Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

szukam kobiety której ODPOWIADA zwiazek na odległosć

Polecane posty

no do 200 co w tym dziwnego ? mam dosć raniena siebie...bedac kolega dziewczyn z ktorymi chcialbym być w związku...dlaczego nagle wszytskie tak sie napalaja a potem nagle chłona..a dziś smsa dostalem od takiej jednej ,,że niby kogoś mam'' :( i koniec.. stracilem kolejną kandydatke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Możesz próbowac ze mną. Jeśli masz szybkie auto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany lobbysta
brak równowagi emocjonalnej to źródło problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj mi tu o problemach emocjonalnych , bo to nie o to chodzi lepiej poczytaj sobie piramide potrzeb na forach psychologicznych i zobacz sobie na ktorym iejscu jest potrzeba milosci, kochania i bycia kochanym. i co powoduje jej niezaspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
a szkoda ja mam 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wujek rzeczywiscie jestes troszke niezrownowazony psychologicznie. Sprawiasz troche wrazenie desperata i stad kobitki uciekaja. Mosie sie bardziej zrelaksuj, zajmij jakas pasja i milosc sama przyjdzie gdy sie jej nie bedziesz spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiscie nie obraziles, ale czytalam wiele twoich postow gdzie najpierw sie uzalales ze nikogo nie masz a potem pisales obrazliwe posty, ze Polki sa brzydkie, zaniedbane...pare takich roznych slowek padlo. Stad moj komentarz na tej twojej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany lobbysta
gadam ci tu bo jeczysz jak baba potrzeba uczuć nie upoważnia do biadolenia szczególnie mezczyzne ja żyje sobie w związku na odleglosc (powyzej 200 km) i nie mam lekow i nie biadole ona tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ty żałosny przegrańcu :D Jak ja się z takich niewydarzonych frajerzyn śmieje w twarz, pogódź się z tym, że do kocna życia czeka cie tylko tasowanie pod jotpegi, a dziewczyny zostaw nam, prawdziwym mężczyznom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
nieznany sprawca chyba trochę za ostro co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
właśnie widzę . Najgorszy chirurg jakiego znam he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
Ty to jesteś złośliwy. Daj chłopakowi szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ty to jesteś złośliwy. Daj chłopakowi szansę Frajerzy i looserzy na szanse nie zasługują :classic_cool: To ciota, widac na pierwszy rzut oka, pretensja do wszystkich, ze przegrywac życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
witam w klubie mój ojciec powiada że nawet pod kamieniem znajdę jakiegoś ch.. przez którego potem ryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział,ze biadolę ? mam pasje i to dużo, bo w pzreciwnym razie bym już dawno oszalał, ale co pasje w wieczór taki jak teraz pomogą ? Chyba nie ! a zreszta ide po piwo..to może mi sie polepszy troche nastroj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
och widać że miałeś złote życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSSSSSSSSia
wiek, skąd, fota, cm i jakie masz auto? odp i moze sie pisze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
ej wujku naprawdę myślę że miły z ciebie gośc , nie załamuj się jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nieznanego Odezwał sie ten, co w swoim zajebisym Polonezie super hiper turbo zalicza co sobota cale stado tanich nastoletnich kurewek, co daja każdemu...chesz udawać maczo ale Ci to niewychodzi Wieśniaku...i jeśli ktos jest tu zalosny to chyab Ty.... bo ja pisze o tym co czuje a ty tylko obrazać umiesz a to potrafi każdy menel spod budki z piwem...i nie mysl zalizcania lasek z miloscią pusty czlowikeu bo ja szukam milosci a nie syfilisa pod remiza jak Ty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×