Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big Dick

wasze zdjecia slicznotki...

Polecane posty

mnie narzeczony chyba zabił jakbym komuś swoje półnagie fotki rozsyłała ;) kiedyś pokazalam jedno koleżance to był wielce oburzony że przecież jestem tylko jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
a o której kończysz pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało stanowczy napisałeś: "wygolony na zero penis kojarzy mi się z dzieckiem" jezeli nie uważasz się za dziecko to chyba oznacza że ty się nie golisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec to powody dla ktorych nei mozna usuwac linka: 1) moje zdjecie bylo artystyczne, chcialem pokazac piekny i zadziwiajacy ksztalt penisa 2) chcialem pokazac walore uzytkowe mojego aparatu w komorce 3) moj spontaniczny pomysl 4) zalezalo mi na pokazaniu mezczyzna jak nalezy dbac o siebie Nie bylo sprzeciwu na te zdjecia wiec nikomu nie przeszkadzaly, wiec tym bardziej nei rozumiem i widze ze kafe przechodzi na strone radia z torunia, coz.. da sie to tez odczuc od ruchu generowanego na forum bo jest coraz mniej ludzi! jakos nie widze zdjec Waneski, a tam bylo wszystko na miejscu...! wiec chyba z Toba cos jest nie tak!! forum do tego stworzone co tutaj duzo mowic! jesli tobie sie kojarzy wygolony penis z dzieckiem to gratuluje, jakis procent facetow to dla Ciebie dzieci! Coz, lepiej miec kokony w spodniach wlosow i wygladac naprawde mesko... gratuluje! Tak chce zdjecia by wszyscy dawali bo chce tutaj ta strone rozruszac. Jak sie mam nudzic w pracy przynajmniej mozna porobic cos smiesznego, ciekawego itd. jestem zboczony wiem to i zyje mi sie z tym dobrze, sam taki nie jestem wiec to miejsce jest jak najbardziej wskazane do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
karolcia jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollcciaa8686
o 18 ale bede wieczorem na kafe na bank:) to sie mozemy zabawic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
dzisiaj nie mogę , a jutro w dzień jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku - informacją o tym, za kogo lub co się uważam też się nie podzieliłem. Widzę, że też lubisz dorabiać fillozofię :) Mr Dick - strasznie intensywnie się tłumaczysz. Wyraziłem swoją opinię o moim skojarzeniu, którą mogłeś zwyczajnie olać. Im więcej dyskutujesz tym bardziej zaczynam podejrzewać, że zupełnie przypadkowo trafiłem w czuły punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollcciaa8686
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
a od której godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollcciaa8686
jutro bede tez wieczorem bo pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trafiles w czuly punt, ale denerwuja mnie takie obszczajmordy ktore czepiaja sie naprawde drobnych rzeczy... i tylko tyle! jako mezczyzna lubie takie sprawy rozwiazywac inaczej, ale niestety jest to swiat wirtualny i nie moge do Ciebie dotrzec, .. hm.. zreszta pewnie i tak jestes takim typowym informatykiem dla ktorego podniesienie reki to juz dosc ciezka czynnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
i codziennie pracujesz do 18 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr Dick - no teraz to pokazałeś klasę :D Rozumiem, testosteron, okres dojrzewania, hormony :D Jakbyś był mężczyzną to byś nie miał kompleksów na punkcie swojego dicka :D A o tym kim jestem nie chcesz się dowiedzieć :D Hahaha, no tym załatwianiem sprawy jak mężczyzna to mnie po prostu rozłożyłeś :D Jak komuś brakuje argumentów to radzi sobie jak może :D Wzór męskości, hahahaha, zaraz się popłaczę ze śmiechu :D A ile pasków w dresie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
karolcia jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrraa
witam, fajne to forum wasze tylko ten jakis mało stanowczy poj....niech idzie do psychiatry bo cos u niego z pedofilstwem ni tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku, dorabiasz ideologię odnośnie moich preferencji, gustu itp. na podstawie jednego skojarzenia, którym tak nieopatrznie się podzieliłem. Jakże bezmyślnie sądziłem, że ludzie potrafią mieć dystans do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollcciaa8686
no tak niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
a możemy teraz pisać na @ ? czy nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollcciaa8686
oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrraa
mało stanowczy jakiż z ciebie inteligent szambonurka gratuluje... mie musisz tu siedziec nie jestes przyspawany do tego topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollcciaa8686
to napisz do mnie :) ale napisz jak mozesz na izunia1984@op.pl bardziej anonimowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr Dick - sam jesteś sobie winien. Po co wdałeś się ze mną w dyskusję? Na początku nic do Ciebie nie miałem. Napalony młodzieniec, jakich setki są na tym forum. Zresztą nadal nic nie mam. To Ty, zamiast zająć się panienkami, które wysyłają Ci fotki próbowałeś udowodnić, że tylko Twoja filozofia życiowa jest słuszna. Sam sobie spieprzyłeś topik. Arrara - szkoda mi klawiatury, żeby w jakikolwiek sposób skomentować Twoją wypowiedź. Pokazałeś/aś swój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
sorki napisałem ale na ten pierwszy @ , ale powtórze na drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakoś waran z karolcią sobie radzą :D Oni podeszli słusznie - zajęli się sobą a nie zaczęli wdawać w jakieś idiotyczne potyczki słowne. Każdy dostał to, na co zasłużył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran25
karolcia daj znać czy dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrraa
tobsze inteligyncie panie Miodku poprow polszyzno....wiesz co to prowokacja???nawet kiedyœ był taki pršd literacki... szkoda czasu....mały owosieńcu czy jakoœ inaczej baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×