Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Czesc Zolzunie! Musze przyznac, ze nie ma nic innego na stresy sercowe niz nawal obowiazkow w pracy!! Przez ostatnie tygodnie jestem tak zajeta w pracy, ze nawet nie mam chwili na zjedzenie kanapki, a co dopiero zastanawianie sie, czy moj chlopak dzwonil dzis do mnie czy tez nie. Tego nie da sie zrobic na sile i jakos wymusic, ale faktycznie teraz gdy jestem tak zajeta, ze nie mam czasu czasem do niego odpisac na maila albo padam wieczorem spac i nie odpisuje na jego sms na dobranoc -- on nagle jakos wiecej dzwoni i wydaje sie bardzej atentywny. A moze mi sie zdaje... Moze jest taki jak zawsze, tylko ja po prostu nie mam czasu o tym teraz myslec i przezywac te przerwy w kontakcie i rozlaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Madaś to Ty teraz masz sportsmenki w domu :D ale że mała na gimnastyke wow jestem pod wrażeniem, ale dobrze!!! niech sie dziewczyny rozwijają!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! :D hej stokrotka! no dokąłdnie, jak człowiek zajety to wcale o pierdołach nie mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iriś .... :) tak mała na gimnastyke i ponoc jest w najlepszym wieku żeby teraz zacząć,bo jest gibka i nie ma problemu z rozciąganiem, a po wstępnych testach stwierdzili ,że ma bardzo wytrzymałe mięśnie rączek i nóżek, a brzuch poprostu pracuje doskonale :) byłam w szoku... pytali się czy ćwiczyła gdzieś??? a ja tylko z dziećmi spedzam aktywnie , czyli na sportowo weekendy :) fakt ,że mała ma silne raczki juz przyobserwowałam jakiś czas temu jak w małpim gaju przechodzi w zwisie całe drabinki sama :) ale gimnastyka????? także mam dwie sportmenki w domu i w sumie bardzo mnie to cieszy :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia, ale super. ja jak byłam mała to mi się marzyła taka gimnastyka artystyczna. Super że sie obydwie dostały i będą mogły sobie ćwiczyć i pływać. Taki sport zawsze dobrze robi na dzieci. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski mam ochote na zakupy w jakis dzionek -która sie pofatyguje i przyjedzie do mnie na te łażenie po sklepach???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia no nie dziwie sie że sie cieszysz!!!!!!!!!! masz powody do dumy :) ja zawsze jak byłam mała z podziwem ogladałam te dziewczynki co gimnastyke artystyczna cwieczyłY!!! ale bardziej marzyły mi się tańce :) takie towarzyskie :) mamka mnie kiedys chciała zapisac, ale nie wiem czemu tego w koncu nie zrobiła :( może teraz bym w tańcu z gwiazdami była ha ha ha ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no ja chetnie ale kurdeee nie dostane na razie urlopu :o a tym czasem musze dzis do rossmana na zakupy iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexy bardzo możliwe :) w ostatnia niedziele mój chciał tam do P... jechac na giełde zamochodową, bo cos kupic musiał do auta...a potem mieliśmy Ikee nawiedzić, ale wieczorem w sobote zabawilismy w pubie i trzeba sie było jednak wyspac... spanie wzieło górę ;) :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego faceci nie podają powodu dla którego nie mają ochoty już Cie widywać???przecież mozna byłoby powiedziec, że " wiesz, jestes ok, ale to nie to"?- i jakoś zyłoby się lepiej-przynajmniej tak mi się wydaje. Sama jestem w takiej dziwnej sytuacji, gdzie w sumie nic sobie nie obiecywalismy, ale skoro były pocałunki i miłe słowa, wypadałoby jakoś to zakończyc?mam rację?- tym bardziej ze w mojej sytuacji nadal bedziemy sie widywać- ze względu na wspólnych znajomych- no kurcze, nie rozumiem takiego podejscia do sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja na kolacje jak zrobie cokoklwiek to mojemu męzowi smakuje ;) a najbardziej lubi makaron, spaghetti albo pesto...ewentualnie pizze domową, albo zakąs zapiekankę... nie mam w sumie żadnego oryginalnego pomysłu nei mam na ta chwile :o w necie jest masa przepisów...wpisz w google coś co jest na bazie czegoś co masz w domu i na PEWNO COŚ ZNAJDZIESZ :) lalallalal najwidoczniej twój "znajomy" jest malo dojrzały, ze tak zakończył relacje was wiążące ...bo kutura wymaga by coś powiedzieć,,,, jakos racjonalnie zakończyć sprawe...przykro mi :o ...dziewczyny byłam w rossmannie znowu zostawiłam w ich kasie 100wke :( ale kupiłam sobie paczke skarpet przynajmniej ;) he he he i kupiłam żel z Unitry :P tzn żartuje to nie z Unitry to z durexa...o smaku pinakolada :D przetestuje i zdam relacje jak smakuje ;) he he he ale chyba bedzie niedobry, bo wyczytałam,z e bez cukru :o no w sumie z cukrem byłby moze i smaczniejszy ale wszystko by sie kleiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w zbiorze Kafeterianek należę do pasztetów bo jestem grubsza i mam problemy z paznokciami. z resztą na żywo też. Więc była mw tym Budapeszcie i sie okaząło że kumpela zaaranżowąła spotkanie z informatykiem - podobno singlem. Niby na wycieczce trzymalismy sie razem ale o telefon ani o meila nie poprosił. Czyli kipa. i zainteresowania też nie wyczułam. Trzeba sie do klasztoru szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..ja juz sama nie wiem....jestem z nim taka szczesliwa.Jest dla mnie kochany ..spedzilismy chyba najcudniejszy weekend w calym wszechswiecie...bylo absolutnie normalnie ..to byly takie dnie kiedy nawet obieranie ziemniakow jest romantyczne...cicho ,spokojnie..cudownie zakochanie...ja bym chciala byc zolza ,ale generalnie nie mam jak bo jestem taka szczesliwa...beznadziejnie nieustannie od 9 lat...ciagle tak samo...normalnie jestem zywotna i mam poczucie humoru...a przy nim tak samo :):)-tylko wiecej sie usmiecham czule,jakos tak mi slodko z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy dziewuszki na księdza chcecie zapolować w tym klasztorze ? :P czy może jakieś nagłe powołanie dostałyście ;p spokojnie spokojnie jesteście młode piękne tylko jeszcze nie trafił na was odpowiedni facet :P to samo tyczy się mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień!!!👄 wszystkiego naj naj Samotna!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeeeeeszczee jedenn i jeszczeeee razz !!! sto lat ! sto lat! niech żyje SAMOTNA naaaammm !!! stooo laaaat! stoo latt ! sto lat , niech żyjeee naaaam :D Niech Ci gwazdka pomyslności nigdyyy nie zagaaaśnie a kto znamiii nie wypijeee (newet herbatki) niech pod stołem zaaaśnieee !! :)))) 👄 👄 🌼 👄 👄 Madaś gratuluję zdolnych córek !! :)))))))) Pewnie chodzisz dumna z nich , że hhohho :D super :))) Irrenka mi tez sie podobaly tance :D ale u mnie nigdyw pobliu nie bylo szkoly :O i tak jak mowisz moze bysmy Ciebie teraz w tancu z gwiazdami ogladaly hehe :D bys tanczyla np. z Mroczkiem hehe :D :) Helcia tak Ty do klasztoru... i sprowadzisz wszystkich na złą drogę hehe :D :) Uni na kolacje zalezy co lubi... czy makarony (moj np. nie lubi :O i musze kombinować)wtedy spagetti, czy jakas sałatke i winko, ja to nawet jak zrobie rybe mrozona frosty sa z sosem musztardowym albo serem albo ryba z pieca w sosie wloskim... pysznaaa do tego warzywa na patalni tez mrozone i mojemu smakuje :) Metis gdzieś zaginęła ostatnio ? :D Sexy co do zakupów to jak Ci podrodze ( a na pewno tak haha) to wpadaj do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide Samotna zrobić sobie herbe i wypić za Twoje zdrowko !! :) z miodem i cytryną będzie heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaa Metis i Hope;) Szkoda,że nie mieszkamy bliżej wszytskie siebie...miałybysmy dziś impreze urodzinową:-P cholerka no!:-PWyobrażacie sobie jak by to było fajnie?:-D Spotykałybysmy sie całą paczką Zołz,szalały na imprezach i plotkowały!!!:-D Normalnie supcio!!!;)Zlot czarownic hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy i Hope dziekuje kochane 👄 No to odkorkuje tą....... herbatkę i siup ;) A zaraz tort urodzinowy :) Ech Sexy, fajnie by było gdybyśmy mieszkały bliżej. Poszalałybyśmy dzisiaj wieczorem i,..... nie tylko przy herbatce ;) Ok, ja na razie zbieram się do pracy, zaglądnę więc później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna oj taki zlot bylby megaaaa :) Byłybyśmy lepsze niż ,te z Lejdis hehe :D :D :D Twoje zdrówko !! Moja Krowko hehe :D wlasnie piję herbatkę i za czyje zdrowie to już nie jest powód na zagadkę :D To nie kpiny 30.09. są Samotnej Urodziny życzę Ci dzisiaj tylko wesołej miny ( :D) a czy Ty wiesz gdzie leżą Chiny ?? jadą po Ciebie gliny :) pamiętaj, że Zołzy będą zawsze z Tobą bo jesteś wspaniałą osobą ! 🌼 :D 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo talentów-opowiem Wam cos o 6letnim synku mojej kuzynki;) Któregos dnia przychodzi do mojej kuzynki smutny i mówi,że Emilka i Ivo-jego sąsiedzi mają talenty a on nie ma żadnego:( Mojego kuzynka pyta a jakie oni maja?Na to Bartus mówi-noo Emilka ładnie rysuje, a Ivo?pyta kuzynka?No Ivo nie wie jaki ma talent,ale wie,że na pewno ma!!!hahaha:-D No więc wtedy moja kuzynka powiedziala synkowi,że on tez ma talent,że ładnie czyta,opowiada itp.więc Bartkowi sie polepszył humorek,ale przyszedl taki załamany........a śmiac sie wszytskim chcialo z tego kolegi Iva,który powiedzial,że ma talent ale jeszcze nie wie jaki...a Bartek nawet nie wiem,że ma i byl zdruzgotany.....ahhh te dzieci;)czasem ich teksty są tak dobre,że masakara!!!:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy hahaha !! no z dziewci można się pośmiać :) dlatego lubie programy z dzieciakami :D bo mowia to co myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×