Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

smutnomi bardzo proszę :) Hope no ja w piatek an bierzmowaniu byłam, wczoraj na imieninkach, a dzis korzystam i też będę kiełbache z grilla wciągać! :D gdzie ten nasz kliverek... mam nadzieje,z ę jak wróci to sie odezwie, bo jej chce życzonka złożyć oficjalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej irrenka! to ja cos napisze,ale rozruszac towarzystow:-o ogolnie to zła dzis jestem,wszystko mnie wkurza i dobija:-o normalnie porażka:-o i jeszcze okres mi sie spóźnia.......masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo sexy może nerwowa jesteś bo Ci sie okres zbliża. W tym sensie że ja zawsze przed okresem gryze i kopie. Rany, jak mi sie nie chce pracować. marze o tym by wyjechac juz na weekend. najlepiej żeby ten weekend trwał miesiąc. Jak mi trzeba urlopu. I to takiego długiegoooo. Normalnie jakoś nie moge znaleźc miejsca. A jeszcze w pracy koleżanki opowiadają mi jak to sobie po pracy siadają na swoich tarasach, balkonach, trwanikach (mieszkają w domkach) i delektują sie piwem, winem, sokiem, herbata czy czyms tam, i tym ciepłym słoneczkiem. Albo jak sobie grillują. ja też chce mieszkac w domku!! też chce po pracy siadac sobie na tarasie i wygrzewac sie w słoneczku. Ech. wzieło mnie tak dzisiaj na marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no kurde marzenia sie spełniają, tylko trzeba mocno wierzyć i dążyc do ich spełniania :D tak tak ;) sexy no co z tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a poza tym co stoi na przeszkodzie, zebys Ty sie delektowała piwkiem czy winkiem?? zapal sobie swiece wieczorkiem, albo kadzidło, nalej winka w kieliszek i puść dobry film... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka najpierw niech sie spełni marzenie o własnym M - mieszkanie potem bede mogła marzyć o domku Albo inaczej - niech sie spełni marzenie marzenie o M - mężczyźnie bo sama tego domku nie wybuduje za cholere. We dwójke zawsze łatwiej No jednak siedzenie z piwem w małym pokoiku oglądając nie wiem jak boski film, nigdy nie zastąpi delektowania sie piwem, słońcem, zapachem trawy i innych roślinek na świeżym powietrzu. A tak przy okazji oglądałyście film Vicky, Cristina, Barcelona? jak nie lubię Woody Allena tak ten mi sie baaardzo podobał. Czekam jeszcze na nowy film Almodovara, ale to dopiero na jesieni ma być w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladałam :( ja czekam na 15 maja na premierę Aniołów i Demonów i lece do kina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no juz takie uroki naszej pieknej Polski ma ona niestety skłonnosci do irytowania i frustrowania swoich rodaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde m iteż sie marzy taki domek z działeczką echhh :) a nie życia w blokowiskach... wstajesz wychodzisz sobie na ogrodek w piżamie , masz wszystko w dupie... :) brakuje mi tylko paru $ do takich luksusów hah :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ale wszystko ma swoje plusy i minusy :) jak mieszkasz w ładnym nowym bloku, to sie nie martwisz o płot, ani dach, ani że Ci złodziej psa przed domem otruje, ani o to, ze jak wiosna idzie to trzeba do porzadku działke doprowadzić i kosic regularnie trawnik ;) ale nie to, zebym nie chciała miec w przyszłości takich zmartwień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ja wiem co to znaczy miwezkanie we własnym domku odsnieżanie w zimie (z samego rana żeby ktos sobie nie złamał nogi bo to Twoja wina) grzanie (ogromne koszty) koszenie trawnika dlatego do tego jest potrzebny facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny co wy opowiadacie jaki facet :P ja sobie świetnie radze bez niego w takich okolicznościach :P trawniki zawsze kosz (czasami się zdarzy, że tata się do tego abiera), odśniezać całą zime ja odśniezałam (tata po szpitalu więc nie mógł) napalić w piecu tez umiem i drzewo tez się porabie jak trzeba :D więc widzicie, że mozna :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że kobieta sama potrafi, ale wiesz jak się znajdzie pomocna dłoń w postaci uroczego i przystojnego meżczyzny to nie zaszkodzi skorzystać z jego siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera - nie wchodzi, więc Wam skopiuję: Jak ukarać niewiernego mężczyznę? Pewna mieszkanka Rzymu, postanowiła w nietypowy sposób ukarać swojego niedoszłego męża. Dzięki temu, całe miasto wie, że był on wiarołomny . Co zrobiła? Materiały powiązane Artykuły Oparcie w sobie część 2 Oparcie w sobie część 2 Gdy kobieta ma kochanka Gdy kobieta ma kochanka Nie daj się krytykantom Nie daj się krytykantom Kobieta kobiecie wilkiem Kobieta kobiecie wilkiem Panna Valerie., jak donosi brytyjska gazeta "The sun" kilka dni przed ślubem przyłapała swojego narzeczonego Antonia , na zdradzie. O wszystkim dowiedziała się z popularnego serwisu społecznościowego Facebook. Włoszka znalazłam na nim film na którym, jej ukochany dotyka i pieści i pewną kobietę. Kobieta ujrzała m.in. jak jej wiarołomny mężczyzna obmacuje pośladki innej . 28-letnia Valerii postanowiła, że nie puści tego płazem. Wydrukowała kadr z filmiku Facebooka i wielokrotnie go powieliła. Wraz z przyjaciółmi stworzyła z nich plakaty, którymi obkleili miasto. Zawisły one przede wszystkim przy wejściu do biur i na stacjach kolejowych. Głównie w okolicach, w których przebywają, lub pracują były narzeczony Valerie i jego przyjaciele. Na plakatach widniej wizerunek Antonia, a właściwie jego głowa pomiędzy nagimi, kobiecymi piersiami. Valerie nad fotografią umieściła również imię i nazwisko Antonia oraz swój komentarz. Brzmi on: " Dzięki Bogu, że istnieje Facebook. Przynajmniej jeszcze przed ślubem miałam możliwość przekonać się , że jesteś zdradziecką świnią! Podpisano, twoja dawna, niedoszła żona i 548 gości naszego niedoszłego wesela."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha to Ci msciwa kobiecina :D i dobrze zrobiła :D hahahaha :D No irrenka niby tak ale z tymi facetami same problemy :P Już wszystkim w mojej rodzinie obwieściłam, że na moje wesele nie pójda bo go nie bedzie :D (co nie znaczy, że nię bd miała faceta :P- bd miała ale nie na długo:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Helcia Ty to jeszcze młoda jesteś ;) zobaczysz że zycie może Ci sie inaczej ułozyć :D ja miałam przyjaciółkę, z którą w wieku 19 lat gadałyśmy o małżeństwie i dzieciach i ona stwierdziła,z e dziecko urodzi najwczesniej gdy bedzie miała 26 lat... a ja na to, ze łeeee o nieee ja to bym chciała w wieku 24 lat byc mamą! no i jak sie los ułozył?! Ona urodziła syna jak miała 22 lata a ja mam prawie 26 i nie mam dziecka :) róznie to jest kochana, nie zawsze tak jak chcesz, a czesem po prostu zmieniaja sie z czasem poglądy :) jak Ci kiedys serduszko zapika i ciepło Ci się zrobi, instynkty sie odezwą a wszystko to odwzajemni ktoś kto wyda Ci się pisany, to wspomnisz moje słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgkdhfsgkjdhf
Jestem facetem I chcialem was przestrzec drogie panie przed takimi poradnikami.Pisza je jakies feministki/flustraci lub ludzie ktorym nie wyszlo w zyciu. Czesto takie rady rujnuja zwiazki na amen . 2 x zastanowcie sie czy jestescie gotowe bo nie kazdy facet to zaakceptuje.Pamietajcie o tym zanim rozpadnie sie wasze malzenstwo czy dlugi zwiazek. Nic nie zastapi szczerych rozmow !!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Faceta dziekujemy drogi panie za jakże słuszne i cenne rady, aczkolwiek chyba ksiązki nie czytałes i naszego forum też nie. Cały czas podkreślamy i to od samego poczatku, ze ksiązke nalezy traktowac z przymróżeniem oka. Poza tym jej treśc mówi o pozytywnej zołzie -a nie jakieś francy, tylko o kobiecie twardo stąpającej po ziemi i szanującej swoje własne prawo do szczęścia i radości. o takiej, która nigdy w zyciu nie porzuci swego zycia i zdania na rzecz całkowitego oddania się mężczyznie. Chodzi tu tylko o to, ze kobiety w pogoni za facetem często zatracaja swoje włane JA, rezygnuja z własnych przyjemności na rzecz bezustannego usZczęsliwiania męskiego wybranka ;) Ale dziekuje, że do nas zajrzałeś i tak właśnie napisałes to co myslisz, bo to dowód na to, ze są jeszcze na swiecie Panowie którzy są kulturalni i się o nas troszczą :D 🌻 BRAWO DLA TEGO PANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Irrenka, że mnie pocieszasz takimi stwierdzeniami, ale moja intuicja nigdy nie zawodzi i Wiem, że Nigdy męza mieć nie będę i dzieci też mieć nie będę, a rodzina i znajomi tylko na to czekają więc po co mam ich rozczarowac... Dzisiaj się dowiedziała, że to wszystko moja wina, że dziewczyna mojego kuzyna mnie nie lubi (choc mnie nie zna) rozmawiałyśmy tylko raz w zyciu i kilka razy prosiła mnie o Radę i o pomoc i jednym razem wyskakuje z takimi rzeczami jakbym jej psa nalesnikiem zabiła. Oczywiście całą jego rodzine przeciwko mnie obraca jakbym nie wiem kim była i teraz każdy do mnie podchodzi z takim dystansem że nic się nie chce... jedynie jego mama, a moja ciocia zachowuje się normalnie i jeszcze żona jego jednego brata i dziewczyna drugiego brata. no dajcie spokój wiedziałam że ta dziewczyna namiesza, ale nie wiem jaki ma w tym cel żebym straciła tak dobry kontakt jaki z nimi miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia niestety ludzie potrafią być paskudni i parszywi :) ktoś gdzies namiesza a konsekwencje ponoszą niewinne osoby ;) - mowie z doswiadczenia :) tak bylo, jest i bedzie niestety- ale zemsta jest slodka :classic_cool: grunt to nie załamać się.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pisałam pisałam i mi zeżarło wrrrrrr Helcia, Ty słuchaj Irenki bo to bardzo mądra kobieta. I ma całkowita rację. jesteś młoda, wszystko przed Tobą, nawet się nie obejrzysz jak stwierdzisz że życie Ci sie zmienia pozytywnie. Jak będziesz mieć tyle lat co ja to będziesz mogła mówic to co mówisz :P A co do tej dziewczyny - olej ją. Sa niestety takie osoby którym sie nudzi, nie mają własnego życia więc musza namieszać w życiu innych. Zobaczysz że kiedyś rodizna przejrzy na oczy i będziecie sie wszyscy z niej smiać. A co do wypowiedzi faceta - ceiakawe że faceci ogólnie lubia kobiety które wiedza czego chca, ale do życia w związku często wybieraja te, które nie mają nic do powiedzenia. A im bardziej facet ma taka \"szarą cichą myszkę\" tym bardziej najeżdża na przysłowiowe zołzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie ta dziewczyna jak nie wiem 😠 Olewam ja jak tylko mogę a ona dalej ma coś do mnie 😠 w ogóle powiedziała mi kiedyś że jestem zazdrosna o kuzyna :d no myslałam, że pekne ze smiechu, no kurna nie ja mu dziewczyne będe wybioerać a przed nia on ich sporo miał i nie było z rzadną takiego problemu jak z tą. Ona się uważa za jakiś pępek świata 😠 rozwala mnie ta dziewczyna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka świetny ten artytul hehe :-D Helcia olej tą laske i miej ją w głebokim poważaniu:-D A ZA mąż na bank wyjdziesz-i to pewnie jeszcze prędzej ode mnie;)wiec głowa do góry:) Ja dzis dostalam okres uffffff....:-D Jakies planu macie na weekend? Ja ide na zalegla urodzinoa kawke i odwiedzic 2tygodniowego synka mojego kolegi:-D a tak to zamierzam sie wyspaaaaac i poleniuchowac:-P A ja dzis widzialam takiego mena,ze szok...ale on mnie nie widzial:( a mam dzis spodniczke ,czerwony płaszczyk,rozpuszczone wlosy...ehhh ja to mam pecha:( Do mnie zaczal sie odzywac ten lalus:-P pamietacie Go?:-D normalnie polew mam z jego tekstow.....porażka:-O Nie ma laski to sobie o mnie przypmnial:-p Ojjj,ale Ja już jestem Zołzą,wiec mu pokaze gdzie raki zimują:-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lalusia traktuj luzacko ;) niech widzi że masz klase i nie jesteś jakimś zdesperowanym obiektem ;) Helcia laske olej, rodzina w końcu przejrzy na oczy - tak jest zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×