Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big Dick

wasze zdjecia slicznotki...

Polecane posty

Gość mghnbgcmnjn
myslalam ze sie w urzedze rozbierasz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja... no cóż, to zalezy, ja musze mieć naprawde na to ochotę. A on ma ja zawsze. Ale staram się, żeby był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Twój mąż musi mieć z Ciebie pociechę , a zaspokajasz go czasami ręką , Wiesz , tak poprost bierzesz do ręki i trzepiesz mu aż się spuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne klimaty z oblewaniem płynami ustrojowymi nie wchodza w gre.... a marzy mi sie grupowy seks, ale mąż to raczej niechętnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha właśnie chciałem się Ciebie zapytać o seks grupowy , płyny ustrojowe - no cóż napewno bym tego nie spróbował , ale w seksie grupowym już miałem okazję coś spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mnie to kreci....szczerze mówiąc jak sie kocham z męzem to niejednokrotnie wyobrażam sobie, że jest nas wiecej :) Ale wiem, ze on nigdy sie na to nie zgodz, a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanesa: ja sobie juz wyobrazam jak jestem miedzy twoimi nozkiami... caluje twoja cipeczke, muskam ja jezyczkiem, delikatnie przesuwam po niej swoimi warg, dmucham, caluje delikatnie... paluszkiem masuje twoja druga dziurke, a jezyczkiem coraz to mocniej dobieram sie do pyszniutkiej cipeczki, Ty za to stopami dotykasz mojego penisa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem okazję uczestniczyć w grupowym trzy razy za każdym razem było inaczej ale za każdym razem było poprostu odlotowo a najleprze w tym jest to że spuścić się mogę kilkakrotnie , taki jest power że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej Warszawie to tylko by się rozbierali po urzędach a potem korki na ulicach i do pracy w centrum się półtorej godziny jedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z północy ale Ty w stolicy masz niesamowite możliwości , jedna z moich przygód miała miejsce w stolicy , ten mój pierwszy raz był w Twoim mieście , ha ha ha , są tam takie fajne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks Edmundowicz Dzierżyński
ech, szkoda że moja żonka nie ma Twojego temperamentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakieś doświadczenia np w oralu ale z inymi facetami czy tylko z mężem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam doswiadczenia z innymi. ;P A odnosnie temperamentu, to faktycznie mam duzy. ja np nie moge sie powstrzmac jak mąż spi obok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham roze
uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×