Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość macieekk

Co jecie na śniadanie?

Polecane posty

Gość macieekk

piszcie, co jecie najczesciej na sniadanie(wymienienie wszytskich skladnikow mile widziane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnnnnnnnnnnnnn
albo platki z mekiem albo bulke z serkiem bialym i na to marmolade jagodowa, albo jakas szyneczka, do tego herbatka koperkowa i herbata normalna z mlekiem,tzw.bawarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemney chlebek z kolusiem ze szczypiorkiem serem zoltym wedzonym lub plesniowym i pomidorkiem badz ogorkiem od kilku lat tak jem wlasnie to i nic innego!!! ew jakis goracy kubek do tego cebulowy albo ogorkowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiaaa
jogurt plus płatki i jakiś owoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TasiaaaNiunia
jogurt plus płatki plus jakiś owoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co goracy kubek to zle? jakos nie umiem jesc chleba popijac herbata herbate pije po sniadaniu-czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealnie pasuja do popijania chlebka herbata kawa nieeee, to potem do fajeczki po sniadanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na przykład płatki owsiane z rodzynkami i wiórkami kokosowymi na mleku 3,2%, kawałek babki kokosowej i żelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoihihohhi
zwykle nie jem śniadań, chyba że coś mi w rękę wpadnie, jakiś cukierek, albo narzeczony kanapkę zrobi dzisiaj zastanawiam się czy zjeść zimne resztki pizzy po wczorajszym, późnym obiedzie innymi słowy jem śmieciowo ale chwalę sobie taką dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może rozwiniemy temat, kto co robi jedząc śniadanie/?? ja OBOWIĄZKOWO czytam Pudelka;) nie zjem śniadania bez Pudla i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoihihohhi
Kciukiem, co to jest koluś w tym chlebie, o czym piszesz w swoim pierwszym poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoihihohhi
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluś to serek do smarowania. tak jak almette itp po odchudzaniu mi tak zostalo , że cukru już nie tknę (tylko słodzik), białego chleba ani bułek (tylko ciemne), masła, margaryny itp(tylko serek do smarowania) a Koluś mi tak jakoś naj smakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunka_1
Mi po odchudzaniu zostały otręby sante (tylko w niebieskim opakowaniu, bo są drobne i tylko z takimi mogę zjeść np. naleśniki), do tego płatki i to z mlekiem. I zawsze śniadanko z facebookiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze na temat
zawsze 1 kanapka z bialym serkiem, ewentualnie do tego lisc salaty z rzodkiewka lub ogorkiem, popijam gorzka herbata, wedlin na sniadanie nie cierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkwh
kciukiem, jesteś z okolic Koła ? Bo tylko tam Kolusia spotykałam w sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adkwh
o kurde ale stary temat, nie zauwazylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkacie w Krakowie to polecam na pyszne sniadanko wybrać sie do Dużego Pokoju. To rewelacyjna restauracja w której naprawde pysznei zjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajecznice i chlebek do tego albo berlinke z serem i bulke. Platki z mlekiem i bulke z dzemem. Cherbatka zawsze nawet jak sa upaly ja bardzo duzo pije cherbaty . A jeszcze buleczke z miodem i szklanka mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zawsze wychodzą Wam naleśniki Bo mi zawsze wychodzą kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suchy chleb na oleju podgrzewam i papam bo nic niemam innego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przewaznie 4 kanapki z pelnoziarnista bulka lub chlebkiem schulstadt do kanapki oczywiscie maselko, salata, grube plastry sera zoltego krolewskiego i jakies warzywko n a to ogorek albo pomidor lub rzodkiewka, jak nie mam kanapek to owsianke do ktorej dosypuje duzo suszonych owociw, daktyle, rodzynki, chipsy bananowe, wiorki kokosowe, zurawine i czasem orzechy laskowe, trzecia opcja sniadania to jak ograniczam wegle robie ser bialy z warzywami, doprawiam majonezem, musztarda i specjalna mieszanka przypraw ktora sama robie raz na jakis czas. sniadanie glownie jem przed kompem w pracy a jesli w domy to ogladajac miodowe lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×