Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

komedie romantyczne i dramaty lub thrillery :P Ale kiedys skonczy mi sie repertuar i trzeba bedzie cos innego wymyslić :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka caffem:D no ja dalej taka sama i nick ten sam jak widzisz tylko facet juz inny ;):P:P:P:P :D gratuluje zareczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórececzka... jeszcze 7 miesiecy ... masz podpisa :) do czego to odliczanie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez jestem ciekawa:D eeeee dziewczyny do fryzjera dzis ide:D caffem pamietasz ty mnie jeszcze??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odliczanie do ślubu przyjaciółki :) ze mną te 7 mies.nie jest związane ;) hihi Właśnie caffem....gratuluje zaręczyn, niedługo wystartujesz w maratonie zwanym małżenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka no to gratuluję :) ❤️ oby się jak najlepiej układało :) Kurcze, chciałam dzisiaj iśc do fryzjera bo mam już odrosty i chciałam żeby mi na te odrosty zrobiła balejaż, to się dowiedziałam ze mam za mały odrost i sie nie da balejażu zrobić. I teraz nie wiem co robić z tymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano:) Nie no czwórka gratulejszyn:) brawo:) ja to dalej sama...ale były nie odpuszcza,już buziaczki ,tęsknoty..jak dalej spotkania nie ma tak nie ma..to nie wiem co dalej...nic czekać..... caffem 🖐️ ja jestem nowa,ale milo cie poznac:) pomaranczowa odwiedzaj chociaz nas ,bo mzoe jescze bedziesz potrzebowala od nas czegos;) sexy 👄 samotna wlasnie takie mamy fryzjerki,one sa niepowazne,ja jakos farbuje co miesiac i pielegnuje i nie mam zniszczonych a ona dalej swoje ze sa zniszczone ,no zesz chyba lupe kupie..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a ile Ty jesteś po tamtym farbowaniu? no ja mysle,z e jej nie chodziło o to, ze masz jeszcze czekać pół roku, ale jakiś miesiąc może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to jak już lecimy w nowiny i nowości ...to hm... chyba juz nie wytrzymam musze Wam powiedziec... ...jestem w ciąży :P jak wszystko pójdzie jak nalezy (odpukać) to będę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie iri bedzie wszytsko dobrze:) fajnie ze ci sie spelniaja marzenia..twoj mąż musi byc wniebowzięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oficjalne gratulacja na forum Irrenka :D w koncu sie ujawnilas hehehe :D ❤️ :D dzien dobrych wiadomosci ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wie..oczywiscie sie cieszy...ale na spokojnie z tą radością ok. byłam u lekarza jak był to 3/4 tydzien wtedy było widac tylko pecherzyk ciążowy...kazał przyjść za 4 tyg, bo wtedy będzie widac czy jest wszystko tak jak powinno, czy sie dobrze rozwija, czy jest serduszko i czy bije... tak więc czekam na 2 wizyte...i szczerze mówiąc chciałam Wam dopiero po niej powiedzieć...ale już nie mogłam wytrzymac... na tą wizyte ide nie w przyszłym tylko jeszcze kolejnym tyg, czyli po 15 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane bedziemy sie cieszyć tak na serio po 15 OK??!! jak już bede wiedziała, ze jest wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah Ircia GRATULUJE!!!!!! Będę ciocią hahaha :D Super Ircia w końcu się udało :) Opisz nam reakcje męża jak już mu powiesz:) Juz sobie Ciebie z brzuszkiem wyobrażam będziesz ślicznie wyglądać :) :D A u mnie żadnych nowości :P hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Irrenka będzie dobrze musi być ;) Na pewno będzie serduszko i będzie biło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ircia gratuluje:D:D Ja podcinałam troszke i grzywke robilam ale to chyba nie byl dobr pomysł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia :) mąz wie...sam sie domyslał, bo mi sie bardzo okres spóźniał, a ja nigdy nie maiłam takich pośliZgów w tej kwestii ;) z resztą co tu duzo mówić, mąż sam pojechał mi do apteki po test ciążowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni czemu to nie był dobry pomysł? skoro troszke podciełas, to dla włosów dobrze, a i szybko odrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byl dobry pomysl z grzywka. podciac musialam ale gzywka mi nie pasuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, 2 miesiące po tym jak robiłam balejaż, i ok. 2 i pół miesiąca jak farnowałam włosy. Więc odrosty mam już spore. jak farbowałam wczesniej to co ok miesiąc Fryzjerce chodziło o to, ze na same odrosty nie da rady położyć bo za małe, a na całe włosy nie chce mi kłaśc bo mi spali włosy (mówie o balejażu) Nie zdązyłam sie ju z spytac czy nie nałożyłaby mi samych pasemek rudych (skoro balejaż mocno niszczy to przecież normalne pasemka nie powinny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
No, takie wiadomosci to moge tu czytac! Irrenka, gratulacje! Zaczynaj sie juz wysypiac na zapas i seksic tez :) Impri, pewnie ze bede potrzebowac!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to zrób teraz na całość kolor, a za jakich czas pasemka... no nie wiem... kurde...z odrostami głupio, nie mas ie co katowac...no wydaje mi sie,z e fryzjerka dobrze Ci radzi...chyba lepsza taka fryzjerka niz taka co tylko jej zal;ezy na tym aby zarobic i klientki nie ostrzeag tylko robi i niszczy włosy pomarańczowa :D he he spokojnie...daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×