Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loretttina24

zostawil mnie..jak zyc. pomozcie

Polecane posty

Gość loretttina24

zerwal ze ma :(( nie potrafie sobie z tym pordzic... a wlasciwie to zdradzil co boli jeszcze bardziej. nie potrafie spac po nocach i normalnie funkcjonowac :( jest lek na zranione serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestosiedmiolatek
leku nie ma, życie daje po twarzy, ale trzeba stać z dumnie podniesioną głową. Nigdy się nie poddawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy mówią, że czas. Niespecjalnie to mnie przekonuje. Szczęściem w nieszczęściu chyba jest to, że okazał się świnią i gówniarzem. Miłość sama z siebie nie znika, ale w obliczu potraktowania drugiej osoby jak szmatę, może mieć miejsce i tego Ci życzę. A tak poza tym, to witaj w klubie, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoona
mnie tez zostwil moj ukochany...bylo to dokladnie w styczniu tego roku.Cierpialam ogromnie,tęsknilam ,płakalam i pamietam ,ze napisalam mu eska ....jeszcze wrocisz bo tylko mnie mozesz tak kochac...i tylko ja moge Ciebie tak kochac...mineło duzo czasu uspokoilam sie zapomnialam...i pare dni temu ..on wrocil, czekalam na to bo wciaz go kocham ,kochalam,ale wiesz co??? to juz nie to:(:(:(:( juz nie kocham go tak jak wtedy:(:(:(z takiej czystej radosci bycia razem:( kocham go ale to juz nie ta milosc:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×