Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLLKLKLKK

CZY JA ZA DUZO OD NIEGO OCZEKUJE ?? EHH POMOCYYY

Polecane posty

Gość jaty
nie chodzi o to ze od razu koniec bo moze naprawdę sie czegoś wstydzi.moze faktycznie boi sie tego ze ma gospodarstwo i sie ośmieszy albo cos...?po prostu postaraj sie bardziej wniknąć w jego życie ale nie bez przesady.poczekaj do niedzieli.pokaz ze dla ciebie to bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale najgorsze już za nami. od paźdzernika wraca do naszej rodzinnej miejscowości i już będziemy razem :) a Tobie życzę wszystkiego dobrego i miłych teściów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLLKLKLKK
jaty - No moze masz racje :(( To co ja mam zrobic,zeby wkoncu Go zmusic do tego,zebym do Niego jechala ?Nawt Jego kuzyn Go ochrzanil za to ,ze jeszcze nie bylam u Niego i wstawil sie za mna ... I to nic nie dalo ,eh ... panna em -No to super :) Znow bedziesz Go miala blisko siebie :)) Dziekuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
zacznij od rozmowy powiedz ze chciałabyś poznace jego rodzicow ze ci na tym zalezy bo czujesz ze nie traktuje cie poważnie.i powiedz mu ze jesli mu zalezy niech przedstawi cię jego rodzicom.ale musisz mu dać jakoś do zrozumienia ze nie musi sie wstydzić przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×