Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

wiem irrenka;) wczoraj mi napisal ze musimy kawke kiedys wypic hehe a ja mu na to ze chetnie ale nie wiem kiedy,bo zabiegana jestem.zgadamy sie heheh:-P I tak sie z nim raczej nie spotkam,bo po co?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver jak Ty cudownie wygladałaś w dniu ślubu!!!!!!!!!!! Kliver bajecznie!!!!!!!!! jestem pod mega wrażeniem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betitek
hej dziewczyny (i chlopaki ;)) zobaczylam ze ktoras z was ma do wyslania ksiazki (pewnie w pdf), jestem w sytuacji ze musze cos poczytac, bo fora mi nie pomagaja. Przeczytalam zołze, super ksiazka i jedno sie sprawdzilo "zeby dziecko przybieglo do matki, matka musi przestac je gonic..." ;) MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" "MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA "MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI" poprosze wszystkie ksiazki wymienione przez Hope (chyba). slijcie co macie, ja mu pokaze ze jego miejsce jest przy moim boku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na maraton nocny śmigam na Noc Horroru :D:D:D skorzystam z rad i będę ją dalej olewac:D:D Irrenka ja też jestem pod wrażeniem wyglądu Madasi :) jejku to całkimeinna kobieta :) Jak szczęscie uroku dodaje to jest niesamowite :D wyglądała przecudnie :) w ogóle obie wygladałyście przecudnie na swoich ślubach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd macie zdjęcia kliverki? też chce oglądnąc. A ja jutro jadę sobie, spakowana juz jestem i nie moge sie już doczekać :) Wczoraj i dzisiaj mi dowalili w pracy, jestem już tak zmęczona, rozstrojona, znerwicowana, rozwalona i w ogóle że jak sie nie wyluzuje na wyjeździe to zaczne gryźć :) Także uważajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna lubie jak gryziesz... wtedy jesteś taka drapiezna... hahaha :D mmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ja nie mam Kliverka na nk??😭 dajcie mi na nia namiary:-P I samotna trzydziecha tez:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a samotna czemu sie nie chwalisz gdzie jedziesz?? Hope Ty wariacie :D sexy cholera jak Ci te namiary dać... wysle Ci lnk do jej profilu na GG oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mrrrrr specjalnie dla Ciebie mogę być drapieżna ;) No właśnie, moze mi też ktoś podesle linka do Kliverki? Chętnie bym ja pooglądała :) Irrenka, byłam w Szczawnicy, łaziłam \"troche\" po górach. trochę w cudzysłowiu bo bo po tej małej wędrówce ruszać się nie mogę hyhy Ale było super. Jak tam jest pieeeknie, jakie cuuudne widoki. Nogi troche bolą, ale warto było. Na nk troche wsadziłam ale niestety jestem kiepskim fotografem i moje zdjęcia nie oddają tego piękna. Zreszta czego sie spodziewać po fotkach z komórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samotna na pewno było super, widoki extra :D a link Ci na GG wysłać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz juz powinna i sexy i samotna mieć namiary na kliverka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane.... ja juz po podróży było przepieknie... wesele udało sie super,przeszło moje oczekiwania a mojego męża tym bardziej bo nie uczestniczył w przygotowaniach, udało sie wszystko,prezenty trafione,pieniążków troszkę tez mielismy ;),w niedzielę zaraz po ślubie w nocy wyjeżdżalismy w podróż także nam sie przydały hahahahahaahhaahaaaaaa..... życze wam wszystkim wspaniałego zycia przy swoich juz mężach ;) dużo miłości i radości i wspaniałych pociech w waszych domach :) :) :) :) :) :) samotna i sexy wyślijcie do mnie na NK zaproszenia tylko napiszcie ze to wy hahahaahahahahahahahhahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliverek ja sie odezwe dzis pod wieczor;) a co do męzow to najpiert trzeba Go znalesc;)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki sexy hihihihihihihihhiiiiii to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy dzieki za zaproszenie :) Irrenka zaglądne na gg ale chyba dopiero jutro bo dzisiaj jeszcze siedze w pracy. jezu, czasem mam dośc tej pracy jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna ty chyba oszalałaś!! jeszcze pracy siedzisz?? :o to co to za praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dzisiaj mega duzo pracy szef mnie tym \"uszczęśliwił\" :( ale cóż, chociaz mi czas szybko minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LICZĘ ŻE MI POMOŻECIE
i przez to wychodzą mega kłótnie, nawet mnie wyzywa od tępych idiotek itd... Jesteśmy ze sobą od 4. lat, na co dzień się zaj**iście dogadujemy itd., jestem przy nim zaj**iście szczęśliwa.. a raczej byłam... do czasu, dopóki nie zaczął tak się irytować bez poowodu wyzywając przy tym mnie, a ja nie potrafię do niego dotrzeć, on nie widzi w sobie żadnej winy, bo widocznie "należało mi się" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LICZĘ ŻE MI POMOŻECIE
MÓJ CHLOPAK JEST BARDZO NERWOWY I PRZEZ TO WYCHODZĄ KÓTNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej - nawet maila nie podałaś, żebym Ci ksiązkę wysłała, ale myslę,z e Ty to powinnaś ta przeczytać: http://www.lideria.pl/img_big/74932.jpg ...niestety tej e0booka nie mam 🌻 samotna ok, wysle Ci na maila ;D z tym GG to różnie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Irenka bylas w raju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×