Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandarynka_18

10 kg i wiecej do stracenia, zapraszam

Polecane posty

odchudzam sie juz jakis czas, za mna 5 kg:) no ale jeszcze 10 albo i wiecej przede mna, wiem ze mi sie uda wystarcza checi i wsparcie:) zapraszam do wspolnego odchudzania, mysl o tym ze ktos tak samo odchudza sie jak ty pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja
mam 160 wzrozstu i 54 kg, chcę schudnąć jakieś 10 a jaką dietę proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie do 500 kcal, w weekendy sobie pozwalam, i jem duzow wiecej:)) slucdlam juz 5 kg:) ale podejrzewam ze wiecej tak ok 7 kg, bo te 75 kg to zwazylam sie juz duzo pozniej, wiec mysle ze ok 7 kg stracilam juz:Duwazam ze dietka genialna szybko sie chudnie)) moja kumpela schudla na takiej dietce 25 kg, polaczyla ja z blonnikiem dzieki ktoremu nie miala jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 kalorii moze byc.... byłam na niej 2 miesiące :D z tym że teraz jem tylko ryż i warzywa to co bedziemy pisac nasze sukcesy i porażki? oczywiscie mam nadzieje ze porazek nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama
a jak dlugo juz masz ta dietke , ze 5 Kg stracilas? ja tez musze z 5-7 kg stracic :/ ale jakos mi tak ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kg od 1 wrzesnia z tym ze w weekendy sobie ostro pozwalaalm hehe i w niektore dni tez:D i 5 kg mniej:)che zrzuci jeszcze 10 kg do 11 pazdziernika:D wiem ze mi sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama
ja tez chce:) mowisz 500 kal? super podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6543
ale jakie jest twoje menu 500kcal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jem?? np. sniadanie parówka z pomidorem i cebulka jabłko wafel ryzowy jogurt albo jajko jablko jogurt z blonnikiem w proszku o smaku kakaowym wafel ryzowy:0 uwaga nic nie mozna solic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6543
i nie jestes głodna? jak wytrzymujesz jedząc tak malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki blonnikowi nie czuje w ogole głodu:)) poniewaz blonnik pecznieje w zoladku i daje uczucie sytosci, a do tego reguluje prace jelit i likwiduje zaparcia, jest genialny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6543
a gdzie ten blonnik mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6543
a juz wiem znalazlam , ale sa rózne z ananasem z chromem.jaki zazywasz ten blonnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mandarynki
i jakiej firmy bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupialm w aptece, blonnik w proszku firmy ''micro'' blonnik kakaowy:) najlepszy bo do jogurtu, marchewkowy np do zupy, no ale nie jem na tejj diecie zup, wiec kupilam kakaowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6543
no to jutro sobie kupie ten blonnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12,99 zaplacilam za niego, wiec nie jakis wielki wydatek, tylko odrazu mowie ze nie smakuje to jak rarytas, ale zajebista sprawa, nauturalny wspomagaz:) a do teo chroni przez JOJO, i rakiem jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynka_18 - ja tez schudlam juz 5kg, a jeszcze 10 przede mną. myślę ze sobie poradzimy jakoś :) hehe. mam 166 wzrostu , 67kg. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaD3915
Uzywaliscie leku co sie nazywa Micro Blonnik kakaowy? No bo wyszukiwalam danych dotyczacych tego preparatu i nic nie moge znalezc. Moze mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym prepearacie? Jest sens go kupowac, znacie jakies zamienniki? Tu przeczytalam troche komentarzy o Micro Blonnik kakaowy: http://www.listalekow.pl/micro-blonnik-kakaowy/ - uwazacie, ze to prawdziwe komentarze? Nie chcialabym sie rozczarowac i zmarnowac bezsensownie kase, dlatego postanowilam Was zapytac. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikapo
500 kcal???? to za mało! ja tez korzystam z "błonnika" z tym że figura no-apetite, to jest taka alga chlorella i wypełnia żołądek, ale to naal za mało! przynjamniej 1400 jedz bo zwolni ci metabolizm i bedziesz jadla malo a bedziesz tyła :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella299
Ja nie stosuję tego błonnika. Mam za to całkiem inny preparat na przemianę materii. Kupiłam sobie dokładnie takie kapsułki http://nutrina.pl/28,slimette.html i biorę je już od trzech tygodni. widzę, ze waga spada i przemiana materii trochę się poprawiła. Do tego chodzę dwa razy w tygodniu na basen i na zajęcia dla odchudzających się prowadzone w klubie fitness niedaleko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Wiara w sukces i cel to już połowa sukcesu. A teraz wytrwale krok po kroku trzymaj się tego i uda Ci się na pewno :) Mnie tego nauczyła panienka u której opiekuję się dziećmi zarekomendowała tabletki odchudzające Forever Slim, otrzymałam od niej pierwsze pojemnik w upominku a też można je dostać na allegro. Jako że najlepiej jest łykać je 3 miesiące zaopatrzyłam się w 3 sztuki w promocyjnej cenie. Oprócz tego nakręciła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. Idąc takim planem w miesiąc pozbyłam się 9 początkowych kilogramów ;) A z treningu to tyle co spacery z potomkami którymi się zajmuję i plac zabaw ;) Przed tym byłam tylko na odpowiedniej diecie ale wcześniej nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że preparaty były przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie każdy podobny preparat przeszedł takie analizy co umieszcza ich w złym świetle. Nie ma w nich też żadnej zabójczej chemii tylko naturalne składniki co także nasila bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×