Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

samotna - no wlasnie rozmawiamy o roznych rzeczach :) o seksie w ogole, tylko to jest tak, że moglibysmy z siebie rąk nie zdejmować. Uwielbiam jak mnie dotyka :) od razu doslownie dreszcze mam, nawet jesli dotyka jedynie ręki :D hmm...jutro gotuje mu coś dobrego kolorowych snów dziopki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam...:classic_cool: tzn. o seksie praktycznie w ogole nie rozmawiamy, a i wiem ze jemu nie zalezy tylko na TYM . Dba mnie, dawno tak sie nie czulam, zawsze pyta czy mam na cos ochote, jak kiedy pow.ze zjadlabym sobie loda to juz chcial szukac otwartej lodziarni hihi Tak wiec wiem ze to nie ten typ co chcialby tylko zaliczyc, za porządny jest. Niech on sie nie zmienia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł! czwóreczka dobrze myslisz , dobrze ze zauwazasz ze nie mysli o jednym i jest toba zainteresowany :)tzn ze snuje z toba przyszłość, bo tylko takie kobiety maja szanse na normalnego faceta , faceci ktorzy mysla o jednym szybko giną:p heheh metis hehe myslalam tez po tym opisie ze poznalas kogos:D spoko pospiewac se mozna ot co:p samotna ja tez taka jedna w robocie mam co jak boli głowa albo brzuch , to chodzi połamana te jej głupie miny wyrazajace ból i zamiast normalnie wziac tabletke lub isc do lekarza to umiera na srodku pokoju ..masakra, a odzywki w tym czasie ma takie ze za chwile przeprzasza :O niektore sa tak glupie..no ale takie sa niektore charaktery kobiet, ja na miejscu szefowej to bym z miejsca do lekarza wysłała ale to układziki wszytsko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez własnie czwórka - jakby jemu tylko na seksie zalezało, to by sie tak nie troszczył, nie starałby sie i przede wszystkim przy każdej mozliwej okazji próbował by sie do Ciebie dobierać :P i rozbierać :D he he he he a więc porządny chłop Ci sie trafił ;) też dbaj o niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri już to przerabiałyśmy ;) ale na pewno każdą kręci nieco inny zestaw...moga byc podobne do siebie, ale każda ma coś tam specyficznego jeszcze na oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ale ten ostatni facet na zdjeciu mi sie podoba ajc!!;) nie moge przestac na niego gapic hahaha:D a to ze przerabialysmy to wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri a mnie sie ten pierwszy podoba!! nawet mam to zdjęcie wydrukowane i zrobioną z tego zakładkę do ksiązki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha :) No normalny. kurcze... tylko czekam az będzie jakis haczyk hehe Aż się sama dziwie, ale to on wszystko zaczął, ja nawet o nim zapomnialam, poznalam faceta i tyle a teraz?teraz jest super! Fajni ci faceci, jedynka spoko, nie moge sie napatrzec na ta wódkę :D zresztą, napiłabym się jakiegos drinka Paskudny dzien :( ciemno prawie, pada,buu..nienawidze listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOoo macie słabosc do blondynów:D hehe ja jakos pol na pol ,ale to tu wyglad nie wchodzi w gre tylko charkater i tak przewija sie po ulicy za duzo lalusiow:p czwórka ty sie tak na wódke nie patrz , zagladaj do twojego na wódke ;) hehe Mozesz ABSOLUTnie sie tego napic, wiesz jak to faceta rajcuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri mi tez sie najbardziej podobna ten ostatni:-P aaajććć niezłe ciacho z niego mniam mniam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo jakie tu tekściki leca :D he he he no jedynka mi sie podoba nie ze względu na absoluta tylko tak mi jakos najostrzej wyglada ;) poza świetną budową ciała ma facet coś w sobie... jakąś iskre...ogień :P :) he he he he zboczuszki!!!!!!!!!!!! dziewczyny zostałam z mężem zaproszona na 40 urodziny do mojego męża szwagra... teraz mam zonka co kupić za prezent :o prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Impressive..zawstydzasz mnie :D Mam nadzieje ze Rafal docenia co od losu dostal ;) Kapcie czaderskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie, ze może być... :) nie zrobie kwasu takim prezentem?? moge mu w kazdy wsadzić 100 wódki i nazwac go zestawem zimowego grzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcip: Idzie sobie czerwony kapturek przez las, nagle na jego droge wyskakuje straszny zbojca: - łaaaa,wrrr.... (kapturek stoi niewazruszony) - łeeeeeeee! (kapturek nic) Zbojca: -nie boisz sie mnie???? kapturek: - a czego, pieniędzy nie mam a dupczyc sie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri wlasnie taki normalny facet-a do tego takie ciałko:-D Jakos sie nim podzielimy:-P poza tym może on lubi trójkąty?:-P:-D irrenka moze zegarek?ma on czy nie?;)albo jakąs koszule,swter,krawat,popytaj jego żonki co by mi sie przydało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no tak, ale zegarka albo swetra to mu za 60 zł nie kupie bo bedzie tandeta :P to facet na poziomie jest... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! tam wyżej sie pomyliłam...chodziło o sexy nie Impri przeciez :) no czwórka wiem, ze Ty niewyzyta...ale juz niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez wlasnie mysle nad jakims prezentem na gwiazdke..i wymyslilam, tylko nie wiem czy będzie. Założylismy sie w niedziele o wynik meczu, grało Chelsea i Man.Untd. i ja obstawilam na to pierwsze i wygrało :D a moj prezent dla niego? Koszulka klubowa Chelsea :P http://moda.allegro.pl/item803991729_koszulka_adidas_chelsea_londyn_nowosc_ss_roz_l.html http://moda.allegro.pl/item803990365_koszulka_adidas_chelsea_londyn_nowosc_roz_xl.html Hm? byłoby?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri, wlasnie on kibicowal innej druzynie :P, tej ktora przegrała ale chcialabym mu tak na przekór zrobić ;)psikusa ;) Oj dzisiaj znowu intensywna randka do bladego świtu. trzymcie sie lasencje całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×