Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jezynka

zdrowe odzywianie

Polecane posty

Gość kakukabana
Hej dziewczyny jestem za zdrowym odzywianiem ...prawie wszystko co mozliwe robie sama w domu zadnych gotowych produktow typu zupka z paczki pizza mrozona batoniki i coca cola ...:) wiec sama robie sobie czekolade :) pieke ciasta :) robie keksy a jak nie mam ochoty na wode mineralna i chce jakiegos smaku popostu dolewam wlasnej roboty zrobiony syrop malinowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Mam jeszcze ciekway pomysl dotyczacy oblkadu miesnego na buleczke ale niestety troche sluche ..a wiec gotuje piers z kurczaka lekko mozna osolic ale ja staram sie nie solic /celulit/..ale moze macie jakis pomysl zeby piers byla bardziej miekka ? co? mozna lekko pozniej pokroic w plastry i serwowac :) ...,.zamiast tych zasolonych peklowana sola i barwnikow wedlinek konserwanto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezynka
no to super kakukabana(ale masz nielatwy pseudonim),ze robisz wszystko sama bez tych chemicznych dodatkow,ale skad bierzesz na to czas,a i produkty napewno tez masz ''czyste'', no i tryskasz zdrowiem. Czy Twoje produkty zawieraja cukier? czy robisz je na alternatywnym cukrze jak ksylitol i jemu podobne,bo cukier jest b.niekorzystny dla nas. Ale z dwojga zlego trzeba wybrac mniejsze zlo,wiec wszystko co jest bez chemi to juz 50% wygranej na rzecz naszego zdrowia.Moze napisalabys kilka swoich przepisow i udzielila kilka rad jak sobie zorganizowac czas i prace,aby wykonac te smaczne smakolyki jak np. czekoladki.A syrop malinowy robisz na cukrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpinakowa
Witam! Bardzo ciekawy topic, myślę, iż się jeszcze rozwinie :) .. Chciałam podać tutaj przepis na omlety ze szpinaku .. Składniki: - szklanka szpinaku -może być w mrożonkach - 1 całe jajko - pół szklanki mąki - oliwa z oliwek ( do smażenia wystarczy 1 łyżka), - sól i pieprz do smaku Wszystko należy ze sobą wymieszać, konsystencja omleta powinna być jednolita tzn. nie zbyt lejąca, ale też nie za gęsta. podsmażać jak naleśniki na łyżce oliwy z oliwek. Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanita56
A czy macie jakieś przepisy na śniadanie ? Wiadomo ze jest to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego ja staram sie jesc go zawsze i zwykle jest to owsianka, albo same płatki owsiane z owocami, kawa... Potem człowiek czuje sie syty przez długą czesc dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhelka
Na pewno płatki owsiane sa tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem, bo dostarczaja nam odpowiedniej ilości błonnika. I dobrze własnie od nich jest zaczać nasz dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appelinka
Surowa dieta, eliminacja gotowych dań oraz świadomość składu kupowanych produktów. Poza tym - dieta zgodna z grupą krwi. Jest to coś bardzo ważnego dzięki czemu można wyeliminować wiele chorób i dolegliwości. Oprócz tego wszystkiego opieram także na dodatkowej pomocy z http://sposob-na-zdrowie.blogspot.com wraz z wartościową wiedzą jaką można tam uzyskać - naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe odżywianie=kupowanie także produktów z pewnego źródła, czytanie etykiet, jedzenie o stałych porach, w małych ilościach, picie dużej ilości wody...no wiele by mówoic. Ja ostratnio na przykład z większa uwagą kupuję mięso, szczególnie wołowe, zamawiam ti; http://cezan-ubojnia.pl/oferta/ żeby mieć pewność, że wiem co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera222
Witam wszystkich. Właśnie stworzyłam grupę na FB dotyczącą zdrowego odżywiania, sportu i motywacji. Grupa póki co jest pusta, ale zachęcam do zaglądania, zapisywania się i komentowania, jak i również tworzenie własnych postów. Chciałabym aby na grupie znalazły się porady co do zdrowego odżywia, przepisy, porady. Wspólnie możemy się motywować i wspierać. Tematyka może zostać poszerzona o cokolwiek co was inspiruje lub w danym momencie przygnębia. Warto również byłoby poruszyć tematykę problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem lub nieodpowiednim trybem życia. Nie moge zostawic linka, ponieważ jest traktowany jako spam. Nazwa grupy to: Sport, zdrowe odżywianie, motywacja Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej własnie jest postawić na dobre jedzenie, a jesli chodzi o kabanosy to na pewno te od marki Twoje Smaki z PoloMarketu sa na pewno najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku roku trzymam sie zdrowej diety, uzywam iqacai, duzo lepiej sie czuje i stracilam zbedne kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez 4 miesiące suplement Slimunox - dzięki niemu udało mi się zrzucić, aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdrowo odżywiać zaczęłam się dopiero dzięki cateringowi Wygodnadieta! Wcześniej jakoś nie bardzo mi się chciało codziennie gotować zdrowe i fit posiłki. Teraz mam codziennie dostarczane pod dom 5 posiłków na cały dzień, a wszystko smaczne, zdrowe i zróżnicowane więc się nie nudzi;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę gospodarstwo ekologiczne, w którym głownie zajmuje się uprawą pomidorów. Moje pomidory są zdrowe, ładne i bez żadnych chemicznych nawozów. Co powoduje, że zainteresowanie nimi jest ogromne. Sam kupuje tez inne produkty przez internet z organic24 pl z innego sklepu ekologicznego bo wiem że maja dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys probowalam sie zdrowo odzywiac ale troche mnie to drogo kosztowalo. mam mase ksiazek o zdrowym odzywianiu, ba nawet chodzilam do takiej szkoly o profilu dietetycznym ale jej nie ukonczylam. no i tak jak pisze troche to drogo wychodzilo, a mieszkam sama a wiec czasem jedzenie sie marnowalo bo czegos tam nie zjadlam, ale znalazlam super catering, wlasnie wygodnadieta tak jak kolega wyzej pisze. swietnie gotuja, mam duzo swiezych warzyw i owocow w diecie, dania nie sa jakos przekombinowane i sa smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×