Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

jeśli on poznaje cię z rodzicami???

Polecane posty

no właśnie tak jak w temacie, czy to znaczy że naprawdę ma na myśli poważny związek? w końcu nie każdą dziewczynę przyprowadza sie do domu. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trele morele... Moj ex tez mnie zaprowadzil do swojego domu zapoznal z cala swoja rodzinka lacznie z ciotkami i dziadkami a potem rzucil po 1,5 roku bycia razem ot tak bez powodu. Znudzilam mu sie a co to nie mialo byc. Slub dzieci haha i wszystko on planowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sranie w banie.... niektore laski przedstawialem rodzicom po 3 tyodniach... i zostawialem po 2 miesiacach :P a obecna poznala moich rodzicow po prawie roku... a jestesmy razem ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88czarnuleczka, nie strasz mnie bo u mnie tez wlasnie on to wszystko planuje, wspolne mieszkanie, ślub itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi wszyscy chcieli mnie jak najszybciej poznac z rodzicami wszystkim mega zależało a mi to wszystko jedno, bo zdanie rodzicow mam w dupie, wiec po prostu przyprowadzilabym go do domu i o niczym to nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfddfddd
a ja jestem z facetem 2 lata .. i do dzis nie znam jego rodzicow .. i chyba nie poznam przez najblizszy czas ! a powod ? sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety komiczne
Twoja panna rzuci cię szybciej, może już przyprawia ci rogi. Dwa lata to za długo. Widzisz, kobiety są wredne, twoja w niczym się od reszty nie różni. Jeszcze półroku i znajdzie lepszego. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×