Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajcikowo podchodze

Czy mlodemu kochankowi trzeba absolutnie wszytsko wytlumaczyc?

Polecane posty

Gość lajcikowo podchodze

Tak sie zastanawiam, bo moj ma 24 lata, od dwoch tworzymy zwiazek. Od zawsze do kitu z seksem, na poczatku wiadomo wielkie uniesienia, zrywanie ubran, tym bardziej , ze warunki mielismy malo prywatne;). Natomiast mieszkamy razem od 9 miesiecy, a w seksie wiekszych zmian nie widac. Dla niego gra wstepna ogranicza sie do 4 minut, gdzie caluje mnie po szyi, karku i .. tyle. Nie rozbiera mnie, nie piesci oralnie ( nigdy tego nie zrobil). Nie wyczuwa, ze mam gorszy dzien i ochote na delikatny seks. Wszytsko robi raczej chaotycznie, brutalnie, byle tylko wlozyc i przeleciec. Rozmowy nie pomagaja, on nie rozumie o co mi chodzi . Popada w skarajnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj Stefan kierownik kotlowni
Tylko OzP może Cie uratować kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_22..
moze powinnas z nim o tym porozmawiac... zoorganizowac "romantyczny wieczor" pokazac mu jak bys chciala zeby cie piescil i co sprawia Ci przyjemnosc jak zacznie 'odwalac swoje" to go delikatnie upomnij i przejmij kontrole "zwolnij" moj chlopak ma 22lata tyle co ja i wie co robic ;-) moze nie powinnam doradz ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody_kochanek
Nie trzeba, ja na poczatku wrecz przesadzalem z pieszczotami calego ciala i kilkunastominutowymi podchodami zeby w ogole dotknac cipki, nie mowiac juz o czyms wiecej ;) Ale jemu najwyrazniej musisz wytlumaczyc co jest grane w prostych slowach i to jak najszybciej bo i tak bardzo duzy blad popelnilas nie mowiac o tym od razu, jak mowi przyslowie nie mozna nauczyc starego psa nowych sztuczek, ale ten moze nie jest tak stary i nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×