Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nowiutki

Co kupić żonie na 31 urodziny???

Polecane posty

Gość lena_37
kup tort, wibrator i dwa jaka niespodzianki. wibratorek wbijasz w tort polewasz czekoladą dokładasz dwa jajeczka i juz, niespodzianka gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musibyczaskoczona
najwazniejsze zeby zaskoczyc zone na urodziny - czyli zrobic cos czego nie bedzie sie spodziewac - wiadomo ze spodziewa sie bielizny, czy perfum, czy bizuterii i kwiatow i to jak najbardziej jest fajne bo skoro sie spodziewa to musi cos z tego dostac - ale najwazniejsze jest zaskoczenie:) ja uwielbiam zaskakiwac moja zonke tak zupelnie z nienacka:) na jedne urodziny zrobilem tak: - najpierw rano przed praca zonka dostala ladny bukiet ulubionych slonecznikow i drobny prezent, kilka czulych slow i powiedzialem ze wieczorem po pracy skoczymy sobie gdzies na dobra kawe:) - ale to byl dopiero poczatek - zonka myslala ze to wszystko - wzialem wolne w pracy - wybralem restauracje - poszedlem do kierownika i zamowilem stolik na wieczor oraz poprosilem o kelnera ktory bedzie nas obslgiwal - kelner dostal 50zł i mial przygotować specjalny stolik dla nas - dalej polecialem po wielki bukiet kwiatow i przyniosłem kelnerowi - w kwiaty mial wlozyc rowniez prezent - bizuterie - kelner spisal sie na medal przygotowal stolik tak ze wygladal jak na zareczyny:) - - przyjechalem po zonke do pracy i powiedzialem ze tu jest fajna restauracja to wskoczymy cos zjesc bo glodny jestem:) najbardziej podobala mi sie reakcja jak weszlismy do restauracji - zonka powiedziala "ale ktos ladnie stolik przygotowal":) - jak kerner zaprowadzil nas do stolika - to zonce mowe odebralo:) - ale to nie byl konec:) w domu czekala bielizna, swiece i te sprawy:) kosztowalo to jakies 800zl w sumie wszystko - ale czy nie warto:) powiem szczerze ze warto sprawiac niespodzianki swoim zonom - trzeba tylko wiedziec co lubi i zeby nie postawic jej w niezrecznej sytuacji:) natomiast jesli ktos planuje wydac mniej na swoja zonke - to mozna na przyklad zrobic tak: z okazji jakiejs drobnej rocznicy - juz nie pamietam czego dokladnie:) rano kupilem zonce duzy bukiet kwiatow, mile slowa - i zonka jak zwykle spodziewala sie ze to wszystko:) tego dnia wracala z pracy pozno - poniewaz zawsze przed snem pijemy kawe - zrobilem maly numer:) oproznilem szafke gdzie trzymamy kawe - cala polke wylozylem ulubionymi slonecznikami a na srodku polozylem pudeleczko z bizuteria:) dalo rade:) pamietjcie ze najwazniejsze jest nie to co damy ale jak damy - tak zeby nasza zonka wiedziala ze jest dla nas wyjatkowa - bo mysle ze to dla nich jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musibyczaskoczona
najwazniejsze zeby zaskoczyc zone na urodziny - czyli zrobic cos czego nie bedzie sie spodziewac - wiadomo ze spodziewa sie bielizny, czy perfum, czy bizuterii i kwiatow i to jak najbardziej jest fajne bo skoro sie spodziewa to musi cos z tego dostac - ale najwazniejsze jest zaskoczenie:) ja uwielbiam zaskakiwac moja zonke tak zupelnie z nienacka:) na jedne urodziny zrobilem tak: - najpierw rano przed praca zonka dostala ladny bukiet ulubionych slonecznikow i drobny prezent, kilka czulych slow i powiedzialem ze wieczorem po pracy skoczymy sobie gdzies na dobra kawe:) - ale to byl dopiero poczatek - zonka myslala ze to wszystko - wzialem wolne w pracy - wybralem restauracje - poszedlem do kierownika i zamowilem stolik na wieczor oraz poprosilem o kelnera ktory bedzie nas obslgiwal - kelner dostal 50zł i mial przygotować specjalny stolik dla nas - dalej polecialem po wielki bukiet kwiatow i przyniosłem kelnerowi - w kwiaty mial wlozyc rowniez prezent - bizuterie - kelner spisal sie na medal przygotowal stolik tak ze wygladal jak na zareczyny:) - - przyjechalem po zonke do pracy i powiedzialem ze tu jest fajna restauracja to wskoczymy cos zjesc bo glodny jestem:) najbardziej podobala mi sie reakcja jak weszlismy do restauracji - zonka powiedziala "ale ktos ladnie stolik przygotowal":) - jak kerner zaprowadzil nas do stolika - to zonce mowe odebralo:) - ale to nie byl konec:) w domu czekala bielizna, swiece i te sprawy:) kosztowalo to jakies 800zl w sumie wszystko - ale czy nie warto:) powiem szczerze ze warto sprawiac niespodzianki swoim zonom - trzeba tylko wiedziec co lubi i zeby nie postawic jej w niezrecznej sytuacji:) natomiast jesli ktos planuje wydac mniej na swoja zonke - to mozna na przyklad zrobic tak: z okazji jakiejs drobnej rocznicy - juz nie pamietam czego dokladnie:) rano kupilem zonce duzy bukiet kwiatow, mile slowa - i zonka jak zwykle spodziewala sie ze to wszystko:) tego dnia wracala z pracy pozno - poniewaz zawsze przed snem pijemy kawe - zrobilem maly numer:) oproznilem szafke gdzie trzymamy kawe - cala polke wylozylem ulubionymi slonecznikami a na srodku polozylem pudeleczko z bizuteria:) dalo rade:) pamietjcie ze najwazniejsze jest nie to co damy ale jak damy - tak zeby nasza zonka wiedziala ze jest dla nas wyjatkowa - bo mysle ze to dla nich jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __AaniaA__
Ja znalazłam nie dawno super stronę z super rzeczami. Można niej znaleźć bardzo oryginalne i pomysłowe rzeczy. Nie są może najtańsze, ale bardzo efektowne i unikalne. Polecam chociaż sprawdzić. Można zaskoczyć kogoś super pomysłowością, gustem, fantazją :) mam nadzieję, że komuś pomogłam :) pozdrawiam :) Oto link do strony: http://www.libertydesign.pl/pl/prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegsdfa
perfumy, porządny tusz do rzęs lub krem do twarzy np. VICHY, fajną książkę i koniecznie kwiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kubek
porzadna skorzana torebka (pod kolor butow :D ), dobra ksiazka (jesli lubi czytac), perfumy o ktorych marzy, ktore uwielbia, bielizna (wyjatkowa moze gorseciki, ponczoszki lub sexy koszulka), ladne swieczki do tego np pierscionek lub kolczyki, moze aparat fotograficzny to zalezy od pasji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreleelee
musibyczaskoczona Ty,ale pantofel musisz byc!tak slodko,ze az mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Voucher do spa - kobiety lubią prezenty które pozwolą im się zrelaksować i być jeszcze piękniejszymi. Dobrym strzałem jest też ładna biżuteria i bielizna :) Według mnie większość kobiet byłaby zadowolona gdyby dostała taki subtelny komplet - http://nipplex.pl/Cheryl.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwe rybna
jej kup, działa w 1000% poważnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wibrator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiobiobi
hmm, wiesz zawsze łatwiej kupić prezent córce niż żonie :P No ale co jakiś czas trzeba, nie jest to łatwe, ale za to przyjemne nawet troche jakby inaczej do tego podejść :) http://www.murrano.pl/prezent-dla-zony-cafe-20.aspx tutaj poszukaj sposobu na wybranie fajnego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna peeee
musisz ją bardzo kochać i doskonale znać, jeśli sądzisz, że ludzie z forum będą wiedzieć lepiej, co by ją ucieszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją żonę zabrałem na kurs sushi w centrum konferencyjnym wilcza, przednio się bawiła, wiele razem się na nim nauczyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenaMi
Najlepszy jest prezent od serca, może być skromny, ale ważne, żeby był szczery i wybrany pod kątem zainteresowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż od 10 lat
Torbę, kobiety je kochają. Ja swojej żonie kupiłem taka z serii Słodka Torba: www.dawanda.com/shop/slodkatorba W tym butiku ale tez w innych sa fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej jakąś fajną roślinkę. Nie miałam jeszcze problemów ze sklepem Ogród Marzeń, a kupuję u nich sadzonki już od roku spokojnie. Szybka dostawa, doskonały kontakt telefoniczny. Można zamawiać przez ich stronę, albo przez allegro. Ja kupuję właśnie na alle, bo mam tam konto. Długa lista ich roślin jest na stronie http://allegro.pl/listing/user/listing.php?limit=180&order=t&us_id=17390038.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w modzie są loty w tunelach aerodynamicznych. Sprawdź sobie jakie mają vouchery np. w Lesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciała ze mną świetowac urodzin tylko z kumplem z pracy więc p*****lnełem jej rozwód w prezencie. Nie mam zony i nie chce miec. Każde kobiety to kłamiace intrygantki, manipilantki i wykorzystywaczki. miłość dla nich to ******ie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karnet na fitness i basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma jakies zainteresowania?moze idac tym tokiem a nie szarpaniem sie na zboczone koronkowe stringi firmowki.ja bym sie np ucieszyla jakims wyjazdem czy koncertem-niekoniecznie w dniu urodzin ale bilet /rezerwacje mozna miec w rece.ale jestem dziwadlem, a 90% kobiet woli juz te stringi, ewentualnie bizuterie, montaz tipsow czy masaz tajski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ja na zakupy i niech wybiera ciuchy jakie chce.banan na gebie gwarantowany tylko dosc drogo moze kosztowac.wiec lepiej karte prezentowa do jakiegos ciuchowego raju, np. za 200 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kup jej coś o czym marzy, coś co wydaje się jej trochę niepraktyczne i zawsze żal jej na to pieniędzy? Ja np. dostałam na 30 urodziny od narzeczonego taką wodę toaletową https://www.limango-outlet.pl/davidoff/davidoff-cool-water-summer-seas-edt-spray-100-ml-3410961 i co bardzo mnie zaskoczyło, bo nigdy jeszcze nie miałam tak drogich perfum :) to było bardzo miłe z jego strony, no i oczywiście, mam je do dziś, sa wydajne, urodziny miałam 3 miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl nad bizuteria albo eleganckim zegarkiem, na www.e-zegarki.pl maja duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×