Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

joooołłłłłłłłłłł Piękne:) U mnie dzis na razie mniej pracy,bo wczoraj i w poniedziałek to był kocioł :-o Kurde w domu mam dzieciaki kuzynki od niedzieli,powoli mnie wkurzaja...mały ma 6lat a dziewczyna 11,ale ona by tylko przy kompie siedziala:-o do niczego sie nie garnie nawet jak moj brat cos robi na ogordzie czy cos....:-o i łazi za mną ledno co wroce z pracy...:-P masakra.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Fajny masz ten kolor włosów, ja mam teraz średni zimny blond, choć ciemny wyszedł dosyc ale fryzjerki powiedzlaly ze ladnie mi w takim kolorze :) Ciągle pada... :o Aaa niech pada! :D Ja juz dzisiaj piłam kawkę, ale jakbyście miały cos mocniejszego to nie pogardze bo ciśnienie słabe :( buzki piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja to bym cos zjadłaaaaaaaa jestem od rana na kawie i na aktivi co ja zjadłam godzine temu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenak zjedz cos sobie jakas kanapeczke lub cos:) ja dzis jakas smętna jestem...mimo ze za okncem mam slonce:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho hopp i powróciłam ja do Wasssssss Zołzoleee ... :D woleee zozoleeeeee , co zozole w sobie maja ze je dzici uwielbiaja ? lala ;) ja mam dzisiaj spokoj w pracy (dzieki Bogu) :) :D takżeeee teeegoooo :))) Irrenkla co tu kawa trujesz :D Kebabem poczęstuj ... to sie skuszE :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie mam co zjeść bo nie mam :( a do sklepu wyjśc nie moge bo nie moge zostawić pustego stanowiska pracy :o Hope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy wypraszam sobie... :P Aaa i przypomnialo m isie bo nadrabiałam tyle stron :P że pozapominałam co kto pisac ale tak jak Irrenka pisała mi też sie nie podoba , że masz ochote na tego... pseudo discopolowca... coś tam się tli do niego raczej w Twoim serduchu.. a mowilas ze finito nu nu nu - nie jest tego wart po tym co gadal :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja kiedys tez pracowalam w sekretariacie:)i tez nie moglam wychodzic i zostawic pustego stanowiska....ale zawsze jakis kolega mi służyl pomocą i jak musialam isc do sklepu,bo bylam glodna to on szedl i mi kupowal;)nie masz tam jakiegos "pomocnika"?:-P Hope a co ja na to poradze....cholera serce nie sługa...ja pierdole no:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy mam nadzieje,z e w pore poznasz jakiegoś rycerza co odgoni od Ciebie mysli o pastuchu :P :D przepraszam, ale to było ode mnie silniejsze ;) pomocnego kolegi no nie ma no... ...jest jeden ale najedzony i zapracowany, poczestował mnie piernikiem ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to, ze nie chciałam Cie urazić :( tylko mnie tak korciło... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no co Ty?? znowu??? misiaczku nie rób mi tego nooooooo usmiechnij się :D ...a wiesz, ze my może spokrewnione jesteśmy :D bo moja babcia z domu nazywała sie tak jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy, nie smuć się. jeszcze przyjdzie czas że znajdziesz swoją miłość i będziesz szczęśliwa. Jesteś młodą, piekną dziewczyną, spotkasz w końcu faceta, z którym będziesz szczęśliwa. A po drugie nie smuć sie bo zrobisz sie taka marudna jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy noooo słuchaj sie straszych... hm... chociaz Ty samotna tez głupio gadasz :P weź się przestań chmurzyc i tez z rób cos żeby miec lepszy humor!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×