Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystian 277

Moja dziewczyna 23 umiera na raka..

Polecane posty

Gość Krystian 277

6 dni temu dowiedziała sie ze jest bardzo chora, ze ma białaczke. powiedziała mi o tym ze łzami, i ze chyba niedługo umrze. teraz jest juz nieprzytomna, w stanie krytycznym. w jednej chwili legły w gruzach nasze marzenie, plany o ślubie, rodzinie, dzieciach. Ja teraz plącze i modle sie o jej zdrowie. tak bardzo ją kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle sie trzymasz
i nawet niezle idzie Ci pisanie w tak roztrzesionym stanie :P 0/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to jest nieprawda,a wydaje mi się, że tak, to jestes kurewsko słabo dowcipny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko coś poszło
6 dni temu sie dowiedziała i już w stanie krytycznym? :o A jaki typ białaczki?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to calkiem mozliwe, znajomy ktory mial 20 lat nagle trafil do szpitala i wciagu miesiaca zmarl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze zeby ludzie byli na tyle odważni i zarazem prymitywni by z choroby robic sobie przedmiot prowokacji. Przeciez kazdy z nas moze jutro zostac przykluty do lozka albo w ogole z niego nie wstac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrfrfrfrf
moze tak byc. postep choroby naprawde moze byc bardzo szybko, tym bardziej ze zanim wykryto byl zapewne juz zaawansowany stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian 277
ma zakażony cały organizm. wszedłem aby napisać o moim bólu, choć wiem nic to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko coś poszło
Dlatego pytam, jaki typ białaczki? Ps Sama mam CLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian ja ci wierze... sama stracilam bylego chlopaka ktory ze wzgledu na nowotwor odszedl... Nie wiem co w takiej sytuacji napisac. To oczywiste ze wspolczucie jest ogromne, ze nie ma slow ktore bylyby w tym momencie pocieszeniem... Czlowiek w takiej sytuacji zdaje sobie sprawe z tego jak kruche jest zycie i co jest wazne, kogo kochamy i co powinno byc lepsze. Ale zarazem zadaje sobie pytanie \"dlaczego on/ona?\" Nie znamy odpowiedzi i to bulwersuje najbardziej...bo prawda jest taka, ze gdyby jeszcze odchodzili ludzi podli, zli, ktorzy bez skrepowania krzywdza innych to moznaby to podpiac pod sprawiedliwosc i zrozumiec, ale niestety swiat nie jest dla nas ani zrozumialy ani sprawiedliwy... Nie trac nadzieji... badz przy niej nawet jesli jest nieprzytomna, jedz i badz przy niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian 277
ma ostrą białaczkę szpikową, nie rozumiem czemu tak późno to wykryli. teraz już praktycznie nie ma żadnych szans, ale modle sie o cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian szanse zawsze sa! Nie mozesz tracic nadzieji! Ja w ogole nie wiem co ty robisz na kafeterii w momencie gdy ona nieprzytomna lezy w szpitalu!!!! Powinienes byc kolo niej dniami i nocami, modlic sie i trzymac ja w nadzieji za reke. Cuda sie zdarzaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na roztrzesiona osobe pisze normalnie?:-O a jak ma pisac? tak moze MOJKAJMA dziewczynna ma bialaczkeekeje eeeeeee no sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian 277
akurat nie mogę być przy niej teraz. Gdyby to było możliwe to ja chciałbym umrzeć, a żeby Ona wyszła z tego, i żyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i prowokacja
Bialaczka nie zwala 6 dni po wykryciu. Wykrywa sie nowotwory zbyt pozno - i to prawda i to fakt! I czasami naprawde malo zycia po tym "wykryciu" zostaje! Pierdolona polska sluzba zdrowia - wiem o czym pisze bo mialam to w rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom- pamiętam mieliśmy takiego klienta- był wyjątkowo dowcipny, na luzie podchodzący do życia- sympatyczny- pewnego dnia przyszedł- jak nie on- powiedział, że ma raka mózgu- 2 tygodnie potem już nie żył. jego żonę widuje do dziś- to było ze 4 lata temu a on nadal wygląda jak jedna wielka żałoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko coś poszło
Nie spotkałam sie z tym, żeby białaczka ścięła kogoś po kilku dniach. Po kilku tygodniach, tak. Cóż, może to prawda, może prowokacja :o w sumie mam nadzieję, że prowokacja :o jeśli nie, to życzę dużo siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian 277
wszedłem tylko na chwile aby podzielić sie swoim cierpieniem. wszystko co pisze jest prawdą. miała wcześniej krwotoki ale lekarze widocznie nie przebadali Jej dokładnie i nic nie wykryli. dziękuje za życzliwe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze od dawna zle sie czula
i dopiero poszla do lekarza... Nie kazdy biega z malym katarkiem od razu do przychodni... A poza tym to co autor ma robic?? Przeciez ona lezy nieprzytomna w szpitalu... Napewno sa przy niej bliscy, rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoya28
jedyne co możesz teraz zrobić to być z nią i nacieszyć się możliwie najbardziej jej obecnością. Wspieraj i wierz a może będzie cud... zyczę Wam tego szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomyśleć
że wystarczyłaby zwykła morfologia żeby stwierdzić, że sprawa jest poważna :o Prowokacja jak nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×