Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Telefon stacjonarny, to najtaniej ma Era(teraz T-Mobile), tj. 20 zl/miesiecznie i 60 minut darmowych...a nie jakies skurwiale Novum. Widac, ze marketingowcy tej smiesznej firemki dzialaja tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novum samo robi sobie czarny PR, stosując oszustwa i niedomówienia przy werbowaniu klientów. Dlatego nawet jeśli w niektórych przypadkach (a każdy klient to odrębna historia i nie da się uogólnić, że u tego czy tamtego operatora jest korzystniej zawsze i dla wszystkich) abonament wypada korzystniej niż u innych operatorów, niewielu to zauważy, skupiając się raczej na pisaniu odstąpień od umowy albo pisząc po pomoc do rzeczników praw konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tp-ssie i netii Novum ma jedną z liczniejszych grup abonenckich, co swiadczy o chyba dość atrakcyjnej ofercie ... a głosów niezadowolenia lub skarg jest bardzo mało (poniżej 5%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba777
nie no to dla mnei głupota zrywanie korzystniejszej umowy na podstawie jakieś złej opinii anonimowej osoby z neta! przecież to kwestia kasy i sporych nie raz oszczędności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często za te kary odpowiedzialne są osoby z TP, którzy dzwonia do abonentów którzy zmienili na mniej znanego ale korzystniejszego operatora i sugeruja m.in że nie bedzie można korzystac z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egi22
Ta, zadzwonią, naściemniają ludzią, że jak zmienili operatora to już nic im nie będzie działać i nikt się do nich nie dodzwoni a ludzie to łykają niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egi22
Ta, zadzwonią, naściemniają ludzią, że jak zmienili operatora to już nic im nie będzie działać i nikt się do nich nie dodzwoni a ludzie to łykają niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolak
Dziś miałam szkolenie w firmie Novum. Już wiem, że popracuje tam jedynie kilka dni aż nie znajde lepszej oferty. To są oszusci !!! Konsultant dzwoniąc przedstawia się Jan Nowiak Telekomunikacja Novum a momencie gdy klient się pyta czy to telekomunikacja polska, konsultant nie ma prawa zaprzeczyć, jedynie co robi to powtarza całą regułkę gdzie nazwa firmy jest już mówiona cichszym głosen I jako ostatnoie słowo. W 99% klient rozumie to jako potiwerdzenie, ze dzwonimy z TP I nawet jak mówi to głości to I taknie możemy go wyprowadzić z błędu, bo przecież rozmowy są nagrywane I przez konsultatna nie padło potwierdzenia Tp. Następnie, rozmowa jest prowadzony nie by zaproponować zmniejszenie abenamentu ale jego wymuszenia !!!! I to mi dziś powtarzali kilkakrotnie. Co jeszcze kurierzy są wyszkoleni do prania mózgu by ludzi nie czytali ofert. Konsultant dzwoniąc pisze w notatkach, że np klient jest prawnikiem, os starszą-niedowidzącą itp by kurier od razu wiedział jak klienta podejśc. Co jeszcze, promocja trwa 2 miesiące ale to jest napisane jedynie na umowie, a operator zastrzega sobie prawo odwołania propocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdsacd
@kozak Ty nic nie wiesz o pracy w call center wiec sie nie wypowiadaj... od jakiegos czasu rozmowy sa nagrywane i kazdy moze je odsluchac. jak nie chce nic to niech po prostu sie rozlaczy i nie ma problemu... pkt kolejny kurier pracuje dla innej firmy nie zwiazanej z operatorem wiec nie ma on wplywu na to co komu wrecza i dlaczego ona ma dostarczyc paczke i tyle ( np listonosz nie odpowiada na to ze dostarcza list od komornika ) Twoje myslenie jest chore aaaa i jeszcze jedna rzecz te notatki co w call center ktos zostawia dla kuriera sa na paczkach wiec taki prawnik od razu odczyta "gosc natretny prawnik szybko uciekaj" albo rodzina starszej pani odczyta "stare babsko ledwo co widzi".... pkt kolejny to w takim wypadku w ciagu 10 dni mozna odstapic od umowy bez podawania jakiegokolwiek powodu wiec jak ktos nie chce to odstepuje i tyle a co do @kozak to jak sie nie znasz na pracy w call center polskim prawie i pracy kuriera to lepiej nie wypowiadaj sie na temat prania mozgu.... btw pewnie Cie po 3 miechach wylali jak nie znasz sie na tych 3 rzeczach bo to podstawa pracy w call center ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszusci zlodzieje i klamcy podpisal byly pracownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena99999
mam pytanie, jak mam zerwac umowę z Novum?? Babcia ją podpisała z dobre dwa lata temu, w październiku zmarła, a ja płacę rachunki mimo że nie używam telefonu. Co mam zrobić, żeby umowa się zerwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena, powinnaś napisać do Novum i wyjaśnić, że abonent nie żyje. W razi śmierci abonenta umowa powinna wygasnąć. To logiczne. Skąd firma ma wiedzieć, że babcia umarła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbvc nmjxk
w ubiegłym roku ojciec podpisał umowę z novum, po kilku dniach ją zerwał i zapłacił karę a dowód wpłaty wysłał faksem a teraz po roku z 36 zł. kary ich komornik chce wyłudzić 400 zł. Po zweryfikowaniu konta w biurze obsługi klienta okazuje się że ojciec ma saldo 0,00zł. czyli nie ma żadnego długu. To zwyczajni oszuści! Ojciec ma 73 lata. złapali staruszka i tak mordują. ma 800 zł. renciny z czego płaci 300 na leki. Co za ludzie? To jest polski system. Kraść, zabijać i niszczyć ludzkie życie. Oj będą za to cierpieć. Przyjdzie czas. Oby doznali miłosierdzia oszuści. W piekle gorące patelnie będą lizać za oszustwa. Niech nie myślą że ujdzie im to płazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANKAAA777
BANDA NACIĄGACZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rodzice przy abonamencie 60zł miesięcznie dopłacają około 150zł, czyli ich rachunki wynoszą około 210zł plus minus. Przy czym mało korzystają z telefonu. Dziennie wydzwania jakaś dziunia, doprowadzając nas tym do szału, proponując przedłużenie umowy. Wydaje mi się, że tym nabija nam koszty miesięczne. Banda kretynów!!!! nIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są oszuści!!!! Proszę w zadnym wypadku nie dac sie naciągnac na ich gadki! przedstawiaja sie jako przedstawiciele TP wmawiają ludziom ze beda placili niski abonament podczas kiedy to stek bzdur! na umowach są złe nazwiska,poprzekręcane. a kiedy jakis pajac ktory podaje sie ze jest z TP przychodzi z gotowymi umowami do podpisania prosi o podanie nr pesel i podpisanie umowy czytelnie i tym sie pozniej sugerują,to nic ze w umowie masz przekręcone nazwisko ale jest twoj nr pesel i podpis...;/ żalosni zlodzieje! nawet regulaminu nie dają tylko bzdurna umowe do podpisania zeby sciagac pieniadze z nieswiadomych ludzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eko65
...proponuję tym zadowolonym z novum spróbować zrealizować jakąkolwiek dodatkową usługę np zawieszenie numeru....po zgłoszeniu w lutym udało się ją zrealizować w czerwcu i natychmiast wysłano mi rachunek za pozostałe miesiące do końca roku...oczywiście zrezygnowałam w ogóle z numeru u nich, ale za zawieszenie domagają się zapłaty przez firmę windykacyjną. Za numer który już nie istnieje. Ponadto za niezapłacone rzekomo rachunki których nie umieją zaksięgować, pomimo wysyłania potwierdzeń zapłaty. Cały wic polega na tym, że oczywiście na moje dane, ale z innego , nie mojego banku są płacone i tutaj czynność czytania całości ich przerasta.Nie dochodzą do momentu danych płatnika. Oczywiście ani razu wpłaconej kwoty nie odesłali, co powinni byli zrobić gdyby np nie poczuwali się odbiorcami.Osobiście mam jedno z wielu nieprzyjemnych życzeń dla pracowników tejże firmy- żeby każdy z was miał sto pałaców, w każdym pałacu sto komnat, w każdej komnacie sto łóżek i żeby was cholera ganiała z jednego na drugie byście nigdy w życiu już usnąć nie mogli.amen ...chętnie przyjmę rady jak raz na zawsze pozbyć się zarazy zwanej novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te bzdury i mnie osłabia. Jak wszyscy na rynku, oszuści się podszywają. Do mnie zatelefonowała panienka i owszem, przedstawiła się, że jest z telekomunikacji. Byłem bardzo dociekliwy i po trzecim pytaniu, z jakiej telekomunikacji, niechętnie bąknęła :novum. W takich sytuacjach jestem bardzo ostrożny, nie wierzę w dobrego św. Mikołaja z novum, który uleczy moje finanse i będzie mi robił prezenty. Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należę do osób (klientów), którzy pozwolili ww firmie wpuścić się w przysłowiowe maliny. Nie jetem jeszcze wiekowa, wydawało mi się, że czytać i rozumować potrafię. Niestety... Umowa z Novum, w moim przypadku, i na szczęście, należy od miesiąca do przeszłości. Żeby jednak nie było tak całkiem super, dostałam właśnie fakturę za połączenia ostatniego miesiąca. Jak przewidywałam - rozmów było tyle co nic, powinny zmieścić się w opłacie abonamentowej. Nic podobnego! 15 zł do zapłaty, za rozmowy międzystrefowe. Ciekawe - jak to jest z tą międzystrefą. Ten sam nr kierunkowy, 5 km dalej i od razu opłata? Powinnam zażądać wydruku połączeń ale czy warto za tę, jak to prawnicy nazywają - niską szkodliwość czynu? A co mi tam - zadzwoniłam i poprosiłam o biling. W międzyczasie przejrzałam faktury za wszystkie 28 miesięcy trwania umowy. Mimo, iż w pakiecie miałam 70 darmowych minut, których poza dwoma miesiącami, nigdy nie wykorzystałam (dzwonię naprawdę mało, tel mam ze względu na internet), przez większość trwania tejże umowy płaciłam dodatkowo za połączenia. Nawet jeśli wykorzystałam tylko 25 minut przez cały miesiąc. Żadnych połączeń komórkowych, międzynarodowych, specjalnych. Skąd więc dopłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamcy,oszuści,naciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam styczności, ale słyszałam, że mają dobre pakiety energii i że ludzie płacą niższe rachunki niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadkowie podpisali z nimi umowę i są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pridippippi
Mam od nich prąd i jestem zadowolony. Można zaoszczędić u nich, warto rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeszcze tel u nich. Ja jestem zadowolona. Dopasowali mi pakiet wg potrzeb wiec czego chciec wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalafiortomałaDynia
Właśnie tak, jeżeli w Novum bierze się prąd w pakiecie z telefonem można zaoszczędzić jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, o tym, że można u nich telefon wziąć to nie wiedziałam. Dotychczas novum kojarzyło mi się tylko z dostawcą energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak41
Można, można. Tel kom jak i stacjonarna. Ja osobiście korzystam ze stacjonarnego. A jak twoje rachunki za energie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaMal
Jestem w Novum juz dlugi czas, najbardziej przyciagnelo mnie do nich to, ze jest indywidulany pakiet i przysluguje okres gwarancyjny 36 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie mnie to samo przyciagnelo, no i oczywiscia mysl, ze mozna oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×