Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitak

telekomunikacja novum

Polecane posty

Gość ZniesmaczonaOna
Idzie ziman, rachunki za prad coraz wieksze. Chce zmienic operatora, bo PGE jest za drogie dla mnie. Mozecie cos wiecej powiedziec o Nuvum? Dlugo jestescie ich kleintami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanyXn
Oszuści i tyle. Do nas też przyszedł koleś z NOVUM. Powiedział że TP zmienia nazwe na NOVUM...... I że musimy uaktualnić umowęjesli chcemy mieć podtrzymaną linię telefoniczną. Banda oszustów i krętaczy. UWAGA KONSUMEŃCI. NIE PODPISUJCIE UMOWY Z NOVUM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba czytasz co podpisujesz? A tam na pewno miałaś napisane co podpisujesz. Pretensje można mieć do siebie, ze sie nie czyta. A pierwsze też słyszę, żeby taki podstęp był. A może to obrona TP? a o ile mnie pamięc nie myli to nie ma teraz TP, tylko jest Orange. Bo Orange wykupił TP, i nawet umowy są inne. Dlatego śmiem twierdzić, że to jakaś podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mam wątpliwości to nie próbuje je rozwiac. Warto czasem szukac pomocy u fachowców niz sie w cos wpakowac... Akurat novum nie ma jakiejs spomplikowanej umowy, ttlko trrzeb awszystko przeczytac, a nie tylko rzucic okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaKolczak
Jestem zadowolona z Novum, moi rodzice też korzystają, i nie mają problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mam dała się nabrać i teraz żałuje. Nie dajcie się zrobić przez novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlekDolek
Już pewien czas używam Novum i jestem z tej firmy zadowolona, według mnie, minusów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pewien czas używam Novum i jestem z tej firmy niezadowolona, według mnie, same minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc moją mamę oszukała pani podająca się za pracownika energetyki. A że rachunki nie stoją na mamę tylko na mnie i mojego brata i mama nie mogła znaleźć ostatniego rachunku za prąd tamta kazała pokazać dowód osobisty spisała jej dane kazała coś podpisać i poszła. To było 19 grudnia 2014r Teraz w środę 11 marca do mojej mamy przyszła paczka z telefonem stacjonarnym. Minął już okres odstąpienia od umowy nawet nie mamy tej umowy bo ta pani nic nie zostawiła i nie wiemy co robić nawet. Proszę o pomoc. Błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalem chyba druga czy trzecia odp. smiac mi sie chce ze glupie ludzie nabieraja sie na ta scieme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o pracy z nimi ? gowork.pl/opinie_czytaj,781347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia wyzej...nie pracuj tam. ''Przerobilam" tam pol roku i pol roku za duzo. Oszusci jakich malo. Bylam telemarketerka, traktowali nas jak szczury...comiesieczne spotkania grupowe i indywidualne z kierownikiem grupy,odsluchiwanie i analizowanie swoich wlasnych rozmow. Zero motywacji,tylko ciagla krytyka. Kto nie robil wynikow, dostawal najgorsze bazy do obdzwonienia. Kierowniczka stawala za Toba i sluchala jak rozmawiasz..,minuta spoznienia od przerwy do powortu na stanowiska i wyzwiskamprzy wszystkich. Przedstawiciele handlowi ,jesli noe udalo im sie podpisac umowy,zwalali wine na telemarketerow, ze zle umowili spotkanie. Nasza wina bylo nawet jesli klient sie rozmyslil i nie otworzyl drzwi. Ciagla presja i stres. Rozstaja sie z Toba szybkim i niegrzecznym telefonem,dziekujac Ci za wspolprace. Masakra ,nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jak czyta się umowy to nikt cię nie oszuka, są też potwierdzenia telefoniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacciorek
najłatwiej nawytrząsać się anonimowo w necie...taka polska cecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakada
Dokładnie, jak ktoś ma własny rozum i ze zrozumieniem czyta umowy, czy rozmawia z konsultantem to nie ma możlwiości błędu, tylko trzeba myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo03
Ja też pracowałem w Novum i akurat mnie te spotkania się podobały. Właśnie o to chodziło aby mieć wyniki a nie oszukiwać ludzi. Analiza moich rozmów pokazywała mi co powinnien mówić a co nie.Łatwiej jest coś ocenić z perspektywy czasu niż w trakcie trwania takiej rozmowy.Dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannkaA
Dla mnie też ok i same usługi i praca. Na pakiet (prąd i gaz) od novum zdecydowałam się, jak zaczęłam tam pracować i zobaczyłam, że rzeczywiście można oszczędzić. Praca zmieniłam po roku, bo stwierdziłam, że czas iść na swoje, ale z usług cały czas korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka44
ja też mam novum odkąd tam pracuje - tzn nie ja, ale rodzice. jakby cos było nie tak to wiadomo ze bym rodzicom tego nie wcisnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinka38
Ja również ich polecam, jestem zadowolona z ich usług i jest taniej niż u wielkich monopolistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krancyk
no własnie - CI wielcy i znani brrr. Ze tez ludzie nie wiedza ze sa mniejsze i tansze firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena231
Tak i szkoda, że pochodzą do nich nieufnie, np. po przeanalizowaniu oferty novum i dużych monopolistów naprawdę widać różnicę na korzyść novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredka1212
To prawda w zestawieniu z monpolistami jest w czym u nich wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jandaa
noo, mają pare opcji także każda rodzina i singiel znajdzie coś dla siebie w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monopoliści będą zawsze, ale warto szukać innych mniejszych i zmieniać na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaJ
Ja przeszłam do nich 2 lata temu i od tego czasu zero problemów, są ok można śmiało zmieniać na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się lubi kontakt telefoniczny z ludźmi to praca idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navod
telekomunikacja novum taka mylna nazwa bo to glownie chyba prad teraz zapodaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prąd, gaz, telefonia. Tyle wiem, a wiem też, że w pakietach wszystko najtaniej. No, ale wiadomo nie każdy potrzebuje korzystać ze wszystkich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam tylko z prądu u nich i też się opłaca, nie trzeba mieć pakietu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dec1
ja jeszcze nie mam gazu, mamy piec, ale w dobie takiego zanieczyszczonego środowiska trzeba się liczyc ze ten piec nie zostanie z nami na wieki. Rozgladam się wiec za roznymi ekologocznymi i przy okazji ekonomicznymi opcjami. Gaz to jedna z nich, ale naprawdę musi być sprzedawany w dobrej cenie. Przegladam wiec internet i fora coby się rozeznać - novum od dawana na rynku więc może to coś pewniejszego niż nowe firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×