Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia heh no jeszcze dzień dwa takiego sypania i saneczki lepienie bałwana i te sprawy :classic_cool: a tak serio to porażka o tej porze roku śnieg sypie jak w środku zimy :O to dopiero połowa października przecież.. ale może jeszcze się poprawi ta pogoda i wyjdzie słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczynki! pogoda do dupy, ale nie martwcie się bo podobno ma być jeszcze ładnie:)...a ja już mam dołki w związku z pogodą i wiadomo w związku z tym tchórzem- oczywscie w ogole sie nie odzywa, bo po co??!!, no cóz...chyba faktycznie ma mnie w tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki u nas wietrznie, na balkonie ropierniczylo mi popielniczne z tymi odpalkami po fajkahc, i ma brudno ze hohohoho, ale zimno, mokro i wieje dalej, o retyyyyyyyy hoope czytalam - 11 minut - fajne:P irenko kuruj sie, buziol:P sexy sexy nie daj sie grypsku brzuszkowym:P samotna:), ale fajny e-mail, hihihi:P kurcze laski zaczelam brac lek na regulacje cykle , lek przygotowujacay kobiete na zajscie w ciaze, no zwariowalam:P ale co, on jest naturlany mikroelementy i witaminy, kuracja 3 miesiace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 14 szef kazał imi o dziwo iśc do domu ...czuje sie okropnie :o lalalla Ty też miej go w dupie i to głeboko!!!!!!!!! po co Ty o nim myslisz?? nie masz nic lepszego do roboty???????? miłą niedziela no no to łykaj łykaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka trzymaj się cieplutko, zdrówka życzę ❤️ Sexy chyba Cie grypa żołądkowa dopadła, chyba musisz przejśc na dietkę na ten czas - kleik ryżowy i suchy chleb. I zdrowiej jak najszybciej ❤️ Ja właśnie wróciłam z pracy, cała mokra. W butach powódź, spodnie do kolan mokre, zasypało nas normalnie. Jutro musze kozaki wyciągnąc bo nie mam w czym iśc normalnie. masakra Miła, a jak sie teraz fajnie pali na balkonie :D Mozna palenie rzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samotna w kozakach można juz spokojnie chodzić...w końcu atak zimy mamy ;) :P ojjj musze sie pokurowac...jutro jade do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ! zadna nie zechce mi pomoc ? wy jakos sobie poradzilyscie z TYM .. pomozcie i mi !! mlodej niedoswiadczonej s... a na przeziebienie najlepsza herbata z cytryna .. i lozko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka i jak tam się czujesz?? 🌼 :) Sexy nie dałaś się grypie?? :)) Niedziela ja teraz własnie Coelho sobie podczytuje, bo podobaja mi sie jego książki :) jak tam pogoda u Was?? Wiem , że część narzeka na snieg a u mnie deszcze i wiatr :O nasza rzeczka się niebezpiecznie podniosła.. jak jechalam do pracy to widzialam przy wodzie jak mają domy to podeszła im już woda , piwnice na pewno zalane i może parter :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) juz wrocilam z uczelni ,jest super:D no i z wycieczki do Krakowa:D Ło matko ciąze ,choróbska i snieg brrr ale w krakowie zasypało jak nie powiem co, dobrze ze przygotowałam sie do tej zimy ,jestem zdrowa i energiczna :) tralala iri nie choruj:P łyknij winka czerwonego ,to najlpeszy rutinoscorbin:D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna wiem wiem :) czaje sie na niego ale najpierw chce przeczytac ksiazke :) kurde u mnie zagrożenia przecipowodziowe :/ zalewa miasto , ja w pracy a tu niedaleko zalewa ludzi, wzmacniaja wąły przecipowodziowe , widac strach w ich oczach masakra , szkoda mi ich... jeszcze mowia ze przerywa wały, strażacy też mówią że wały raczej nie wttrzymają :/ woda na rowni z korytem ( a ja ze 100 metrów od rzeki) , jeszcze pada, jeziora wylewaja szok.. karetki straz ciagle jeżdża ... całkowicie inaczej jak z tymi ludźmi ma sie styczność , widać jak sie mobolizują , pomagają , robią co moga by uratowac dobytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już bez temperatury, ale za to mega osłabiona jestem :( Hope współczuje sytuacji powodziowej :o mam nadzieje, ze woda szbko ustąpi i nie będzie tragicznych skutków ... Impri hejka! no jakoś na wino checi nie mam :o za słaba :( ale walcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja tylko na chwile... wczoraj sie zwolnilam z pracy bo tez mialam juz 37,7:-o w domu wymiotowalam:-o teraz jestem bardzo slaba i leże w łózku.......zwolnienie do poniedzialku:-o irri a Ty jak tam?Jestes na zwolnieniu?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tu zołzy się rozchorowały:( aż cicho na tym forum;) bosheee śnieg pada non stop przynajmniej z metr śniegu jest:O a ja nawet butów zimowych jeszcze nie kupiłam! sexy i iri wykurujcie się dobrze ,dobrze ze wam dali chorobowe ,odpoczniecie :) Hope no co ty ! powódź ,a jednak jest taki silny sztorm:O uu ! nie utop nam sie zołuzko,trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wczoraj była taka wichura że nie wiem od 16 do 22 byliśmy wszyscy w całym powiecie bez prądu :O Masakra była, uczyłam się wczoraj przy świeczkach i tak mnie oczy bolą że masakra:o:o 😠 Dzisiaj ani sladu tej wichury tak jakby wczoraj jej nie było taka ładna pogoda rano tylko troche deszcz popadał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest desznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dosadna sentencja
..nie buduj swojego świata na facecie, to się nigdy nie zawali... no ale bez nich tez zle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u lekarki rodzinnej, dała mi 2 dni zwolnienia...dziś myślałam, ze sie wyspie...że sie porządnie wykuruje... ale niestety o 6:50 rano obudził mnie tekst męża "musimy jechac do szpitala"...w pierwszej chwili myślałam, ze on gada przez sen...ale niestety nie! ostry ból brzucha w prawej dolnej części... Więc dzwoniłam na pogotowie a jak go zabrali, bo sam z łóżka nie mógł wstać, to ja po tate i do szpitala... juz kiedys tak miał, wtedy w szpitalu dostał zastrzyki i powiedzielei, ze to nerwowe ale teraz on nie ma zadnych stresów wszystko wskazywało na kamice nerkową (sama miałam kiedyś, wiem jak to boli i jak sie to przechodzi)...dali mu zastrzyki i wyslali na USG. Nietety USG nie wykazało kamieni i teraz bądź czlowieku mądry...wypisali go i dali skierowanie do poradni... grrrrrrrrrrr już go połozyłam spać...i sama też sie chyba położe bo padam na twarz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalal
hej dziewczynki! a co Wy tak chorujecie?:)- odżywiać się lepiej!:)- soczek z grapefriutów, marchewka, czosnek itp.:)... a u mnie bez zmian, to znaczy nadal cisza, juz 3 tydzien albo moze 4?sama juz nie wiem...prawie się przyzwyczaiłam i wydaje mi sie ze go w moim zyciu nie było-tylko teraz czuje niesmak do siebie-hmm...a jutro cholera wspolna impreza-kurde, nie wiem jak to wszystko rozegrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co mam myslec: przestalam brac tavletki antykoncepcyjne no i uprawialam sex bez zabezpieczenia. okres powinnam dostac w nastepny czwartek ale cos sie ze mna dzieje i nie wiem czy to od odstawienia tabletek czy po prostu jestem w ciaży. Mianowicie mam taki śluz mleczno bialy i kluje mnie w dole brzucha czasami, wyczytalam gdzies ze to 1. objawy ciazy. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co mam myslec: przestalam brac tavletki antykoncepcyjne no i uprawialam sex bez zabezpieczenia. okres powinnam dostac w nastepny czwartek ale cos sie ze mna dzieje i nie wiem czy to od odstawienia tabletek czy po prostu jestem w ciaży. Mianowicie mam taki śluz mleczno bialy i kluje mnie w dole brzucha czasami, wyczytalam gdzies ze to 1. objawy ciazy. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx to nie musi być ciąża...może to być objaw regulowania sie wszystkiego po odstawieniu tabletek, ale kto wie...dla pewności zrób test ciązowy :) ja mam dziś 34 dzien cyklu i nie ma okresu...ale czuje od tygodnia że przyjdzie :o brzuch mnie pobolewa jak w dzien kiedy dostaje okres...i zaczyna mnie to denerwować bardzooooooo!!!!!!! jak w weekend nie dostane okresu to w poniedzialek pójde do lekarza ...chyba!!!! ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za wczesnie jeszcze na test... poczekam do czwartku moze dam rade. irrenka myslisz o ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny też tak mysle, że dzidzie będą :P hehe :D Jak mi się nie chce iśc na to wesele dzisiaj :o masakra :o Na dodatek z mamą nie moge się dogadać bo wszystko co sie teraz dzieje to tylko i wyłącznie moja wina:o kongo z tymi rodzicami :o Jak mam iść i tylko tam siedzieć i pić na tym weselu to mi się nic nie chce. Ja tam prawie nikogo nie będę znała no tylko rodzinę Uni i Rodziców Pana Młodego. Masakra jakaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx no nie wiem...chyba jutro zrobie test... troche mnie martwi jakby to była ciąża, bo grypa mnie w tym tyg brała i leków troche łyknęłam :o ale zobaczymy... Helcia a co Ty sie martwisz...może warto by było iśc i sie wyluzować!! odstresowac i popić chociazby ;) he he ale jak Ci sie bardzo nie chce to nie idź!! Impri 🌻 co Ty tez chora??????? o nieeeeeeeeeee :o Duzo zdrówka życze!!! Uni no to udanej zabawy!!!!!!!! klmx podobno test już powinien wykazac, ale jak poczekasz to może i lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj widzę nie za dobrze prawie wszyscy chorują... Irrenka mąż Ci pewnie stracha narobił..wracajcie do zdrówka oboje :* Sexy teżsie kuruj kochana :D raz, raz pokonaj choróbsko :) :* Impree i Tyy tezzz no mialas nie dać się :D zdroowiej :* :) Unii wytańcz się za mnie ! :D Helcia a co woalałbyś mulic w domu ? :> Moze nie bedzoie tak źle....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podeszło mi troche powietrze pod tipsy :o cos xle robie...dzis bedzie poprawka i zmiana zdobienia :P ciekawe co mi z tego wyjdzie :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×