Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pleciugaa

Pomalowałam sobie paznokcie u nóg na czerwono

Polecane posty

Gość pleciugaa

I czuję się z tym bardzo seksownie. Pomimo lekkiej nadwagi i ciągłego zmęczenia. Można czuć się sexi będąc niedospanym? Rozczochranym i ubranym w porozciąganą koszulę z niemowlakiem przy piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
oczywiście że nie. jest to absolutnie zabronione. masz natychmiast zakończyć te niecne praktyki i zamienić się w przykładną kurę domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleciugaa
Kura domowa to brzmi dumnie..:P Ale na serio zaczęłam chudnąć i podobać się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
to przestań!!! do garów god dammed!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Można czuć się sexi będąc niedospanym? Rozczochranym i ubranym w porozciąganą koszulę z niemowlakiem przy piersi? Owszem, można. Ale nie można będąc grubą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleciugaa
Nie jestem gruba. Jestem 2 miesiące po porodzie i jeszcze nie mam figury z przed ciąży. Pomalowane paznokcie i sexi bielizna sprawiają że czuję się piękna. Nawet gdy mam na nogach adidasy i ders zawszę pod spodem są czerwone paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tam
Pomalowałam sobie paznokcie u nóg na czerwono a teraz chciałabym zanurzyć się w Twoich ramionach. Poczuć Twój ciepły oddech na swojej szyi i poczuć dreszcz szczęścia całując ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj pomalowałam na takie bordo,prawie czarne. dzisiaj przetarła mi się antygwałtka i czułam się jak dziadówa, chociaż buty były pełne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×