Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarniłam sobie nick

Idę pooglądać sobie zone reality albo animal planet bo nikt tu ze mną nie gada

Polecane posty

Gość Żulik
:D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuhuahahahahahaaaa
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie allow
ja pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie allow
poczekaj ide zapalic papierosa:) i napisz o czym chcesz porozmawiac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie allow
Dobra już jestem. Może pogadamy o seksie? ;) Miałabys ochotę na małe S/M i piss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
NIe ma bo jest be. Tłumaczyłem kabelkowi w innym temacie. No i jest śmiertelnie nudna. Potencjalni faceci przy niej zasypiają i kolejny raz ma nici z seksu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie allow
No chcesz pogadać ze mną czy nie? Pogadajmy o twoich facetach. Opisz ze szczegółami jak uprawiałaś z nimi seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni D
No dla niektórych dzika przyroda to konik, którego tresuja :D :D :D W dodatku są naturystami zrzytymi z przyroda i wyglądają jak Robinson Crusoe :D :D :D Powodzenia, może się taki skusi. Na Animal Planet w filmach o życiu goryli, mozesz spotkać podobnego osobnika do tych facetów, co może by się z tobą umówili :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja oglądam animal planet u mojego faceta :classic_cool: on ogląda bardzo często, zwłaszcza o policji dla zwierząt i weterynarzach. kiedyś oglądał nałogowo ten "reality show" o surykatkach ;) ja niestety nie mam animal planet na satelicie, więc oglądamy u niego ;) dzisiaj się prawie popłakałam nad biednym króliczkiem :( ale potem pokazali słodkie szczeniaczki, więc trochę mi przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Kuraiko - spodenki już Ci nie śmierdzą? Jako Żulik znam się na tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak mieszkałam w bloku i miałam kablówkę, to też oglądałam. oglądałam też często Discovery Civilization, lubiłam zwłaszcza programy o archeologii. aha jeszcze Planete było fajne. teraz nie mam żadnego z tych programów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żulik -----> zapomniałeś, że pisałam o czasach licealnych? :P od ukończenia liceum trochę lat minęło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Kuraiko niewzruszona kobieto 😠 ja też chcę mieć takie dzwony, żeby szpanować na skwerku. Powiedz jak je szybko przybrudzić i żeby za bardzo nie capiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam jedną przyjaciółkę, która ćwiczyła karate i jarają ją auta i motory. inna przepada za sportem, zwłaszcza za siatkówką, tenisem, piłką nożną, gra też w gry komputerowe typu Medieval czy jak to się nazywa ;) jeszcze inna ćwiczy ju-jitsu i lubi walkę bokenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaczarniłam sobie nick ----> :) a czemu zbędna? Żulik ----> spodnie wełniane, czarne. musisz długo ich nie prać :classic_cool: wystarczy często siadać na krawężnikach, schodach, trawie. no tam gdzie się pije tanie wino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
O ooooo To fajna :) Coś w sam raz dla mnie. Kuraiko, Ty jesteś bardzo fajna ;) W W wogóle najfajniejsza na kafeterii 😍 Poznasz mnie ztą kolezanką? Też chcę zeby mi poćwiczyła w domu bokena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo i lol XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atos ja zauwazylam ze faceci raczej nie lubia kobiet, ktore lubia sport... Zazwyczaj zaczynaja od tego: ogladacie sportowcow a nie sport...coz ciezko potem cokolwiek powiedziec, bo widze tylko poblazliwe usmiechy.. a tak na marginesie ciekawe dlaczego mezczyzni ogladaja damski tenis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
koleżanka z roku miała koszatniczkę samczyka i opowiadała, że się masturbował :P w moim mieście nie ma zoo :( najbliższe w Krakowie i w Zamościu. to w Zamościu takie sobie, w tym w Krakowie byłam jak miałam 6 lat, więc trochę dawno hehe. ciekawa jestem ile teraz bilety stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulik
Kuraiko zaczarniłam sobie nick ----> a czemu zbędna? Żulik ----> spodnie wełniane, czarne. musisz długo ich nie prać wystarczy często siadać na krawężnikach, schodach, trawie. no tam gdzie się pije tanie wino O to tak robię codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cóż - mój facet podsumował "wstaniesz na skoki rano tylko dla dwóch skoków" ;) patrz - stopka ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żulik - tylko pamiętaj, nie dżinsowe. dżinsowe trzeba częściej prać xD pamiętam jak moja koleżanka z liceum powiedziała "wyczyściłam buty i w końcu zobaczyłam jakie kiedyś miały kolor :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×