Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri z tymi szczepionkami to kuźwa nagonka, zeby sie szczepic i im kase dawać... a przecież żadna z tych szczepionek nie daje gwarancji,z e na grype nie zachorujesz, bo sama widze wiesz, ze sie ten wirus mutuje jak szalony i praktycznie co roku mamy inne grypy... nie ma sensu moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza że jest taka nagonka w tv. Sieją tylko panike i strach przez tą świńska. na normalną grypę umiera się tak samo jak na świńską i moga być równie niebezpieczne powikłania. Więc trochę już przesadzają. Z każda grypa trzeba uważać. Chociaż moze jeden plus tej całej nagonki jest taki, że pracodawcy się bardziej boją i nie każą już chorym przyłazić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotn amasz racje! tego typu plusy są ok :) ale prawdą jest, zę na powikłania pogrypowe co roku ludzie umierają...ale sie o tym tak nie trąbi a teraz ich porąbało...jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase - proste!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minutowy kurs zarządzania Lekcja 1 Mąż wchodzi pod prysznic w chwili, gdy jego żona wychodzi z łazienki. W tym momencie słychac dzwonek do drzwi. Żona szybko zawija się w ręcznik i biegnie otworzyć. Za drzwiami stoi Bob, sąsiad z naprzeciwka. Zanim kobieta zdążyła się odezwać, Bob mówi: Dam ci $ 800, jeżeli zrzucisz z siebie ten ręcznik. Po chwili zastanowienia kobieta zrzuca ręcznik i staje naga przed Bobem. Po kilku sekundach Bob wręcza jej $800 i odchodzi. Kobieta ponownie zawija się w ręcznik i idzie na górę. Kiedy wchodzi do łazienki, mąż pyta: Kto to był ? "To Bob z naprzeciwka" - odpowiada żona "To świetnie" mówi mąż - "Czy on może oddał te $800, które ode mnie pozyczył?" Morał z tej historii: Jeżeli masz istotne informacje dotyczące kredytowania i ryzyka z tym związanego - podziel się tymi wiadomościami ze współwłaścicielami akcji zawczasu. Lekcja 2 Ksiądz oferuje zakonnicy podwiezienie. Zakonnica wsiadła i założyła nogę na nogę, przez co kawałek kolana stał się widoczny. Ksiądz mało nie spowodował wypadku. Po odzyskaniu kontroli nad samochodem, mimochodem połozył jej rękę na nodze. Na to zakonnica: "Ojcze, a pamiętasz Psalm 129 ?" Ksiądz zabrał rękę, ale przy zmianie biegów, znów ręka mu się ześlizgnęła na nogę zakonnicy. Ta ponownie zapytała: "Ojcze, pamiętasz Psalm 129 ?" Ksiądz przeprosił "Wybacz siostro, ale ciało jest słabe" Po dojechaniu do klasztoru zakonnica westchnęła ciężko i wysiadła. Kiedy ksiądz dojechał do swojego kościoła, czym prędzej zaczął szukać Psalmu 129. Brzmiał on " Idź śmiało i szukaj, im wyżej zajdziesz, tym większa radość" Morał tej historii: Jak za dobrze nie znasz się na swojej pracy, to łatwo stracisz interesującą okazję. Lekcja 3: Przedstawiciel handlowy, urzędniczka administracji i kierownik idą razem na lunch. Na ulicy znajdują starą lampę. Kiedy jej dotknęli, z lampy wyszedł dżin i obiecał spełnić jedno życzenie każdego z nich. "Ja pierwsza, ja pierwsza" krzyknęła urzędniczka "Chcę być na Bahamach i plynąć motorówką, nie myśląc o całym świecie" I puff - zniknęla "Teraz ja, teraz ja: krzyknął przedstawiciel handlowy "Chcę być na Hawajach, odpoczywać na plaży, z osobistą masażystką i zapasem Pina Colady" Puff - zniknął. "No dobrze, Teraz ty" mówi dżin do kierownika. A ten na to: Chcę, żeby ta dwójka stawiła się w biurze zaraz po lunchu" Morał z tej historii: Zawsze pozwól aby twój szef mówił pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Mam pytanie bo cos skutecznie popsulo mi humor na reszte wieczoru. Otóż, moj chlop czasem lubi sobie skręta zapalić :o i ja mu to chce z głowy wybic a on mowi że "będzie ciężko" Robic z tego afere czy nie? kuźźźźwa i zaczeło sie pier.dolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka no ja bym na razie delikatnie to potraktowała...tak z nim normalnie pogadała przy winku czy jakos tak na luzie, czy mógłby to zrobić dla Ciebei i ograniczyć...tzn, ze mu nie zabraniasz, ale Ci bardzo zależy, zeby tego było mało tj rzadko... a z czasem możesz cos wymyslić na zasadzie zakładu, albo coś za cos... jak będzie okazja... bo jak zrobisz jazde, to sie może zaczac między wami psuć..on może sie zacząc buntowac, ze nikt mu nic nie bedzie zabraniał itp a Ty będziesz cierpieć... więc na spokojnie z podstepem :) taka moja propozycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri dobry kurs:D czwórka powiedz ze nie cierpisz zapachu tytoniu..ale wiem ze jest ciezko bo to juz nałóg, powiedz by ograniczył przy tobie i żuł gumę owocowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he eh zapachu tytoniu :) zapachu zioła chyba :P ale to tez dobre...jak będzie tym smierdział to powiedz,z e nie chcesz go całowac, bo Ci nie samkuje i zrób smutną minke :) a wiecie, ze w slinie faceta jest testosteron i to tez dzieki namietnym pocałunkom oni nam go podają i nam sie zwiększa ochota na sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! dziś piątek, słoneczko śiweci :) więc jest juz pare pozytywnych akcentów :) może pare zołz sie odezwie dziś... kto to wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej irrenka:) u mnie też dziś słoneczko i błękitne niebo,ale zimno brrr:-o weekend wolny,ale dwie uroczystości rodzinne i nauka:-o kuźwa znowu nic nie odpocznę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do sexy lady
sexy lady, mam do Pani prośbę - czy mogłaby mi Pani przesłać tą książkę o zołzach? lub ewentualnie podesłać link... Będę bardzo wdzięczna Alicja alicja.mm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy lady - dziękuję
Bardzo dziękuję, doszlo :) Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Coś tu zbyt dużego ruchu nie ma jak kiedyś.. ale przynajmniej nie musze dużo nadrabiać ;) Ja teraz mam na uczelni zapie psz kolos za kolosem wrr ale jeszcze tydzień dwa i się może uspokoją :D Dziś też mam łaną pogoda słonko świeci i cieplutko już nie pamiętam kiedy tak ładnie było.. od razu milej sie zrobiło :) iiii nareszcie weekend :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba musze załozyc z powrotem nk ,bo tak jakos mi smutno jak nie widze Waszych twarzyczek:-D :-P heja Metis👄u mnie tez egzaminy...a do tego jeszcze jak pracuje to juz w ogóle sie nic nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy głupolu to po co likwidowałas????????????????/ buziaczku sliczny zakładaj znowu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie dziwie się że Ci się nie chce, po pracy myślała bym tylko o odpoczynku a nie o nauce ;) ale pewnie jak skończe inżynierskie to pójde na mgr zaoczne i do pracy więc będe musiała się przestawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam zlikwidowac z przyczyn osobistych:) ale założe w wolnej chwili i sie poodzywam do Was:-P Tylko na razie żdanych fotek nie mam nowych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co nowe...to sliczne wrzuć to gdzie mas ztaki śliczniasty uśmiech :D Metis no tak to jest,z e trzeba sie troche przyłozyć i popracować czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki irrenka wrzuce jakąś starą:)mam nadzieje ze kiedys umieszcze tam w koncu fotke z facetem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy fajne miałaś te stare zdjęcia na nk, np przy rurze itp ;) Sexy, kiedyś i na nas przyjdzie czas i będziemy mieć cały album zdjęć z facetem ;) Albo ze stadem facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka Ty juz wiesz zdecydowlas sie na jegonego hehe:-P ale zawsze mozesz wpasc do mnie to gdzies sobie pojdziemy gdzie duzo facetow hehe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... sexy nie wiem gdzie, bo na razie to ja na imprezy nie wchodze, ani nawet do pubów, bo tam za duzo dymu papierosowego :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze stadem facetów i to takich mhmmmm... to ja też chce :P :Dale póki co nie moge znaleźć jednego porządnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri no tak zapomnialam,ze Ty w stanie błogosławionym jestes:-P jak w ogóle sie czujesz?? Metis nie martw sie kochana ja mam to samo....no ,ale Samotna mówi,że na nas tez przyjdzie pora....i strzeli nas strzała amora:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy haha jak Ty pięknie rymujesz :D ale zgadza się i na nas przyjdzie czas :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki, a wiesz,że jak przyjełas mnie do znajomych na nk to zaczął do mnie jakis Twoj kolega pisac ?:-P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×