Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość macieekk

Co jecie na śniadanie?

Polecane posty

Gość gość
a ja bardzo lubie zjesc cos gotowanego na sniadanie,np wczorajsza zupe ogorkowa -taka przegryziona jest z******ta.dzisiaj jadlam chili con carne.a jak czasem cos mi odbije i jem na sucho czyli jakas kanapke to czuje sie niedojedzona.a tak wogole to zima zjesc rano cos goracego to jest super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatella34
Widocznie robisz coś nie tak z ciastem. Trzeba dodać składników w odpowiedniej ilóści. Wtedy naleśniki wyjdą Ci smaczne. Nie jest to nic trudnego. Proponuje w sieci poszukać informacji na temat tego jakie powinny byc proporcje w cieście. Zerknij sobie chociażby tutaj: https://www.przepisy.pl/blog/jak-zrobic-idealne-nalesniki-5-sprawdzonych-trikow Na stronie jest kilka trików na to jak zrobić idealne naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirekWS
Ja, zazwyczaj jem musli. Zawsze kupowałem je w sklepie stacjonarnym, jednakże były one dość kiepskiej jakości. Natrafiłem ostatnio na stronę http://www.mojemusli.pl/ która umożliwia samodzielne skomponowanie musli. Czy ktoś z niej korzystał? Opcja wydaje się być bardzo ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj uwielbiam musli, najbardziej lubię śliwkowe z naturalnymi witaminami i słonecznikiem, fitella tosama przyjemność i porcja zdrowia każdego ranka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domenite
Od jakiegoś czasu bardzo staram się zwracać uwagę na to, co jem. Na skład, na jakość produktów. Nie tylko jeśli chodzi o śniadanie, ale i inne posiłki. Często sięgam po ciastka IRENKI www.facebook.com/ciastkairenki/ z bardzo dobrym, prostym składem i bez dodatku jakiejkolwiek mąki. Mają sporo błonnika i różne smaki do wyboru. Ja chyba najbardziej polubiłam jaglane z daktylami, bezglutenowe <3 No rewelacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madox33
Ja lubię sobie urozmaicać śniadania... czasem robię kanapki, czasem jajecznicę, czasem pastę jajeczną do pieczywa. Ostatnio przetestowałam tartę z jajkiem i szynką z tej stronki i była całkiem niezła;) http://kulinarnesos.pl/category/na-sniadanie/ A chłopak czasem mi serwuje chlebek smażony w jajku - z keczupem pyyyycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam takiej najlepszej wędliny i bardzo szybko udało mi się ją własnie znalezc. Popytajcie w Waszych sklepach o taka marke wędlin http://www.zychowicz.pl/index.php/ Szeroki asortyment pozwoli Wam na to żeby wybrac ta najlepszą dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem śniadania, ale o 1130 jem jogurt z płatkami owsianymi,albo warzywa ,bądź same jajka na twardo 2szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najczęściej jem omlet ze pieczarkami, salami i do tego ser żółty https://zolte.hochland.pl/ Takie śniadanie jest zdrowe, sycące na pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMolek
Na co akurat mam smak - rano jestem strasznie marudna i raz mogę zjeść placki owsiane, a później kielbasę z grilla. Jeśli już jest na tyle źle, że nie wiem na co mam ochotę, idę do Bistro Wiejska (Warszawa), biorę ulubione śniadanie francuskie i z radością je konsumuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy . Staram sie penetrować śmietniki na bogatszych osiedlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ostatnio przyzwyczaiłam naleśniki jeść na śniadanie. Tyle że na mące kukurydzianej. Kochany gluten daje się we znaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaGann
Ja lubię jak naleśniki są lekko puszyste, dlatego pół łyżeczki proszku do pieczenia dr oetkera (też jest bez glutenu) dodaję. Bardziej sycące naleśniki są wtedy. Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Kanapki z maslem roślinnym i czymś jeszcze,ostatnio z pomidorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Śniadanie uważane jest za jeden z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Aby mieć siłę realizować wyzwania każdego nowego dnia musimy rano dobrze zjeść. Być może nie zdajemy sobie w dużej mierze sprawy z tego jak wielki błąd popełniamy w momencie,gdy pomijamy ten posiłek. Ciekawy wpis na ten temat tutaj ->http://zycienaobcasach.pl/jedzenie/sniadanie-na-dobry-poczatek-dnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie śniadanie to jeden z największych posiłków. A co do tego co jem to różnie. Czasem jakaś owsianka, czasem jakieś lekkie kanapki, generalnie ma być syto :) https://fitandeat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam owsiankę lub jogurt naturalny z bakaliami. Najczęściej kupuję większe ilości na stronie sklepu Krukam.pl bo robię sobie zapas na jakiś czas i wiem co się w nich znajduje. Sklepowe musli nigdy nie zastąpi tego domowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kiedy często kupujecie w PoloMarkecie, to na pewno bardzo zaciekawi Was równiez ta oferta na produkty marki własnej.Na pewno będzie co wybrać.n Na śnaidania pyszne pieczywko plus serki Mlecznej Polany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej to chleb z margaryną,serem żòłtym i ketchupem a czasem z majonezem.Do tego szklanka wody przegotowanej.(Nie pije herbat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez margaryna,parowki,ketchup,majonez albo mielonka,jajko na twardo,ser żółty,ser bialy a jak jest promocja na dany produkt to pomidor,rzodkiewka,ogórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja Jadam owsianke z bananem, lub platki z mlekiem, lub dwie kromki z salami Albo jakas wedlina, Albo z serkiem, pasztetem,  dZemem Albo ogorkiem itd. Generalnie wszystko co mozna na chleb dac. Nie przepadam za jajecznice z rana. No I jak zawsze pije herbate z cytryna . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlowa

Najczęściej w tygodniu  to musli lubella, bądź płatki jęczmienne z mlekiem, szybkie i zdrowe śniadanie.  W weekend za to mam czas rano więc robię naleśniki albo omlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

a propos lubelli to mają dobre płatki kukurydziane, lubię je bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela

Corn flakes klasyczne z lubelli, najlepsze. Bardzo nam wszystkim smakują, własciwie innych płatków nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×