Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taa złaa

Zrobiłam to, co powinnam była zrobić ponad rok temu

Polecane posty

Gość Taa złaa

Zwodziłam, oszukiwałam, dawałam nadzieję a byłam prawie pewna że to nie z nim będę. Dzisiaj mu powiedziałam, że to kończę. Rujnuję mu cały świat. Źle mi z tym, zasłużyłam, wiem. Ale moze ktoś podtrzyma mnie na duchu i powie że dobrze zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilas dobrze
gdybys z nim byla cierpialyby juz dwie osoby... a on wylize sie.... 3maj sie 🌼 nie ma tego zlego, co by na dobre nie bylo i jeszcze sie o tym przekonasz i Ty i cala reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale moze ktoś podtrzyma mnie na duchu i powie że dobrze zrobiłam..." tak, i co jeszcze chiałabyś usłyszeć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizo z kafe
skoro byłaś to dobrze postąpiłas ja zwlekałam z taka decyją 7 miesiecy .. jest mi nadal ciezko ale trzeba zyc dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizo z kafe
skoro byłaś nieszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
porównując, to mi nie jest ciężko, to on na tym ucierpiał najbardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
ucierpiał by jeszcze bardziej gdybyś Go dalej zwodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
Prawda, dziękuję za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Byłem kiedyś takim zwodzonym kolesiem... gdy zerwała żałowałem tylko jednego-że nie zrobiła tego wcześniej. Cóz-facet sie podniesie-każdemu na poczatku jest cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobiłaś
moja koleżanka zrobila to dopiero po dwóch latach jak wyczuła, ze facet zaczyna myśleć o małżenstwie. były ból i łzy ale na szczescie wszystko dobrze sie skończyło: ona jakiś czas potem sie ożenił i ma już dziecko. i nawet jej wybaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdasd
Zgadza się... im wcześniej tym lepiej! A w Twoim przypadku o rok za długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
Dacie radę, i Ty i on. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
KOCHANI JESTEŚCIE! wiem że o rok za długo, ale to było takie trudne. Ja nie wiem jak mam go przepraszać, bo chyba sie nie da. Mam nadzieję że czas wyleczy jego rany i że będzie szczęsliwy z jakąś dziewczyną. Swoją drogą, to zawsze uważałam się za "dobrą" osobę, a byłąm w stanie wykręcić taki numer. Więc raczej nie jest się takim, jak się o sobie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetciak
jak bym czytala swoja historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko nie próbój tego co moja-ona jeszcze wrócić chciała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
Dobrze wiedzieć, ze nie jest się samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
Wick mam nadzieję że taka okropna się nie okażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też mam nadzieję bo kolesia mi szkoda :D ale zapewniam-za kilka miesiecy lub szybciej (zalezy od tego czy cos czuł) nie bedzie już pamietał. Tylko bądz konsekwentna i nie baw sie w przyjaźń ani inne tego typu pierdoły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
Tak właśnie bym chciała zrobić, tylko wiesz... on mówi że już zawsze będzie sam, że w ogóle do niego to nie dochodzi i ciągle dzwoni i błaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Olej, bądź nawet nieprzyjemna-to go troche otrzeźwi. Ja w sumie poczatkowo nie odzywałem sie wcale, potem nie wytrzymałem i poprosiłem raz o powrót (wstyd mi do tej pory) potem poczułem taki wstret do siebie że sie ponizyłem proszac ze nie odezwałem sie do niej już nigdy. A uczucie jakoś samo przeszło z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
Mam nadzieję ze wszystko się dobrze ułoży :) najważniejsze już za mna :) najgorsze też za nim :) dziękuje wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobiłaś
nigdy nie rob tego, na co nie masz ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej, że się usunęłaś, bo nawet jeśli ranić kogoś jest złem to przecież nie powinno się poświęcać własnego szczęścia dla kogoś - i to jest motto dla ciebie. moja koleżanka ostro zdradzała swojego faceta, spała z innym, zaszła w ciążę z tamtym, wmówiła swojemu, że to jego; dokonała aborcji ze strachu, ale oficjalnie dla niego - bo nie byli przygotowani psychicznie, materialnie itd. a nie zostawiła go, chociaż bardziej czuła go jak brata niż swojego mężczyznę, bo twierdziła, że on sobie nie da rady sam... - i to jest dużo gorsze nic zerwanie związku, nawet odrobinę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heh-racja-ja tam młody jestem. Bardzo. Ale moja ex dłuuuugo czekała z zerwaniem. Nawet gdy to robiła, to miała wyrzuty sumienia, i jeszcze chciala mi pomagac sie pozabierac po rozstaniu "bo teraz mozemy byc przyjaciółmi" ech...kobiety... Najlepsze jest szybkie ciecie i to w momencie gdy tylko sie zorientuje, że druga osoba jest nie dla nas. W sumie moja ex z zerwaniem trafiła kiepsko bo tuz przed najwazniejszym egzaminem na studiach (oblałem ) no ale... dobrze ze to skonczyła a nie czekała np. na koniec sesji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa złaa
Przespałam się z tym problemem i wiem, że dobrze zrobiłam. Wiem to też, dzęki Wam :) Wstałam rano i czułam się jakaś taka lekka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
no tak ulga.. lepiej zadać cios ..raz.. ale skonczyc to.. Wiesz dobrze ile ciosów mogłaś mu zadać tym oszukiwaniem jego.. a jak by tak sam się zorientował i w ogóle ? bardziej by Go bolałoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×