac bo nie mam po co poza tym co by bylo jak by sie we mnie zakochal?:-o i by zabiegal?a ja przecież mężatka....?????A ja na to:że on sie tak szybko nie zakochuje i że pewnie była bys kolejna zabawka dla niego...a ona ze nie sądzi....a ja dlaczego?A on ze INTUICJA...no to ja...ja tez myslalam ze traktuje mnie poważnie,a okazalo sie ,że jestem jedna z wielu,więc dlaczego sadzisz ,że z Tobą bylo by inaczej ???Normalnie wkurza mnie ta jej pewnosc Ciebie-tak od razu by sie zakochal w mężatce??:-o dlaczego ona taka jest???I potem ja sie czuje gorsza od niej no!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie chodzi o lalusia,bo jego mam gdzies....ale o nią dlaczego zgrywa z siebie nie wiadomo kogo??w czym jest niby lepsza ode mnie???:-o MASAKRA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ta twoja kolezanka to typowa głupiutka idiotka ,mysli ze jest najlepsza,najładniejsza..ma powodzenie..współczuć tylko jej..tacy puści ludzie szybko traca w oczach innych... Sexy i tak jestes najlepsza ,twoja kolzenak ma chyba niskie poczucie wartosci,to taka typowa materialistka.. Sexy olej ją i jej gadki ,miej to gdzieś;) od razu sie lepiej poczujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie przejmuj sie nia wcale...powinnas przy niej trenowac swoja pewnośc siebie...ja bym do konca walczyła... jak on amówi, ze tak jej intuicja podpowiada...to Ty powinnas była powiedziec, że skoro jest taka pewna to niech to sprawdzi...i wtedy zobaczymy czy intuicja może byc zawodna!!! i w smiech ;P ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy z kobietami z najbliższego kregu należy zachować jaknajdalej idącą ostrożność. Poczytaj sobi etu na Kafeterii temat "Klub przeciwko wrednym koleżankom" Do tego , co jedna baba drugiej babie zrbic gotowa to głowa mała. A na moim braku pewności siebie i niskiej samoocenie to już kochają żerować. " Czy jesteś pewna że się mu podobasz. Bo jak dla mnie to on tylko próbwoał być miły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo : mm piekna pogoda to moze nad morze sie wybierzemy co poopalac? :D hehe :) Sexy ja bym sie nie zdziwila jakby ona sobie to wszystko wymyśliła:P albo podkoloryzowała :P m isie wydaje ze to typ takiej zazdrośnicy dopierdalaczki... lubi ludzi dołować Ale zbyt wielka pewnośc siebie gubi... prędzej czy później :P Najlepiej nie wdawać sie z nią w dyskusje , bo ona ma jakies swoje wyobrażenia :D albo jak bedzie ci o nim specic to powiedz nie mam glowy na takie rozmowy bo dzisiajide na randkeee :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja nie uważam siebie za nie wiadomo kogo,ani nic...bo tez mam niską samoocene .... ale wkurza mnie ona-to jej gadanie,że on na bank by sie w niej zakochał....ze nie była by zabawką...:-o materialistka???Ojjj tak to na pewno ,bo juz nieraz sie "przejechalam" na niej jak sobie robilysmy prezenty na imieniny urodziny czy świeta...ja jej kupilam raz sweterek,raz bluzeczke,a raz nawet kolczyki i łańcuszek....a ona mi zawsze jakąś duperele kupila typu świeczka do postawienia lub kolczyki zielone takie plastikowe:-o a ja takich rzeczy przeciez nie nosze w ogóle:-o dlatego w tym roku juz nic nie kupujemy sobie ...i dobrze....jak ją poznalam myslalam ze znalazlam prawdziwą przyjaciółke,ale z czasem jak ją poznalam to stwierdzilam ,że jest dwulicowa!!!Przykre ale prawdziwe,wiec mam ją juz tylko na dystans!!! Ale i tak jej głupie gadanie ,humoru mi nie popusło!!!:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak bym jej powiedziala ze ide na randkę to zaraz by sie mnie wypytywala o wszytsko,kto to,gdzie go poznalam.jaki jest itp.bo jest bardzo wścibska!!! irrenka powiedzialam jej żeby sie z nim umówila i sprawdzimy,a ona ze nie ma zamiaru tego robic bo nie ma po co,że nie intereuje jej poznanie go,że ma swoje życie itp. czasem mam ochote jej powiedziec wprost co o niej mysle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ubarwiania horyjek to tez to biorę pod uwage Hope;) już nieraz takie rzeczy opowiadala,ze jej nie wierze;) poza tym nie jestem taka pewna wczy w ogóle do niej pisal!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ale kto powiedzial ze musisz jej odpowiadiac? :D wlasnie dobrze bo by ją zżerałą ciekawość ;) najlepiej uciąć , że nieważne nie chcesz nic mowic by nie zapeszyć, ale facet jest boooski ;] :) takie jędzę trzeba miec w dupie i ladnie je denerwować (nieby nieświadomie hehe) :) :) i widzisz Sexy ona lubi bajki pisać hehe :) z przymruzeniem oka musisz to sluchac ale jązaginać kiedy się da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawija tyle bo wie , że nie zeryfikujesz tego :D ciekae jakbys jej powiedziala , że idziesz z nim na kawe to mozesz porozmawiac o tych smsach do niej i aby sie w niej nie zakochiwal bo ma męża :D w koncu jestes jej kolezanka i chcesz jej dobra hyhyhy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka hehe ja tak samo zdecydowanie wole wtorek od "poniedzielnika" :D :D :D pomimo ze pada od rana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie glupie kumpele i kolezanki...prawdziwa przyjaciółka takich rzeczy nie robi i jest zawsze przy tobie i nigdy nie jst zazdrosna ,moja kumpele pokochalam zawsze nawzajem sobie pomagałysmy i wspierałysmy i tak jest do dzisiaj.. ..ale jesli mamy temat typowych kolzeanek z ktorymi mamy kontakt , to zawsze umieja ponizac...ja np. padłam ofiara wielbicielki mojego poprzedniego niedoszłego chłopaka ,zagroziła mi na korytarzu w szkole ze mnie zabije po lekcjach,oczywiscie przyszla z kolezankami,a ja zwiałam i niestety postanowiłam ze z niedosżłym chlopakiem przestaniemy sie spotykac,mysle ze to byl szczeniacki czas ale mam obraz przed oczami ze czułam zagrozenie jak bym przy takich laluniach była mała..dzisiaj jak taka spotykam , to nie uciekam a właaczam sie do walki by ją dowalić(agresja nie wchodzi w gre!) bo kszosci to sie mnie bały:D trzeba przy takich sukach;) jak to nazywam:P pokazac klase;) niestety dzisiaj dziewczyny niektore sa tak glupie i zazdrosne ze ja wale je...przejmowac sie tym ze mi na zlosc robia ? w zyciu...mam poczucie ze jesli tak mnie nie lubia to widocznie w czymś jestem najlepsza;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre dobrze powiedziane :) to on w nas czuja zagrozenie jakies, czy zazdroszcza nam czegoś (urody, czy ze sie nam ukladaitd.) i dlatego sie tak zachowuja :D staraja się jakoś doplusować takim zachowaniem:D ja zawsze walcze z takim czymś :P jak mam okazje ale nie wchodze w dyskusje sama z takimi puistakami bo nie warto :P chyba ze to ona zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za opinie;)Macie raceje co do niej-jak zawsze:-D Ale za któryms razem i tak jej dokopie,bo mnie wkurza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja tez zaczne wymyslac i jutro jej powiem,że lalus do mnie sie znowu odezwal i na kawe zaprasza haha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×