Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

szukam kobiety której ODPOWIADA zwiazek na odległosć

Polecane posty

Nie rozpłacz sie synek :D Piszesz to co czujesz, a jesli tak czujesz, to jesteś ciota do kwadratu, lamus do szescianu i pierwiastek piatego stopnia z kogos, kogo okresa się mianem mężczyzny :D Ja nie musze miec zadnego samochodu, zeby miec powodzenie u kobiet. |Gadżetów do podrywanka potrzebują tylko niedowartościowane i zakompleksione chamidła takie jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
wiesz co wujku teraz to naprawdę żałuje że tak daleko od siebie mieszkamy,to bylo świetne i całkowicie się z tobą zgadzam,gość nie ma pojęcia o życiu i miłości, masz serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie poszukaj info o modelu 350Z to sie dowiesz mlotku. Spojlerów nie ma, to nie jest twój remizowy polonez, i ja nie podrywam, na samochod to po prostu jedna z moich pasji..a Ty pewnie wyrywasz puste dziewki...bo co im moze imponować w takim maczo-chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
słuchaj ! za stara jestem na takie numery i patrzę obiektywnie, on naprawdę ma dołka a ty mu w tym nie pomagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze tak ! to camp Nou, bo tamten tez sie do mnie w ak chamski sposób przypinał...... powtorze to co mowilem wczesniej-SYSTEM ALERT-TROLL DETECTED!! narka Cieciu pisz co chcesz Twoje posty traktuje jak poowietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> za stara jestem na takie numery i patrzę obiektywnie, on naprawdę ma dołka a ty mu w tym nie pomagasz A co ja kurrwa psycholog jestem? :o Niech frajerek zacznie reforme od samego siebie, zanim zacznie szukać wad u innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
z daleka wujku, z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajaj22 a skad konkretnie ?? Jak dla mnie prawdziwa miłość nie zna pojęcia KILOMETRY ! Tylko gdzie znalezc taka kobiete co nie mówi, mi zwiazek na odleglosc nie odpowiada, bo wiem, ze moglbys do mnie dojechac nawet codziennie ale jesli bys zginal w wypadku to bedzie moja wina'' no paranoja takie myslenie... rownie dobrze moglbym uznac,,lepiej nie wychodzic z domu bo moge dostać kose od typa a'la Camp Nou'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurrwa, myslalem ze ty z tymi zwiazkami na odległosc to jaja sobie robisz, a ty na powaznie :o z toba jest gorzej niz myslalem, spierrdalam stąd, jeszcze kiedys pogadamy, nara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
to po co sprawco wchodzisz na takie strony? Idż spać bo nic tu po tobie i niech przyśnią ci się puste, porozbierane małololaty.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany lobbysta
może i nieznany ostro po tobie jedzie ale on ma dużo racji ty się użalasz nad sobą mam duuuuuuuuuużo gorszy samochod od ciebie mało kasy i nie jęczę jesteś emocjonalnie rozchwiany brak ci pozytywnego wizerunku własnej osoby w stosunkach z kobietami okazujesz słabość, nie dajesz im oparcia więc skreslają cię albo trafiasz na podobne emocjonalne bagienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
Wujku mam do ciebie równe 400 km ale życiowo jeszcze dalej a szkoda bo fajny z ciebie gość,życie jest okrutne wiem to doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany lobbysta
wujek gdzie taką znalezc zle formułując pytanie sam opisujesz własną postawę pytanie powinno brzmieć nie gdzie tylko jak i dalej jakim trzeba być aby być atrakcyjnym i wartościowym dla mądrej i wrażliwej, stabilnej emocjonalnie kobiety..? przede wszystkim kobietę trzeba zdobyć, nie wyprosić, wychodzić zdobywanie może trwać chwilę ale dzięki temu kobieta ma poczucie, że jest wartościowa dla tego, który ją zdobył ale ty i tak tego nie pojmujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak zdobyć kobiete? jak nie dać sie zaszufladkowć jako przyjaciel? jak stać sie ich pewnym.. jestem troche nieśmialy w stosunku do kobiet i mam aniżona samoocene troche może to dlatego..ale jak sie tego pozbyć ? sam nie dam chyba rady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta wedle tego schematu myslenia to jest tak,że tlyko facet sie zakochuje i zdobywa..a co jak sie kobieta zakocha.. bo chyba tez takie przypadki sa.. ajaj22 a czemu życiowo jeszcze dalej ? Ze szczecina jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz byc bardziej zdecydowany i gdy poznajesz dziewczyne nie wciagac sie w zwierzenia bo wtedy automatycznie zostaniesz zaszufladkowany jako "przyjaciel".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj22
z Bytowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przegrałem teraz walke stram sie o jedna ale juz chyba dalem sie zaszufladkowac.... nie da sie juz tego odkrecic chyba ? ale ja nie chce pzred kobieta udawac zimnego chama i maczo, co jak ona sie bedzie chciala przytulic to bede odpychal ja i gadal nie teraz bejbe moze najpierw se, nie potrafie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama
JAAaaam chetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×