Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo proszę o opinie

KOBIETKI PORADŹCIE MI COŚ ODNOŚNIE MAKIJAŻU!!!!! BO MAM PROBLEM!!!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość bardzo proszę o opinie

Witam!:) Od razu napiszę, że jak ktoś ma pisać durne komentarze, że jestem pusta lalka itd.to niech lepiej się nie wypowiada...mnie naprawdę potrzebna jest jakaś rada. Otóż mam okropnie podkrążone oczy:o od zawsze:( widocznie "taka moja uroda"-chyba raczej żadne kremy nawet super drogie nie pomogą choć bardzo bym tego chciała:( Na codzień więc używam korektora dzięki czemu w sumie nie rzucają się one tak w oczy. Używam też pudru prasowanego w sumie to transparentnego, żadnych podkładów ani nic takiego nie używam:) No i dla podkreslenia oczu tusz do rzęs:) Wydaje mi się, że to nie tak wiele. Wiadomo, że kobieta maulje się by zakryć wady, a wydobyć zalety:) Nie tapetuję się jak szalona:p Mam wrażenie, że jedno pociągnięcie gąbką na ktorej jest puder i wyglądam inaczej, mimo, że puder nie ma koloru i tak naprawdę nakładam go bardzo mało:) No i teraz mój problem:( Tylko bardzo proszę o nie wyzywanie mnie itd.:o Jadę za jakiś czas z chłopakiem gdzieś no i szczerze to mam obawy co do tego jak mnie zobaczy taką nieumalowaną:( Najbardziej mnie wkurza, że problem nie tkwi w tym, że muszę mieć tonę tapety w kolorze cegły jak to niektóre babki i czarne jak wrona oczy:p ale nawet takie coś jak korektor daje mi tyle, że jak on mnie bez niego zobaczy to...:( Ma któraś też tak, może znacie jakieś triki, no sama nie wiem, albo jakiś specyfik, który bardzo fajnie oczyszcza skórę mam trochę wagrów:o więc może przynajmniej jak cos mi super cerę oczyści to przynajmneij tym się nie będę stresowała:( nawet bez głupiego tuszu wiadomo, że ono wygląda inaczej, tak łyso:p wiem, że te które nie mają takiego problemu mnie wyśmieją i zwyzywają, ale może będzie ktos kto mnie zrozumie i pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o opinie
*oko, a nie ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś musi być
ten pierwszy raz dla swojego dobrego samopoczucia maluj się rano a zmywaj makijaż przed pójściem do łóżka. w międzyczasie nawet chłopakowi nie wspominaj słowem o swoich sińcach (on pewnie nawet nie zauważy :) ) i oczaruj go uśmiechem po prostu. Będzie dobrze, tylko pamiętaj, nic tak nie dodaje urody jak uśmiech i wyprostowana sylwetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
sadze iz prtzesadzasz , ja tez zawsze uzywam tuszu do rzes czarnej kredki i puder ziemia egipska , sadzilam ze jak pojade z moim facetem na wakacje i na plazy nie bede kompletnie wymalowana to bede wygladac nijako , Pytalam go nawet kilka razy a on mowil ze nawet roznicy nie widac heh :) ja mam bardzo delikatna skore na twarzy zero pryszczy itddd. a moze bys uzyla kremu kryjacego z nivea ! swietna sprawa .do tego wyrownuje koloryt skóry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczysc sobie skore peelingiem i przetrzyj tonikiem zwezajacym pory, jest fajny z garniera i nie drogi. Mozesz sobie zrobic maseczke sciagajaca z zoltka jajka i cytryny, skora po tym jest mega gladziutka i naprezona. Poza tym nie obawiaj sie co powie facet, oni takich rzeczy nie dostrzegaja... Miala te same obawy co ty i okazaly sie bezpodstawne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś musi być
i jeszcze jedno. Każdy DOROSŁY człowiek wie i rozumie, że makijaż to rzecz nietrwała, że trzeba go wykonac, a potem zmyć, wie i rozumie, że włosy same się nie ukladają a ciało kobiece nie ejst zawsze i wszędzie idealnie gładkie i bez włosków. PS. koniecznie zapakuj jeden specyfik - kosmety cudo: PEWNOŚĆ SIEBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o opinie
ojej! serdecznie dziękuję już za pierwsze odpowiedzi:) i mam pytanie o ten krem?? co to za krem??? tzn faktycznie kryje? można go używać na noc? czy jak?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o opinie
tzn.nie chodzi o to, że mam pryszcze:) ale na nosie wagry:o troszkę też na policzkach i brodzie, ale nie jakieś przerażające ilości:p jak widzę na ulicy kobietki, które co parwda oczy mają wymalowane ale nic na twarz dawać nie muszą to tak im zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
tak mozna on jest przeznaczony specjalnie dla mlodej cery , nie zatyka porow , po wycisnieciu wyglada jak puder ale to krem matujacy :) jest swietny polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś musi być
i tak całe życie będziecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o opinie
no to widzisz już mi bardzo pomogłaś:) moze tez lekko sińce zakryje, wiec bede miala dwa problemy z głowy:) a moze zeby chłopaka nie wystraszyc to juz w dzien bede go używała plus jakiś roz na policzki a wieczorem tylko sam ten krem:) serdecznie dziękuje:* ktos jeszcze ma cos wypróbowanego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuu
Zrób sobie hennę u kosmetyczki - na rzęsy. Koszt - jakieś 10zł, nie będziesz wygladać "łyso" nawet tuż po wyjściu spod prysznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram- zrob henne u kosmetyczki, chocby dla lepszego wlasnego samopoczucia, mozna tez kupic w sklepie kosmetycznym za 3 zl i zrobic samemu ale jesli wczesniej nie robilas to moze lepiej nie ekperymentowac przed wyjazdem. Do tego ten krem matujacy o ktorym ktos pisal i bedzie super! Z Twojego wczesniejszego opisu wnioskuje ze nie masz sie czym przejmowac, tylko nie rozmyslaj caly dzien ze nie masz makijazu i jak wygladasz, odprez sie- w koncu to wakacje i duzo usmiechaj a chlopak na pewno nie zauwazy ze jakos inaczej, \'dziwnie\' wygladasz. Milego wypoczynku! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×