Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Czesc dziewczynki mam do was wielka prośbę czy mogla by ktoras z was przeslac mi na maila ksiazke Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Wszedzie szukam i nie moge znaleźć była bym bardzo wdzięczna to moj mail Karolka.b35@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) a czy mi ktoś mógłby ją wysłać? byłabym baaaardzo wdzięczna:) sunshine.honey@gmail.com buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniotka ksiazki powinnas miec juz na mailu... dzien dobry:) dzis piatek...jak sie cieszeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! lubie piatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka szczerze?Zapomnialam o tym:-o starałam sie wczoraj uczyc i zupełnie mi wypadło z głowy....jak będę pamiętała to zobacze i Ci dam znać....... Ja tam sie nie ciesz na weekend:-o mam szkołe i egzamin na który nic nie umiem wrrr:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra sexy to na spokojnie poszukaj w weekend :) dasz rade...juz nie jeden egzamin masz za soba, więc nic sie nie bój... bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ja teraz też mam zjazd wiec nie jestes sama i tez koło :) i tez nic nie umiem hehe widzisz :P ale nie ma co sie lamac... :) My jako zołzy idziemy na zywioł nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie rade dziewczyny, bo jestescie piekne i mądre :) trzymam za was kciukasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba robie sie powoli głodna :O mam nadzieje, ze mój mąz cos mi kupi do przekąszenia, bo śniadanie już chyba mi przez brzuszek przeleciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope masz racje:-D Damy rade a co:-P Ja mam teścik pytania wyswietlane wiec mysle,że cos sie z "sąsiadami"wymyśli:-P powodzonka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne sexy, ze sie coś wymyśli, a jak cos to lej wode...ja tak zawsze robiłam i czesto się sprawdzało...wkoło macieju o tym samym tylko innymi słowami :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu zołzolki... zarówno dla tych odpoczywających jak i dla tych sie pilnie uczacych!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja należy do tych pilnie uczących i dodatkowo imprezujących :P Miłego dziewczynyy!! ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje:) Ja sie urwałam wczesniej ze szkoly:-P nie chciało mi sie na ost.wykladzie siedziec:-P Zabieram sie za czytanie na jutro ,żeby cos napisac na tym tescie np.A,B,C lub D??:-D:-D Hope życze powodzonka także:) aaa znacie Zołzyc tych przystojniakow?:-P Połuchajcie:-P http://www.youtube.com/watch?v=EyF2kRukt6k Jak będa kiedys w Polsce (bo są z Niemiec)to jade na ich koncert:-D 👄 aaa ten w środku jest najfajniejszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Sexy mnie się bardziej ten z lewej podoba w tej zielonej kurtce :P To się jakoś podzielimy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia spoko -podzielimy się jeszcze z Impri,Metis i Smotną:)Bo reszta to juz chyba ma menów?:-P Jesli dobrze kojarze??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku teraz tak patrze co napisałam :d hahah Sexy to do Ciebie było a nie do Samotnej :D Tak to jest jak się po imprezie do komputera siada :d hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Helcia:) Ja dziś ma dobry humorek;)Zdałam wczorajszy egzamin:-D Nie wiem jak,ale zdałam hahahahahaha;) Za tydzien kolejny,ale co tam...dam radę...do Świąt mam jeszcze parę egzaminów,ale za to w sesji będę miała może z dwa hahaha;)) Miłego dnia laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) jak minął weekend? sexy i hope jak Wam poszło?????????? ja sie niezmiernie ciesze na ten środowy dzien wolny...bo dziś straszliwie nie chciało mi sie wstawac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo sexy to superowo!!!!! no jak do świąt będzie większość z głowy to potem luzu więcej tak chyba lepiej jest!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł:D ja mialam szkołe i po raz pierwszy zaliczenie z dwoch zajec maskara ale zaliczyłam na 4 :D amialam z zagranicznym wykładowcą:p i tłumacz po polsku tłumaczył ale bylo spoko:p musze wam cos opowiedziec ..wlasnie z moim byłym doszlo do spotkania :O i zakończylismy raz na zawsze, jak ja sie ciesze ze po wszytskim...sciemiał niesamowice, powiedział ze mu na mnie nie zależało hahah ciekawe dlaczego mnie przytulał calowal itd. był taki we mnie wpatrzony.. , te smski i buziaczki i te dobranocki..waliło mnie to..przyznal sie ze ma inna ( o innych nie wspomiał ,ale i tak wiem swoje ze wierny swojej dziewczynie nie jest:) ) ja zaproponowalam ze powinnismy zakonczyc , bo to co jest miedzy nami nie mozna okreslic jako zwykle kemplowanie i ze nie zamierzam dluzej krzywdzic jego dziewczyny a on ..,,ja tez nie chce'' hahah ale wachał sie ... a on zczal wykłady ze nie jest czlowiekiem ktory zaluje , popełnia błędy :O to juz nie jest normalne..bo popełnia ale nie jest świadom tego..on mysli o sobie...i zaraz do mnie tekst to co uzuwamy numery telefonów , aja mowie tak i pousuwalismy wszystko..i pozniej bye bye i ja do niego ..żeegnaj! a jak poszedl i zamknelam drzwi powiedzialam jeszcze mi przyjdziesz na kolanach..:p Takze dziwczynki wszytsko sie dobrze skonczyło :) iri kochanie jak tam zdrowko :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no to zamknęłas rozdział :) dobrze! trzeba mieć jasność w takich sytuacjach!!!!!! :) hm...czuje sie może i nie najgorzej, ale weekend nie nalezał to przyjemnych w samopoczuciu :O troche mi było słabo i jakos tak nie najlepiej ...ale przetrwałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri gratuluje zaliczenia :) zdolne te moje zołzolki!!!!!! a jak Hope?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe iri to poczatek ,pozniej to juz gorzej byc nie moze ,no ale damy rade,musi byc dobrze:) a inne dziewczynki jak tam po szkołce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, dacie rade :) co to tam takie egzaminy ;) całe zycie to jeden wielki egzamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa walsnie iri ,bo zdaje sie ze juz pytalam ciebie o to ale zapomnialam tearz... czy na blond wlosy mozna uzyskac ciemny miedziany kolor..jedna klientka miala zajebisty kolor wlosów ,jak ty masz na zdjeciu z kolezanką..maskara .. ja chyba za rok zmienie swoj image:p http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg http://www.bloblo.pl/image/4487/default/t+Lindsay_Lohan+to02.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×