Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Oo przypomnialo mis ie z czasów LO ,mialam jedna zazdrosnice, ktora piekielnie byla zazdrosna o moje krecone włosy,nigdy nie uwazalam siebie za jakas boginie..no ale widocznie potrzebowala troche sie na mnie wyzyc,niewiem po co i na co... ktoregos dnia po lekcjach ta wariatka z grupka z swoich kolezanek(zauwazcie paradoks jak ona sie mnie musi bac zeby podejsc do mnie najbezpieczniej z kumpelami) podeszly do mnie i ona zaczela tani wymyslony tekst ze jak jeszce raz zaczne ja obgadywac to skonczy sie ze mną źle.. Zaczełam tarzac sie ze smiechu, one to widzialy i glupie miny zaskoczenia..powtorzyło sie to nastepnego dnia kiedy ja i ona z kolezankami mialysmy zajecia obok siebie,krolestwo za moje kochane kalsowe kolezanki ,widzialy ten poprzedni atak na mnie,zaatakowaly je takimi tekstami ze im szczeka odpadła....pozniej juz moglam byc dumna z moich kochanych kolezanek obecnie sa moimi dobrymi kumpelami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja z moją Siostrą z Wyboru nigdy bysmy osbie świństwa nie zrobiły a namy sie od 6 roku życia (mam 22 lat) i nigdy jeszcze nie zrobiłysmy sobie krzywdy w naparwde trudnych sytacjach tylko ona mi naprawde pomogła. Jest super. Ale było wiele innych których naduzyło mojego zaufania jeszcze wmawiając mi ze to moja wina. A z tamtą Sexi nei wrato gadać. Niekt.óre lubią sie tak dowartosciować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy dokładnie cinamon mówi ona musi miec niskie poczucie wartosci ,skoro uwaza za bóg wie co..i ty przynajmnej pokazalas klase ze nie masz takich problemów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie o to chodzi abys zaczela wymyślać ot tak.. gdy ona coś powie miej cos gotowego by ją zagiąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre ale tak zazwyczaj bylo z takie flądry to koleżanki swoje zbierały i wtedy cwaniakowały :O dobrze , że Twoje kolezanki zareagowały wtedy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On wie ze nie mam faceta i ze jest mi źle z tego powodu,no a ona ma męza...chociaz tez miala z nim przeboje w czasie narzeczenstwa...olewam ja,nie wspieral itp.dziwie sie,że za niego wyszla za mąż....i mam wrazenie ze czasem probuje mi "dokopac" tym ze ja jestem sama a ona ma męza....w odróznieniu do niej ja taka nie jestem....ja na 5roku studiow...ona studiowala ale przez jakis egzamin ktorego nie zdala,potem miala warunek i jeszcze jakies poprawki nie mogla zdac....no i nie obronila sie -licencjata i zrezygnowala ze studiów.... jest ode mnie 2lata starsza i ma wyksztalcenie średnie.......i wiem,że na pewno mi tego zazdrosci....tyle,że ja nie robie jej jakis docinków z tego powodu i nie uwazam siebie za nie wiadomo kogo przez to!!!:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy widzisz zazdrosci Ci i wyksztalcenia i moe tego ze ie pakowalas sie w malzenstwo i teraz jestes wolnaaa i mozesz robic co chcesz, spotykac sie kiedy chcesz i z kim chcesz ;) Chwal sie tym co ją denerwuje jak wejdzie w dyskusje :D bo martwis sie egzaminem a ze to jzu ostatni rok studiow... ze nie mozesz sie doczekac by byc panią mgr :D :D :D masz argumenty , ze wymyslac nie musisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, temat koleżanek, pseudo psiapsiółek. Nie wiem skąd u dziewczyn jest taka agresja (w sensie żeby komuś dopiec) Mam też taka jedną. zawsze krytykowała moich facetów. wszystkich. A sama tak naprawdę nie miała żadnego. Spotykała się tylko z jakimis żonatymi, zajętymi. Czasami tak głupie rzeczy gada że się słuchac nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mialam kolezanki i teraz takich ludzi ktorzy zazwyczaj zaczeli mi współczuc ze jestem sama, a oni jacy to szczesliwi w związku, zareczzeni, beda mieli cudowne zycie,bo maja siebie..brak skromnosci!mysle ze milosc oglupia ze nie zauwazaja pewnych rzeczy...bo niestety z wiekszosci tych moich zakochanych znajomych sie porozsypywało,pytałam sie ich jak to sie stało,milczenie..... nie wiem skąd sie dzisiaj wzieło sie takie popisywanie sie publicznie ,okazujac przy ludziach nadmierne calowanie sie ,nawet ślinienie bleee! niektorzy wstydu nie maja ,co oni w domu tego nie moga robic..ok maly całus w porzadku ale seks w srodku ulicy...no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri nie martw sie-Ty,Ja i inne samotne nasze lasencje z kaffe będziemy miały takich menów,że tylko ze świecą szukac:-D W koncu cierpliwosc popłaca,no nie>:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam troche roboty :o sexy ona tak powiedziała,z ę sie nie umówi, bo sie boi dostać kosza ha ha ha ha i tak powinnas jej powiedziec :P a bo jakby ja olał to by sie zdziwiła ha ha ha ha ha a raczej by jej głupio było!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ja tak samo nie rozumiem skad ta agresja, baba babe by zatrzasła byle czym... normalnie szok!!!!!!!!!!! ja mam świetne kumpele, nie jest ich duzo, ale są super i Wy jesteście super :P i was kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja jej powiedzialam ,a dlaczego nie miałabyś byc tez dla niego zabawką?W czym jestes lepsza ode mnie??to ona zaraz nie no od razu lepsza...nie wiem jak by bylo..moze by sie nie zakochal...naprawde nie wiem itp.i ucieła temat:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy i dobrze, ze ja tak zgasiłaś :) i wiesz co Ty w tym momencie zrobiłas????????? przydepnełas jej zbyt wysokie poczucie właśnej wartości...sprowadziąłś ja na ziemie krótko mówiąc :) brawooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laski hehe wiem zgięłam ją:-P Irrenka to ja do Ciebie kiedys na kawke i zakupki wpadne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jooo
...no i juz 3 dzien cisza...:( pewnie już pozamiatane....przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo a dlaczego Ty o nim myslisz i sie zadręczasz co>??Kiedys tez tak mialam i tylko marnowalam swój cenny czas:)Umów sie z kolezanka,idz na zakupy do kina,poczytaj ksiązke i olej dziada:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteśmy atrakcyjne:-D:-D 20.11.2006] 16:36 [zgłoś do usunięcia] Michu* wg mnie atrakcyjna dziewczyna wyglada nastepujaco: - szczupła ( nie mylić z chudą ) lub normalna budowa ciała - zadbane dłonie ( broń Boże poobgryzane - to jest obrzydliwe ) - delikatny subtelny makijaż - uśmiechnięta - pogodna - jędrne piersi ( niezależnie jaki rozmiar, czy miseczka B czy D ) - nie paląca - nie wywyższająca się - nie materialistka - wierząca - kochająca spacery, romantyczne chwile z facetem - kino, teatr, podróże - wielki pieszczoch ( nie tylko sex, ale i pocałunki, pieszczoty, masaże itd ) - bezinteresowna - kobieco ubrana ( np płaszcz, obcasy, jeansy biodrówki, sweterki ) - najważniesjze aby nie przeistoczyć się w plastik taka więc jest kobieta z klasą wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jooo
uwierz mi, staram sie nie myśleć...naprawdę....ale jestem taka zla...wkurza mnie taka sytuacja....ehh- chyba musi minąc pewnie jakis czas, bo mimo tego ze staram sie sobie jakoś zycie organizowac, to...nie spływa po mnie to jak po kaczce, ale...i tak walcze dzielnie...szkoda ze faceci tacy są...dziwni-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez walczyłam i tak samo jak Ty to przechodziłam:-O Mineły jakies 2lata zanim zrozumialam jaki z niego cham...ale lepiej późno niż później:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jooo to kwestia czasu. Na początku jest zawsze trudno. Ciągle myślimy o tym facecie. Ciągle czekamy na jakiś znak, sms cokolwiek. Ale to w końcu mija. Tylko musi trochę czasu minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialam kolezance aby wyslala jutro lalusiowi życzenia z okazji dnia chlopaka:-D Na pewno się ucieszy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki stare zołzunie i nowinki bo takich widze tu juz sporo :) mam nowe wieści ,jeżeli chodzi o moje dzieci :):):):):):):) Starsza córcia dostała się na AWF AZS Wrocław do kadry juniorów w pływaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a młodsza zakwalifikowała sie własnie tez na AWF do sekcji gimnastyki artystycznej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie nie wiem jak to będzie dalej ja juz nie mam na nic czasu hahahahahahhahahaaaa ale czego się nie robi dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×