Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Dziekuje za Wasze komentarze - bardzo doceniam. :) Zdaje sobie sprawe, ze ta sytuacja moze byc odczytana jako wymuszenie i wlasnie dlatego tak trudno mi poruszyc mi ten temat, bo nie chce czegokolwiek w zaden sposob wymuszac. Zawsze mialam podejscie, ze jednak wspolne mieszkanie to nie droga do slubu, gdyz latwo wpasc w pulapke wygodnego zycia i pozniej slubu, "bo tak wypada". Ja chce zareczyn, ktore obydwie osoby bardzo chca, a nie dlatego, ze juz mieszkamy razem i za duzo teraz byloby zachodu, zeby sie rozstawac. Poza tym, ciagle kraza opowiesci, jak to mezczyzna rozleniwia sie po wspolnym zamieszkaniu, bo nagle na codzien ma juz kochanke, towarzyszke, kucharke i sprzataczke, wiec nie spieszno mu sie zenic. Nie wiem, zawsze po prostu mi sie wydawalo, ze wspolne mieszkanie powinno byc zarezerwowane na powazniejszy juz etap znajomosci.... Pewnie wiec nie powinnam w ogole poruszac tego tematu, tylko zalozyc, ze szukam mieszkania i to wlasnie mu zakomunikowac. Czy tak dobrze zrozumialam Wasze rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka przeczytaj je4szcze raz tro co wyżej pisałam do Ciebie! :) ja Ci powiem,z ę zaczełam z moim mieszkać wspólnie po roku znajomości... i z czasem to on wpadł na pomysł, ze mi sie oświadczy. Przyszło to samo z siebie i mieszkanie nie ma nic do rzeczy. Tak wymyślił, bo tak chciał, a chciał, bo chciał, zeby nosiła jego nazwisko, bo chciał miec żone, bo inni też sie pobierali wśród znajomych i stwierdził, ze na niego tez przyszła pora. a jak mieszkałam u niego a sie pokłócilismy, to sie zawsze mogłam spakowac i wynieść...tj. raz tak było i wtedy on miał sporą nauczke! bardzo żałował i bardzo mu źle było w pustym mieszkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od Ciebie... ale postaraj sie zrobic to zręcznie i z taktem, zeby nie poczuł,z e naciskasz, albo, ze nie chcesz z nim być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, ale w sumie czemu tak bardzo nie chcesz z nim mieszkać przed zaręczynami? Może jednak warto spróbować zanim zdecydujecie sie na cos poważniejszego czyli na zaręczyny? Mieszkanie ze sobą pozwala na poznanie drugiej osoby i zdecydowanie czy tak naprawde chce z nia byc czy nie. Nie wiem jak to jest z tym rozleniwianiem sie faceta, albo kobiety (bo różnie bywa) znam 2 pary które chodziły ze soba przez 10 lat. jedna w koncu wziela slub bo wpadła druga dalej mysli co zrobić (a sa w moim wieku czyli już po 30-scte) przez te 10 lat oczywiście nie mieszkały ze sobą. Więc mi sie wydaje że problem rozleniwienia sie którejś ze stron (bo mi tak wygodnie) zależy nie do tego czy mieszkają, tylko od tego czego chcą. dzieki zamieszkaniu ze sobą,. Ty sama będziesz wiedzieć czy chcesz być z tym facetem czy nie. Moze po roku mieszkania stwierdzisz że nie wytrzymasz z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny nie umiem się przełamać i zbliżyć się do faceta.. Nie umiem od razu jak widzę, że on chce coś więcej włącza mi się jakaś blokada i koniec oddalam się idę w drugą stronę, mimo że rozmawia mi się z nim jak z nikim innym... I nie wiem czemu tak jest... Hmm trudno ważne, że reszta imprezki była udana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia przede wszystkim nie nakręcaj sie za bardzo...nie myśl o tym, ze on chce coś więcej. A pocałunki to fajna sprawa, więc warto sobie na to pozwolić... co do czegos wiecej to powinien uszanować, ze to jeszcze nie pora! a z czasem blokada zacznie sama Cie puszczac :) spokojnie...wszystko w swoim czasie, tylko wrzuć na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie jak wy rozumiecie ze facet chce od was odpocząć i chce byc sam , ale mimo tego nie chce spedzic z ukochana andrzejek , nie chce wyjsc , nie stara sie...jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ja to rozumiem w taki sposób, ze to marny facet... !!! nigdy nie tolerowałam czegoś takiego jak odpoczywanie od siebie...dla mnie to ewidentnie chęć skoku w bok, ale asekurowanie sie żeby nie miec wyrzutów sumienia i niby nie ranić tej drugiej osoby a jednocześnie żeby sobie zostawić otwartą furtkę wrazie chęci powrotu... beznadzieja!!!!!!! dla mnie to nie jest miłość! proste pytanie...czy przyjacielowi tez sie robi takie przerwy??? nie!! bo przyjaźń to trwały związek opierający sie na wzajemnym zaufaniu i ciepłym, serdecznym uczuciu...tak samo powinno być z miłością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce być sam... owszem facet ma czasem taką potrzebe, ale bez przesady...wystarczy mu dzien, dwa takiego jakby odizolowania, ale nie trzeba tego zapowiadac jako PRZERWY!!!!!! a ja k nie chce spedzić razem andrezjek, nie stara sie...to jabym kopła dziada w dupe i poszła na andrzejki z innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. jak Wam mija poniedziałek? mnie średnio. Choć wczoraj troche zaszalałam z moim chłopem i teraz będę schizowac do okresu :o ehhhh, zachciało mi się Pogoda pod psem, do fryzjera chętnie bym poszła, na sciecie i kolor...hmm...korci mnie zeby zrobic sobie jakis rudy hehehehe Myślicie ze wygladalabym normalnie? jak czlowiek? ;) ciemnych juz nie chce bo nie chce mi sie mocno malowac, tzn.oko musi byc ciemniejsze, kreska i tusz ojjj dzisiaj m jak mołdawia trzyma mnie przy zyciu ;) :classic_cool: Impressive, jak to chce odpocząć od Ciebie? hmm Iri? jak ciąża? :) wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka no pewnie,z ę w rudym będziesz jak człowiek wyglądaĆ :) ALE MNIE SIE WYDAJE, ŻE PRZY RUDYM TEZ DOBRZE WYGLĄDA MOCNIEJ MALNIĘTE OKO :p no ja sie nawet przez weekend bardzo dobrze czułam :) w przeciwieństwie do poprzedniego weekendu teraz rewelacja :) poza tym wczoraj byłam na zakupach i kupiłam sobie sliczna koszule turkusową i sweterk :) i mega fajne długasne kolczyki!!!!!!!!!!! :D jestem szczęśliwa z tego powodu, bo już dawno nic sobie nie kupiłam :P oj czwórka szalony weekend miałaś widze :D he he he no prosze!!!! i jak było?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze długo nie odpisywałam..to raczej nie dotyczy mnie ale kumpeli,która ze swoim chłopakiem już przezywa kryzys 2 miesiąc no i koleś chyba się poddał bo nie stara się..ale ona dalej sie łudzi ze raczej to kwestia glupiego okresu,ze ma ciężko i tak dalej..a ja jestem pewna na 90% ze on kogoś ma,bo zaczyna się to podejrzane robić..i znowu łzy od strony mojej przyjaciolki:( aj! a na taka super parę wyglądali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri nie wiem właśnie dlaczego tak się dzieje raczej się nie nakręcam ;) Najswobodniej czuje się kiedy wiem, że on ma dziewczynę, albo że to dobry kumpel i że nic mi z jego strony nie grozi ;P hehe w sensie że ja i on itp. No oczywiście, że nic złego w całowaniu nie ma ale na drugi dzień on chce powtórkę z rozrywki a ja drugiego dnia wiem że NIE CHCE partnera, a za kilka dni lub miesięcy żałuje, i jestem w stosunku do niego nie w porządku bo w końcu jakąś nadzieje mu daje. E tam mnie też tak traktowali ;P hehe :D Właśnie Iri opowiadaj czy już u lekarza byłaś itp. :P Moja kumpela z byłej klasy niedługo rodzi hehe zaprosiła mnie do szpitala jak już będzie po wszystkim ;) i co mam temu maluszkowi kupić?? hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....no intensywnie było Jednak powiem tak - byle do okresu W kazdym razie musze o mojego chlopa zadbac, bo jak wiekszosc nie przywiazuje wagi do tego jak wyglada, fryzjer i pare nowych ciuchow..no i golarka odmieni go ;) Jesli chodzi o wady no to jest roztrzepany, strasznie! I musze to jakos w nim wyplenic....no i na wszystko zawsze ma czas hehehe A jezeli chodzi o łózko, to dba o mnie jak nic :Pi lubi mnie rozczochrac A te włosy to serio,potrzebuje jakiejs odmiany, i zetne troche, dostalam bon ze znizka -20% na cięcie w moim salonie, wiec skorzystam w grudniu :) Oj dziewczynki, jest spoko Dobrze ze u was wszystko ok. Mysle o was wszystkich ! :) 🌼 nawet jak nie pisze to myślę :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i co do koloru wlosow..mam wrazenie ze za ciemny mnie postarza, dlatego potrzebuje jakiejs swiezosci na glowie :) i koloru na ta zblizajaca sie zime :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni 😘 buuuu, ja umre chyba do tego czasu :o A kiedy powinnaś dostać okres? bo ja za więcej niż tydzień Ja pierdziele, muszę zacząć myśleć o czymś innym bo kota dostanę, no ale na własne życzenie mam teraz stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki..... Jajestem jakas rozdrażniona czy co....ale to nie okres dopiero co mialam:( W weekend bylam na uczelni , poszlam na impreze,ale sie nie udala ..... bylam wkuta na maxa .... Wy albo w ciązy albo czekaja czy nie bedą czasemw ciązy...a ja nic.......nawet sexić sie nie mam z kim:-P sama juz bym chciala miec dzidzie:) kupilam sobie okularki korekcyjne:)podobno ładnie wygladam;) brat sie smieje i mówi "inteligentna blondynka";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy one chyba na razie nie chcą byc w ciąży :P i sie stresują :P noooo okularki czesto dodają uroku, wyrazu a nawet seksapilu :D Czwóreczka masz racje, ciemne włosy tak troche powagi dodają... i chyba rzeczywiście troszke postarzają... ale niektórym w jasnych znowu nie jest dobrze, bo mdło... eh... każdy musi sie w czymś konkretnie lubić i już.... no ale dobrze,ze men o Ciebie dba!!!! a co do okresu to sie laski nie nakręcajcie tak :) to wcale nie ejst takie łatwe zajść ;) he he he Helcia przede wszystkim musisz usiąść sama ze sobą i dojść do ładu czego Ty tak an prawde potrzebujesz, czego chcesz...bo najwyraźniej też chcesz tych czułości, skoro sie nim poczatkowo oddajesz, tylko potem coś Ci sie w głowie merda i sie wycofujesz...ale takim sposobem możesz stracić kogoś wartościowego...a po co?????? Impri kurde żal mi tej twojej przyjaciółki...cholera no... biedna dziewczyna sie łudzi a koleś ją tak na prawde olewa :o spróbuj z nią pogadać, nawet jakby sie miałą popłakać i w ogóle to powiedz jej co myslisz i postaraj sie ją naładować pozytywna energią, ze tego kwiatu jest pół światu, że szkoda jej czasu na drania. Że jeszcze odżyje, ze pozna nowych ludzi!!!!! _______________________________________________________ byłam u lekarza ...maleństwo ma 2 cm i zastraszająco szybkie tętno ;) :) kolejna wizyta za miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, no to super że maleństwo rośnie :) 🌻 Helcia, może Ty się boisz odrzucenia o podświadomie robisz wszystko żeby uciekać? Żeby broń nie doszło do zaangażowania? A może to nie jest TEN facet i intuicja Ci podpowiada żebyś uciekała? ja się też czasami tak zachowuje, u mnie to chyba ze strachu tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna i co z włosami wymysliłaś?? ja mam teraz odrosty i nie moge farbowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Samotna szalejesz z włoskami? ;) nie poznaje kobiety hihi Sexy- no widzisz, nie ma seksu- nie ma stresu :P Iri, super ze maluszek rośnie! tutaj wszystkie ciotki klotki z niecierpliwościa będa śledzić każdy miesiąc jego życia :) 😘 Co do moich włosów, no rzuciłam sobie kiedys szamponik chyba do 7 myc, kolor- palona kawa, nie trzymałam długo, chciałam tylko zeby włosy nabrały blasku, wyszły troche ciemne ale na szczęście juz sie zmywa kolorek. Do blondu nie wrócę, bo teraz wszyscy mi mowia ze w troche ciemniejszych ładnie ;) Ale wciąż szukam inspiracji na moje kłaczki (na ścięcie też!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu poszalałyscie z tym seksem:p tez jestem z zdania Iri ze raczej zajsc w ciaze nie ejst łatwo no pod jednym warunkiem ze mocno tego nie chcesz to ponoc juz ciaza..tak maila moja kolezanka z liceum ktora nie planowala miec dzieci ,no ale stalo sie pokochala sie ze swoim facetem i źle sie zabezpieczyli i boom jest w 6 misiacu ciązy:) ja tez bym chciala miec dziecko ale nie teraz - brak faceta,nie mam środków do zycia , takze dluga droga przedemna:) Iri ja jej mowilam ona sie zaraz denerwuje :O doslownie wczoraj bykysmy u kumpeli to cala sie trzesla z nerwow co dalej z jej facetem , znam to uczucie bo z moim bylym bylo podobnie , dzisiaj go juz nie znam..no niestety łudzi sie ,twierdzi ze nie jest w stanie o nimzapomiec po tylu latach w związku..no ale trzeba przejsc swoje , cudów nie ma.. sexy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym sie przyłaczyć
można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znowu mam doła:( ciekawe kiedy mi to minie😭 iri no teraz nie mozesz farbowac:-P Musisz dbac o maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×