Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big Dick

wasze zdjecia slicznotki...

Polecane posty

siedze w pracy, jest strasznie nudno! nie dosc ze nei chce mi sie oracowac to od rana mysle o seksie... o jakies sytuacji podniecajacej, ktora zmienia moj dzien w cudowne przezycia! siedze za biurkiem i czuje jak moj peni sie prezy w spodniach, czuje ze juz nie moge i icze tylko na to ze nikt nie wezwie mnie do innego biura bo jak ja pojde... moze moje kochane kobiety zrobicie mi prezencik i pomozecie! wiec prosze wklejajcie swoje fotki, moga byc nawet tylko kawaleczki cial, bielizny, ciuszkow itd. wczyi wszystkiego co jest w was namietne i cudowne! Pokazcie swoje piekno a myse ze nei tyko ja przezyje w pracy cos bardzo silnego... jak bede bardzo twardy tez zrobie sobie zdjecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tutaj sie mylisz bo uwiecznie ten moment:) hm.. choc sam nei siedze w biurze to chetnie pod biurkiem zrobil bym fotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek, nikomu sie nie chce, wiec chyba mozna speniac marzenia! a moim marzeniem sa fotki, takie najbardziej naturalne, wasze zdjecia ktore mnie rozpala na tyle ze zobie sobie dobrze pod biurkiem... ostatnio na punkcie takich zdjec mam.... czesto ogladalem takie na kafe i powiem ze chyba nie ma dla mnie wiekszej podniety moje slicznotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona1111
Mr podobasz mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był taki temat \"Nasze zdjęcia\". Poszukaj na erotycznym i daj już spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. a to dlaczego:) no co pewnie nie tylko ja mam ciezki poniedzialek i czekam na grupe wsparcia:):) dziewczyny pragne patrzec na was, na wasze zdjecia, dokladnie je ogladac i czerpac z nich najwieksza rozkosz... onaonaona1111: podobam sie... hm;) to mnei uszczesliw...;) moze byc mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec: wpisujemy ten adres www.imageshack.us tutaj wybieramy przegladaj i szukamy naszego zdjecia. gdy juz wybralismy zatwierdzamy je i wciskamy HOST IT ponizej... gdy zdjecie sie zaladuje tutaj na kafeterie wklejamy link o nazwie: Show image to friends czyli cos mniej wiecej takiego: "http://img253.imageshack.us/my.php?image=1l7.jpg" :) wanesa: chetnie dam, ale chce byc jeszcze abrdziej podneiecony a obiecuje ze dostaniecie ladne zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tym tenmacie NASZE ZDJECIA jest ich duzo...mozesz sobie popatrzec i wtedy dac swoje.. ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam je na pamiec i nie wszystkie linki jeszcze dzialaja ... :( na dalej czy ktos pokaze cos fajnego? moze tez byc stópka w obcasiku bo tez mnie to strasznie kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona1111
Zaraz coś znajdę:)uszczęśliwię Cię wedle życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma byc twoje zdjecie a nei z netu.... nawet nie wiesz jak sie ciesze, specjalnie zrobie sobie dobrze z mysla o Tobie... wiesz bedzie zdjecie odwdziecze sie jesli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona1111
szit,zrobiłam tak jak poinstruowałeś,dodałam zdjęcie i guzik,nie ma tego:(zatem nie uszczęśliwię(płaczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona1111
Swoje,swoje chciałam dodać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona1111
wanesa pycha pokaż wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, Waneska!!!! cudo.... nie sadzilem ze bedzie taka mila niespodzianka... czy lubisz nosic takie ciuszki...? mmm, a te czarne majteczki.... zaraz wybuchne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
co za zenada, zalosne ze siedzi taki zboczuch na kaffe i slini sie do monitora a w innym topicu wypisuje ze musi placic za seks niestety. Zalosny oblegor. Coz i takich pelno. Stan na trasie moze ktos da Ci wylizac tylek i jeszcze rzuci piataka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
wanessa ale mi stanął przy Ywoich fotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
buehehehehe ale czuby. Stanol mu przy fotce dekoldu jakies tam panieneczki z neta bueheheheheeh. Jak to nie wiele interenetowym zboczencom potrzeba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziedzic Pruski
pisze się dekoltu tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waneska jestes cudowna..... i cudowne sa te zdjecia... za chwile bedzie moje, narazie w stanie lekkiego naprezenia:) a do tych co sie smieja po co tutaj siedza niech sobie ida na inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×