Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hey.Ja tak do Sexy Lady jeśli mogę.Też idę teraz na wesele i to z facetem o 7 lat młodszym.Wiem,że będę się suuuper bawić D:). Zobaczysz, wiosna, zaraz faceci wylegną na ulice i się nie odgonisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josefina hej:) no ale z moich kolegow zaden nie jest taki rozrywkowy:-o porażka normalnie:-o chyba nie pojde na to wesele.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat odnosze wrazenie że podniecają cię bluzki i wyzwiska :D zmiataj stąd prosze Cię kolejny raz! czy Ty na serio nie masz nic do roboty? Bałes się o swoją pracę, więc wolny czas poświęć na poszukiwana nowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnoś se jakie chcesz wrazenie :P co do sexy - nie ma sie co przejmowac dziewczyno z powodu takich rzeczy co piszesz papatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka dziewczyny dajcie sobie spokój przeciez widać że ten cały Kwiat chce tylko na siebie uwage zwrócić a wy mu tylko w tym pomagacie i cały czas odpisujecie na to co ma do powiedzenia. Stary kawaler z niego. Nie przyciagu uwagi urodą i inteligencją, więc musi zwrócic na siebie w inny sposób uwagę więc wysmiewa się z problemów innych ludzi. Zwróci mu się to kiedyś więc szkoda na to czasu i nerwów :D Irrenka hahahaha:d więc klawiatura w dłońi do pracy !!! :D Sexy- daj sobie troche czasu. Ty masz dopiero 23 lata a nie już!! Zacznij sie przejmowac jak bedziesz miedzy 30 a 35 rokiem zycia a nie teraz!!! Są kobiety które wychodzą za mąż po 30 pierwszy raz więc i na Ciebie czeka ktoś z kim ułozysz sobie zycie:) A co do wesela to jak nikogo nie znajdziesz to nie rezygnuj z imprezy :) Chociaż jestem pewna, że to nie bedzie konieczne. Mówisz, że nie masz kolegów rozrywkowych, a może się mylisz?? spróbuj z którymś z nich pójść może mile się rozczarujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla 12346
bardzo prosze o przeslanie ksiazkek Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" mariola.2005@wp.pl Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
sexy lady zobaczysz że i kiedyś dla Ciebie zaświeci słońce i pojawi sie na horyzoncie tej jeden jedyny. To ja tu mogę mówić że nie zaznam już szczęścia, a nie Ty. ten tekst jest dla mnie zarezerwowany więc proszę mi nie podbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla ksiązki poleciały ;) hej pesymistki!!!!!!!!!!!! :P przestańcie mnie denerwować tymi smutkami usmiechnijcie się a nie tylko sie smucicie i smucicie! przeciez to nie o to chodzi,z eby sie w życiu zamartwiać ... tak bym wam chciała pomóc, ale niestety tylko WY same mozecie to zrobić dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki irrcia Wam poradzi :) Nie no naprawde nie ma co się smucić i zadręczać Irrenka ma racje :) z Usmiechem o wiele łatwiej wszystko idzie :) Tez jakis czas tak miałam, ale się w garść wzięłam, ale wtedy jeszcze moje bąble straciłam i w ogóle się załamałam.. Ale trzeba żyć dalej a z usmiechem każdemy do twarzy :D nauczyłam sie smutki trzymać w sobie może nie jest lepiej ale jest łatwiej :) Teraz sobie zaczęłam olewac wszystko i nawet oceny mam lepsze bo nie angazuje się tak w to wszystko z czym idzie brak stresu i nerwicy przed ważnym testem czy egzaminem :) Uodparniam sie już na mature :) A i tak w ogóle Irrcia Jakie pesymistki o czym ty mówisz?? :P:D tutaj Nie ma pesymistek :P są tylko dobrze poinformowane optymistki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ma ostatnio olewke i dlatego jest pomarańczowa ;) ale zawsze może wrócić do swojego starego czarnego imienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zacznij sie przejmowac jak bedziesz miedzy 30 a 35 rokiem zycia a nie teraz!!! Są kobiety które wychodzą za mąż po 30 pierwszy raz więc i na Ciebie czeka ktoś z kim ułozysz sobie zycie\" Helcia - po 30-tce to juz nikt nikogo nie chce i dlatego zostaje juz tylko wirtualne życie na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah Kwiat tłumacz to sobie tak, raczej Ciebie nikt nie chce bo jesteś chamskim, wstrętnym i aroganckim typem ale tak w sumie to żal mi Ciebie ,ze jesteś taki samotny a swoje frustracje wylewasz w sieci :D i pchasz sie tam gdzie wszyscy maja Cie dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z życzeniem..... zaczerniłam sie :) Prosze mi nie mówic że olewke mam :P hihi Nie no, fakt że ostatnio I(jakieś pół roku? ) nie było najlepiej. Ale wiosna przyszła, cieplej, jaśniej, słoneczniej - może się poprawi. Wiem, że to tlyko my możemy zmienić, zacząc się usmiechać, cieszyć sie życiem. Ale czasem jest tak ciężko. No dobra, nie będe Wam tu narzekać. Pochwale sie że schudłam ostatnio 4 kilo :D Wprawdzie nie ma sie z czego cieszyć bo to częśc z tego co nadrobiłam przez zimę (masakra) ale to ta wieksza częśc. jeszcze z 3 kilo i byłoby praaaawie dobrze. Aaa no i ciesze się bo na majowy weekend szykuje mi się wyjazd. od 2 lat nigdzie nie wyjeżdzałam, rok temu nie miałam W OGÓLE! urlopu (na urlopie pracowałam), więc choc te 3 dni sa dla mnie wybawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w majowe sama jestem :D no ale jakoś sobie czas zorganizuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak świetnie to ujęłaś jeśli chodzi o Kwiatka :D Samotna, a narzekaj ile chcesz my Ci tu zaraz zmienimy nastawianie :P To super, że masz wkońcu czas wolny to Ci się na pewno przyda :) chociaż troche mało tych dni wolnych:P a ja jeszcze nie wiem co bedę robic w weekend mjowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia :D 👄 a i tak z tych optymistycznych historii przykład mojego wujka , którey swoja żone poznał po 30 :) i ożenił się :) długo był sam a przystojny chłop :D no ale przyszła i na niego pora a zone poznał w nowej pracy :D także wolne Panie.... nie znacie dnia ani godziny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - że też wy baby to tylko o tych ślubach, zakochaniach na wiosne itp. romantycznych pierdołach :P - jak króliki normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek idź sobie proszę Cię znajdź sobie lepsze zajęcie niz wkurzanie kobiet na forum, bo to mało męskie jest i dziwie się, ze Ci się jeszcze nie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę prosic o przesłanie książek: 1. Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy 2. Kobiety które kochają za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek jestes monotematyczny i głupi :) racz wypierdalać z topiku bo takie gnidy jak Ty to tępić trzeba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mają króliki do romantyzmu?? :D:D:D:D:D One się tylko rozmnażają w szybkim tępie wielki mi romantyzm :D Irrenka takich ludzi jak Kwiatek nie mozna traktować ze spokojem. Tacy ludzie nie maja kultury, więc nici z Twoich próśb jeszcze to wyśmieje kretyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chamstwo trzreba tepic chamstwem\" ;) dziewczyny pewnie korztystacie z pieknej pogody :D ja dzisiaj grillowałam :) i spacerowalam po lesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×