Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzonablondi

mam doła a w piatek obrona -

Polecane posty

Gość wkurzonablondi

w piatek mam obroje licencjata i jestem cala nerwowa.za duzo nie umie...probuje sie uczyc ale ciezko mi sie skupic:-( do tego na pół chora jestem wiec dolina na maxa.ryczec mi sie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
bylam u lekarza...mam l4 ale to taka grypa troche wiec nie chce przekaldac.....a najgorsze jest to ze mialam byc tylko ja i kumnepla ale ona zaszla w ciaze i przelozyla na pazdziernik.....ja nie chce bo chce na mgr sie jeszcze zalapac:-( ale mowie wam ciezko mi jak nie wiem......skoncentrowac sie nie moge:-( chce miec to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie tak, co ma byc to będzie idz tam na luzie, ja od poczatku studiow zawsze liczylam na szczescie i juz jestem na 4 roku :D mysl ze bedzie ok, to najwazniejsze. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
litosci...tego licencjata to chyba z medycyny nie robisz...ja tez bylam sama i zyje...bylo milo i wesolo...zaufaj mi,to tylko formalnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
obyscie mialy racje....chce zeby juz byla 12 w piatek bo bede po 😭 a ja zawsze taka panikara.....tylko jak sie uczyc;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
NIE,z ekonomii tez slyszalam ze formalnosc.....ale wiece chce jakos wypasc:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
ehh obyscie mieli racje,ale nie moge sie skupic bo mysle o faceci ktory jest dupkiem.....😭porazka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona blondi Twój umysł czepia się każdej myśli, która Cię może rozgrzeszyć , że sie nie bierzesz za robotę ;) w tym stanie możesz nawet przerzucić tone węgla- wszystko byle tylko sie nie brać za to co trzeba :D proponuję byś wzięła się konstruktywnie za mycie okien. prawdopodobnie juz w połowie pierwszego dojdziesz do własciwych wniosków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
ja sie na licencjata w ogole nie uczylam...pytania byly tylko z mojej pracy,wiec znalam ja na pamiec...doperio na magistra trza bylo sie pouczyc z calych studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
szczalka-->>dzieki za rade hehe ;-) a ja nie......pytanie od promotora znam.....ale od recenzenta nie....no i 50 zagadnien z calych 3lat.....porazka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle w temacie _
"a duzo nie umie.. " kto nie umie? czego nie umie? :P nie no, dzisiaj mam wyjątkowo zły dzień :P gdzie nie wejdę, tam takie orty, że mózg sie lasuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
no i mi tak od paru dni:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie placi za prace
wkurzonablondi to sie nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot
a wlasnie powiedzcie mi , mozna obrone sobie przlozyc na pazdziernik bez podania powaznego powodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozna przekladac
dowlonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot
aha,no fajno . dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
ja nie placilam.....pislalam sama....a ucxe sie zagadnien :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaaaaa
ja ci powiem tak, skoro do obrony cie dopuscili to zdasz,zsumuja te twoje oceny, i wyjdzie ocenaza obrone . czym tu sie przejmowac wiec glowa do gory, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaaaaa
to jest tak ze srednia za studia, ocena recenzenta, a ta obrona to juz taki pic na wode,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
evaaaaaaa no masz racje .....wszysyc tak mowia.....ale ja zawsze bylam taka kujonka.....obkuta na blache a teraz nie moge jakos:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaaaaa
przestan sie tak denerwowac, mam kolezanke ktora przez 3 lata studiow ciagle poprawki miala,nieuk niesamowity, ale jako sie slizgala, a obronila sie na 4 , wiec spoko, jak ona dala rade to juz wszyscy inni dadza,, tak sobie myse, bo jej poziom znam :P a sama sie trzeslam ,i 5 ! bez zbednej nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lljghj
to jak jesteś kujonka, to na pewno przesadzasz i umiesz więcej niż tu biadolisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
wlasnie ze nie.....po ost.nie zalezy mi na niczym jakos.....wazne to dla mnie....a jakos nie umiem.......ehhhhh dobrze ze wy mnie pocieszacie jakos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrona to nie koniec swiata. u mnie na polibudzie wszyscy zdawali, nawet gosc, ktory z nerwow zapomnial jak sie nazywa. po prostu to juz ostatni krok, bardzoej przedstawienie niz prawdziwa obrona. u mnie bylo tak. weszlam, mialam przedstawic przez 10 minut temat pracy, co zrobilam itd. stres mnie troche zjadla nie pamietam co mowilam zupelnie ale w koncu uslyszalam, "dziekujemy, prosze usiasc". w czasie prezentacji recenzent wpierniczal cukierki jakby w zyciu zadnych na uczy nie widzial chociaz sadzac po rozmiarze to wcina trzy razy dziennie, promotor omawial nowe oswiatlenie w sali konferencyjne z dziekanem, czwarty gral na komorce. wiem bo mam identyczna i nawet nie wylaczyl dzwieku w grze ... potem zdali trzy pytania, nie pamietam dokladnie jakie ale cos powiedzialam. pamietam, ze bylo trzeba powiedziec o roznicy miedzy manipulatorem a robotem chyba, i wymienic czlony inercyjne automatyki :O latwo zgadnac ze sie przez 5 lat specjalnie do nauki nie przykladalam ale to akurat byly podstawy :D stresowalam sie mimo, ze z rana, przed obrona lezaly juz zaproszenia na rozdanie dyplomow i kartka z ocenami ... :P wszytko podpisane przez dziekana. komicja w trakcie debaty nad ocenami zrobila pol litra, rozdala indeksy, zyczyla powodzenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonablondi
tez tak chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×