Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jawlocha

mam wloski na piersiach i pomiedzy nimi, czy woda utleniona pomoze?

Polecane posty

Gość jawlocha

tak wiem, jestem ohydna, jesem kreatura. pytam sie czy woda utleniona pomoze smi sie ich pozbyc? slyszalam, ze regularnie stosowana pomaga usunac niechciane wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrka......
A o gabinetach kosmetycznych slyszalas? Wode utleniona stosuje sie do dezynfekcji, a nie depilacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawlocha
sluzy takze do rozjasniania. a co w gabinecie mnie wydepiluja? mysle, ze w tym miejscu nie:O bo to niemozliwe, wysypie mnie, probowalam kiedys, to jest zbyt delikatne miejsce.. na laser jak na razie mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrka....
Oj, zdziwila bys sie, gdybys sie dowiedziala, w jakich miejscach kobiety sie depiluja:) Nie wyglupiaj sie z ta woda, tylko zasiegnij porady kosmetyczki. Mozesz pojsc takze do dermatologa. PYTAJ FACHOWCOW, a nie probuj sama. To rzeczywiscie barfzo delikatne miejsce i mozesz sobie zrobic krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esnaesna7
woda utleniona rozjaśni ci te wloski, moze troszke stana sie slabsze, ale ich nie usunie. Jezeli sa bardzo widoczne to tez zawsze cos, bo nie bedzie ich tak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz zrob tak
jawlocha nie dwupcaj pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkamitragedia
ja mam cos podobnego,tylko nie jest ich duzo i tylko w okolicach sutek normalnie wyrywam pęsetą i mam na jakis czas spokój jestem brunetką i sniadej karnacjo i wiem ze te cholerne włoski to niezłe utrapienie,ale zawsze mozesz cos z tym zrobić!!! ja mam takze na twarzy podbnie wyrywam je pesetą ,nie pozwoliłabym aby tak paskudnie "zarastać" jest wiele metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygac sie chceeeeeeeeeeee
dziewczyno Ty się musisz leczyć !!!!!!!!!!!!!!! zrób sobie badania na testosteron ja Ci już gwarantuje, że masz przekroczoną normę. to się leczy, a nie rozjaśnia wodą utlenioną. ja też tak mam dostałam tabletki na obniżenie testosteronu cyprest. nie leczenie moze prowadzić do cukrzycy, nadcisnienia i miażdżycy. co za głupie dziewuchy tu są !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygac sie chceeeeeeeeeeee
nie wierze Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygac sie chceeeeeeeeeeee
:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
depilowanie wszystkiego wydaje mi się strasznie głupie. ja nie wiem jakie ty masz te włoski, ale przypuszczam że są minimalne a ty popadasz w histerię. w pracy mam koleżankę, i ona depiluje sobie chyba tylko nogi (z tego co widać na zewnątrz) :D na brzuchu i rękach ma takie delikatne, krótkie włoski i nic z tym nie robi. i bardzo dobrze, jest śliczna i żadne dodatkowe bzdurne depilacje nie są jej potrzebne. to przegięcie z tym depilowaniem. no chyba że po 40 jak już się kłaki robią długie to może i tak. ale jestem przekonany że do 30 to depilacje powinny być bardzo ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko każdy człowiek ma
włosy na całym ciele:O Dziewczyno, jeśli to nie są ciemne i długie włosy, tylko takie krótkie, jaśniutkie, chyba zwariowałaś!:O Przecież jak się człowiek depiluje, to włosów jest coraz więcej. A jak je wyrywasz woskiem, potem czasami wrastają, bo takie miękkie nie mogą przebić skóry. Kiedyś wydepilowałam sobie uda woskiem i wracały do normalności 3 miesiące!:O Fakt, że jestem blondynką i że mam miękkie włosy, ale też je mam. W życiu bym sobie nie depilowała klaty, rąk, brzucha, pleców:O Nie mam co prawda ciemnych włosów nigdzie na klacie, ale kiedyś, jako małolata ogoliłam sobie brzuch...:O Od tej pory pod pępkiem rośnie mi kilka ciemniejszych włosów, które nieustannie muszę wyrywać. Mam taki ładny brzuch (wiem, to nieskromne, ale to najładniejsza część mojej sylwetki) a strasznie się go wstydzę:O Kiedy miałam chłopaka przez pół roku uciekałam, jak chciał mnie złapać w pasie albo dotknąć tam:O:D Teraz już jestem stara, wiec mi przeszło, ale uprzedzam przed usuwaniem czegoś, czego prawie nie ma. Bo potem naprawdę się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×