Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość trew
czy moge prosic o wyslanie- gosiak871@wp.pl z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety pragną bardziej- bardzo fajny film a tu jest link z ksiazka http://black.dahlia.wrzuta.pl/plik/1SI14pWD1hA/argov_sherry_-_dlaczego_mezczyzni_kochaja_zolzy Powiem szczerze ,ze dla mnie nie ma ratunku..jestem szczesliwa jak ta glupia ,moge plakac ,zastanawiac sie czy on jest zolza czy nie...jestem szczesliwa ..po prostu..szczerze mowiac nie wiedzialam ,ze mozna byc az tak szczesliwym po 9 latach bycia razem. Itak prawde mowiac jak popatrze na to czasem troche trzezwiej to nie dzieje sie nic ,po prostu jestesmy ze soba...zapytalam Go ostatnio czy nie uwaza ,ze to zalosne tak mocno kochac..a Moje Slonko na to Tak ma byc!i tylko sprobuj przestac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczyny. Musze wam powiedziec ze wczoraj miałam swietny dzien:)...w pracy miło, wieczorkiem przyszli znajomi i posmialismy sie jak zwykle....takze ciesze sie ze nie mysle tak czesto o dupku.Ale wiecie co, na razie nie radzę sobie ze złoscią na niego, tak mnie wkurza, ze po prostu sobie mnie odstawił bez zadnego wytłumaczenia.Co za dupek...ale nie dam mu zadnej satysfakcji....powiedzcie mi, co mogłabym zrobic, jak sie zachowywac, zeby widział, ze i tak jest wszystko cacy, ze sie nie przejmuje itp.....bo kolejna wspolna impreza sie szykuje a ja nie wiem czy dam rade siedziec z usmiechem na twarzy...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art11
W poszukiwaniu miłości zapraszam do skorzystania z pomocy międzynarodowego biura matrymonialnego: http://julie.pl/panie To najlepsze miejsce do tego, by odnaleźć wartościową osobę, którą będziesz w stanie pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trew zaraz Ci wyslę... lalalal hm...co mozesz zrobić...? no bawić sie dobrze i nie zwracać na niego specjalnie uwagi... traktować jak zwykłego kolego, a nawet bardziej zwykłego niż zwykły... ;) a do tego mozesz coś w sobie zmienić...zmien fryzurke...zrób mocniejszy makijaz...kup sobie sexy kiecke albo coś./..żebyś czuła sie pewna siebie i mega atrakcyjna! sexy no na dworcu dziwne klimaty :o ale daliśmy rade ;) he he w domu bylam po 24tej :( ale wstalismy dopiero dziś o 11 :D ale dobrze nam sie spało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) mam nowy numer gg ale tylko do maja 2010 potem bedę miala dalej stray numer gadulca ;) Napisze do wszystkich dziewczyn a jak nie dojdzie to dajcie znac na forum :D Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia to może na maile wyślij ten nowy numerek ;) ja Wam własnie na meile wysłałąm mój nowy kolor włosków...niestety dziś pazurów znowu nie zdążyłabym zrobić, bo za 15 minut jestem umówiona do kolegi na parapetówe :) więc znikam :) apapapa ...będziemy jeść pizze i oglądać mecza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Pięknisie:) Ja wczoraj rano byłam na zakupkach:)kupilam sobie butki ma obcasie takie pełne jak pada,ale takie na topie;)fajnie...i długie dżisny CROSSY;)no i torebeczke:)Potem mialam robótke w domu,bo brat wyprawiał zaległe imieniny...no i goście...nie mialam humorku:-o wieczorkiem to sie nawet popłakałam:-o i poszłam spac:( no chyba przez to,że okres mi sie pojawi lada dzien:-o tzn,dzis powinnam miec,ale jeszcze nie mam hehe:-P ale samopoczucie takie sobie...do tego gardło mnie boli i kiepsko sie czuje:-o ehhh Helcia dziekuje na nr:)a dlaczego zmienilas do maja 2010?:-P irrenka kolorek ładniutki:)zresztą ładnemu we wszystkim ładnie wiesz o tym!!!!;) Uciekam...3majcie sie Kochane-miłego popołudnia!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczyny. Mam dzisiaj zły dzien:(..niby nie mysle, rozumiem, ale jakos mi tak smutno, ze w sumie takie fajny okres sie skonczyl:(...wiem ze nie mam kogo załowac, ze to nie miało sensu, ale brakuje mi tych emocji ktore temu towarzyszyły. Poza tym, nie moge ciagle zroumiec dlaczego po prstu mi nie powie lub napisze ze to juz tyle, ze sie nie bawimy dalej w podchody , bo po prostu sie znudził. Przeciez zna mnie na tyle, wie jaka jestem , przeciez wiedzał ze nie bede za nim latac.... nie wiem czemu sie boi? ze co?ze bede tupac nózkami? ze zrobie mu sceny?....bede sie narzucać?...jestem zła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunkuuu hejkaaaaaa a ja ostatnio własnie myślałam o Tobie :P i sie zastanawiałam czemu nie dajesz znaku zycia ;) napisz co u Ciebie :) kiedyś pisałas,z e kupiliście psa...co to za psiak????? duzy, mały??? biały, czarny?? :D lalalala żal Ci tych emocji??????? kobietoooo, bedzie kolejny i ten nastepny może będzie Cie przyprawiała o zawrót głowy...takie Ci emocje może fundnąc inny facet, ze padniesz zmiłości :P nie am co żałować :) z tym by Ci emocje opadały z dnia na dzien, a z nowym to dopiero może iskrzyć :D :D :D dobra musze sie za te pazury wziąc w końcu :) sexy niezazderoszcze bólu gardła :( i rozumiem spadek humoru, bo w czasie przed @ ja tez tak miewam... znowu dziś byłam w stolicy naszego województwa....bo maż postanowił, zę musi w końcu na giełde jechac po błotnik... kurde jak ja sie dałam namówić żeby wstać w niedzilele o 7 rano to ja nie wiem :o ale byłam w IKEI :D ehhh już tam mnie nie było z 4 lata ;) male zakupy zrobiłam, więc nie jest źle...tylko tak sobie myśle, zę dziś dopiero 4 a ja już kawał wypłaty wydałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto??????????? hej u mnie świeci słonko...poniedziałek jest jakis milszy niż zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej irrenka:)o to samo mialam tu spytac?:-P Myślałam,że jeszcze wszystkie zołzy śpią:-P U mnie tez słoneczko i błękit nieba,ale zimno brrrr:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka a mi nie bo w weekend znowu szkola:-o :-P brzuszek mnie boli😭 dziewczyny co moge kupic dla mamy na imieniny?ma w środe ,a u mnie totalny brak pomyslów:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri nie zwracaj uwagi na te smieci :o postaram si ę posprzątac ;) sexy hm...a może jakąś apaszke?? albo coś do kapieli :) albo książkę ...jesli wiesz jakie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a jak ty tego smiecia;) usunelas:p? ludzie mnie wkurzaja czasami,jakies szkodniki zawsze tu musza obrazac grrr sexy jesli twoja mam potrzebuje dobrego kremu polecam to:p bo mama chwali jak niewiem:p http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/Pielegnacja-skory-twarzy/Orchidea-Vital-krem-rewitalizujacy-na-dzien-35447-big.jpg http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Pielegnacja-skory-twarzy/Orchidea-Vital-krem-rewitalizujacy-na-noc-35448-big.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×