Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

koniec frustracji - dzis bedziemy sie pozytywnie wypowiadać :D ja tez w pracy jestem od wszystkiego, ostatnio odwalam robote za akwizytorów szukając im nowych klientów - nie wytrzymałam i powiedziałm szefowi co o tym mysle... przyznał mi nawet rację, ale nastepnego dnia rzucił mi to na biurko i tak do roboty. a więc cieszmy sie ładna pogodą, zdrowiem, tym że piatek mamy ( choc ja jutro do szkoły ide)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Masz rację Irrenka. Piątek dzisiaj, koniec pracy, niedługo weekend. Otworzyłam sobie własnie balkon w pracy, słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają, popijam sobie kawkę, z robota mi się nie spieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Zolzunie :) Kuuuwa kuuuuwa urzadzam wlasnie \"casting\" na sekretarke. Lapki opadaja! jest jak byk napisane co powinna sekretarka umiec , CV przychodza bez podstawowych umiejetnosci. Wymagamy jakiegos tam jezyka ,laska pisze ze \"szybko sie uczy\". No ale kurwa JAK szybko jak po godzinie pracy bedzie musiala w tym jezyku telefon odebrac ?! A zdjecia....szok. Z buzkami,powyginane,powycinane z jakichs imprezowych grupowych (!!!!) a nie normalne legitymacyjne. Jakies kokietujace spojrzenia itp. Dzis przychodzi mi kolejna dziewczyna...zobaczymy... grrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku-Na pomoc-Help ---a gdzie ten cating;] Bo ja pracowalam jako sekretarka o chetnie bym wrocila do tego zawodu;) Umiemm wszystko;) Ile placicie?:-D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielski na sredniozaawansowanym:)ale ja z Poznania jestem wiec odpada:-p ale dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy chyba Cie powaliło, ze praca sekretarki jest fajna - przejebane jest!!! wiem z własnego doswiadczenia które z każda minuta mi się pogłębia i utrwala w tym przekonaniu :P Ratunku współczuje takich kandydatek he he he :D ale się uśmiałam z tego co napisałas o ich CV i zdjęciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku moje słoneczko witam po tylu miesiącach to ja madasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski nowy wizerunek pokazałam na nk zagladac migasem hahahaahahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver ja zaraz zajrzę i skomentuje albo co najmniej ocenie rzecz jasnaa!!!! :) Ratunku :D :D :D niuniasweet :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha sweetniunia jest niezła. ja pracuje po raz pierwszy jako cos w rodzaju sekretarko/asystentki ale stwierdzam, że to nie dla mnie praca. Nie cierpię robić komuś kawy i podawac ciasteczek. Niektórym to mam ochote ją wylac na głowę ;) ale reszta obowiązków mi się w miarę podoba (no, może nie wszystkie) to nawet ujdzie. Wkurza mnie tylko flegmatyzm i brak zorganizowania mojego szefa. O dżizas. ratunku, a ja w sumie nie dziwie sie temu, że ludzie przysyłają cv mimo braku kwalifikacji. W mojej poprzedniej pracy zażądali sobie pracownika ze znajomością 2 języków na stanowisko, na którym nie potrzebne były ani trochę. Polska firma, wszyscy Polscy klienci, wszystkie przepisy itp po polsku, żadnych wyjazdów zagranicznych. Więc co im po pracowniku który zna 2 języki? Czasem sie zdarza że firmy żądają kwalifikacji do niczego niepotrzebnych tylko po to by czegoś żądać. No ale oczywiście przy stanowisku sekretarki w firmie która ma kontakty z firmami zagranicznymi (lub która w ogóle jest firma zagraniczną) jest to 1 z podstawowych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 🌻 firma w której pracuje robi interesy z chińcolami i turasami i ja na tym stanowisku też zbyt wiele nie musze sie wysilac w kwestii kontaktów zagranicznych, gdyż wystarczy tylko że ich przełącze grzecznie do export-import area menager :) hie hie hie ze mną nie chcą rozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie korzystałyscie w weekend z pięknej pogody :) a ja niestety w szkole siedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja tez w szkole siedzialam i egzamin mialam wiec nie bylas sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka,jakiej?? pięknej pogody?? u kogo ona była piękna to była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie była piękna - widziałm z okna uczelni :P sexy i jak poszedł egzamin???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka egzamin zdalam:-D a w sobote kolejny:-o najgorszy....podobno gościu zawsze pelno warunkow robi:-o No,ale potem wieczorkiem w sobote mam to lecie wiec chociaz cos bede miala z weekendu:-P a jak Twoja praca mgr?;) pisze się???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku kawka jasna sprawa ale ja tylko białą ;) sexy ja też mam w sobote egzamin, wiec sie nie martw :D i też mam z okropnym dziadem :P facet podobno rok temu oblał 3/4 roku - zaraz przed obroną! sram w gacie już przed ta sobotą! tym bardziej, ze to ustny a ja nienawidze ustnych!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku znalazłaś w końcu jakąś odpowiednią osobę na sekretarkę?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ubierz sie w krotka spodniczke i dekolt i bedzie si;) zdasz na pewno-oczarujesz Go swoim wdziękiem:-D Ja mam pisemny........:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepozorna jeszcze
Witam, czy ja też mogę prosić o książki: Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepozorna zaraz Ci książki wyśle, Ratunku ja nie mogę z tych twoich kandydatek!!! jak można takie zdjęcie do CV załączyć!?!?! :o :P sexy chętnie bym się z Tobą zamieniła! 100 razy bardziej wolę pisemne!!!! to jest suuurowe dziadzisko i krótka spódniczka go może rozjuszyć!!!!! wole nie ryzykować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku w to nie wątpie :) taka osoba jest na pewno \"wizytówką\" firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×