Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Haniu to do sloika bieaj resztki spermy G i sobie aplikuj co dwa dni:D smieje sie A co do rozlaki to wiem cos o tym i o tym jak sie bardzo teskni.My juz z mojm -sluchaj teraz - Grzesiem jestemy 10 lat a 6 lat po slubie i ciagle sie kochamy bardzo bardzo mocno-choc nie powiem ze mnie nie wkurza czasem:P Ale tak to juz jest w zyciu:) A gdzie twoj G pracuje ze go ciagle nie ma??Jak moge zapytac jak nie chcesz pisac to ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moj G pracuje w innym miescie i tam moze mieszkac u rodzicow, ale juz niedlugo bedziemy razem, jeszcze jakies 4 miesiace.bo ja studiuje i stad mam blizej duzo na uczelnie,nie musze meiszkac w akademiku. widujemy sie na weekendy, w sumie co drugi weekend juz od piatku po poludniu a co drugi od soboty po poludniu... teraz ten krotszy weekend,ale nastepna srode mam wolna od skzoly wiec pojade do niego, bo skonczy prace kolo 14 i bede mogla mu zajac popoludnie cale:)a w piatek bedzie juz u mnie wiec w sumie nie bedziemy sie widzieli pon,wt,czw:) i w przyszlym tygodniu od piatku zaczynamy znow starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Grzesiem sie uwielbiamy,ale tez czasem sie wkurzamy. generalnie ejstesmy kosmicznymi blizniakami, dogadujemy sie bez slow, zmienil dla mnie swoje zycia a ja swoje dla niego. jestesmy tacy szczeliwi i zakochani jak nastolatki:)i codziennie po pracy spotykamy sie na gg i na skype i gadamy patzrymy na siebie... milosc jest piekna, i bardzo podoba mi sie model rodziny taki,ze moge mu gotowac,prac i sprzatac zreszta pomagamy sobie we wszystkim:P jest bombowo! tylko dzidzi brak,ale pracujemy nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze:) Ale szkoda ze sie i tak malo widziecie.Ale nadrobicie stranony czas bardzo szybko:) DObra ja narazie uciekam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!U mnie @ na razie nie ma tempka raz mierze to 36.9 a za chwilę 37.2 co jest?Może trwa wojna @ z fasolinką?Oby mój groszek wygrał.....WALCZ mój groszku słodziutki WALCZ!Brzuch mnie boli jak na @ o krzyżu nie wspomnę....jutro rano robię test już mam kupiony.Możliwe że @ przyjdzie przy takiej tempce dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek przed @ tempka powinna spasc na leb na szyje a Tobie nie spada:) kiedy masz miec @? trzymam kciuki za || a rano koniecznie napisz co wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Haniu!No @ miałam mieć wczoraj lub dziś...a przeważnie mam regularnie no i właśnie ta tempka robi mi nadzieję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek to obowiazkowo jutro z samego rana rob tescik:) bede trzymac kciukaski za dwie rozwoe krechy:) a ja kupie se testy owulacyjne na nastepny tydzien,bo od piatku znow sie staramy i musi byc dopiete wszystko na ostatni guziczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane staraczki! Ja dzisiaj rano zeszłam z nocki i jestem dzisiaj mega wypompowana :( także zmykam do wyrka niedługo, a młoda to już się wyleguje, a właściwie już śpi :) Mój M wprowadza od wczoraj nowe metody usypiania małejz bardzo pozytywnymi skutkami :) dobrej nocki babeczki! ps poproszę jeszcze o głosiki na konkursowe fotki ;) jak da radę oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,a jak glosuje na jedno zdjecie to potem na drugie sie nie da, bo jak wpisuje kod to pisze ze nieprawidlowy... Biedna,poloz sie do lozeczka i odsypiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis przespalam sobie 2 godz po obiedzie Dobrze że mąż zajął się dzidzią Acha zapisałam sie na wizytę 6.04 do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to nie pierwszy raz mi sie zdarzylo ze nie przyjmuje kodu, i to kilka razy probowalam wpisywac i ciagle to samo:/ale ejszcze poprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer my za niedlugo wszystkie dolaczymy do Ciebie,dziewczyny co niektore juz spia kolo poludnia:) a to oznacza ze nam urosnie tabelka dolna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis sie obudzil przed 6 :O a ja bym tak spala:O Jak u ciebie pumeczko??Kropeczka rosnie??Jak tam twoje przeczucia???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freciu nic nie czuje narazie az sie boje ze sie nie udało powinnam juz cos czuc ???? chyba cycki co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem mialam uczucie takiego goraca nie wiem co to bylo cale cialo mialam gorace piersi brzuch az moj mowi co ty taka rozpalona ale trwalo to niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem kiedy byla ta owulka moze cos przegapilam :( moze nie trwafilam w dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli młodzi i zupełnie zdrowi ludzi współżyją w najkorzystniejszym do poczęcia czasie, to prawdopodobieństwo zaistnienia ciąży jest nie większe niż 40 %. Nie należy więc przedwcześnie martwić się, jeżeli nie dochodzi do poczęcia tak prędko, jak byśmy sobie tego życzyli. Należy natomiast przede wszystkim zadbać o wypoczynek i sen oraz prowadzić uregulowany tryb życia. Przemęczenie i stres mogą być tutaj jedyną przyczyną niepowodzenia, a jeżeli zamartwiamy się tym, że nie doszło do poczęcia, to błędne koło się zamyka. Najlepiej więc troski i zmartwienia odłożyć na później i dobrze się wysypiać. Szereg praktycznych porad można znaleźć na stronach Ligi Małżeństwo Małżeństwu. Najkorzystniejszym czasem dla poczęcia dziecka jest okres występowania śluzu przenikalnego. Znalazlam to i musialam dac to Hani;) Musisz o to zadbac kochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mnie juz wkurwia w tej pracy chcialabym juz pojsc na wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumeczko nie musisz miec jeszcze zadnych objawow.Ja wam powtarzam ze ja ciazy nie mam jeszcze stwierdzonej wiec nie sugeruj sie tym ze mnie cycki bolą od 4 po jajeczkowaniu:O Moze mi hormony wyrabiaja i mnie nakrecaja na to ze jestem w ciazy.Zobaczymy w ten weekend co z tego wyniknie,nie ma sie co stresowac.Do gory glowa i bedzie dobrze-a ty bylas u gina i wiesz ze jajo bylo,no i gwalcilas M jak sie da,takze czemu by nie moglo zaskoczyc i czemu uwazasz ze przegapislas owulke??Mialas sluz,wszystko bylo jak w ksiazce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my robilismy bzzzzzzz w tym czasie kiedy byl sluz najbardziej plodny ach zobaczymy tak nerwy wszystko psuja :( od poniedzialku nie mam juz sluzu bardzo plodnego jest slisko ale nie ma juz niteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko nerwy mogly popsuc cos bo tak to wszystko bylo ok masz racje ze moze u mnie na objawy zawczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to cos dla Bruski:) Faza owulacyjna Faza owulacyjna trwa około 36 godzin. Po osiągnięciu dostatecznego stężenia estrogenów (tzw. set - point) w krwi, wydzielanie FSH ulega zahamowaniu, co średnio przypada na 12-16 dzień cyklu. Estrogeny pobudzają za to wydzielanie LH, które umożliwia przekształcenie pęcherzyka Graafa w ciałko żółte (luteinizacja), a przez to sekrecję progesteronu i estrogenów. Przysadka mózgowa jednorazowo wytwarza wysoką dawkę LH (tzw. pik LH), która inicjuje końcowe procesy dojrzewania komórki jajowej, doprowadzając po 16-32 godzinach do jajeczkowania, czyli pęknięcia pęcherzyka Graafa (w tym czasie ma on około 20 mm) i uwolnienia komórki jajowej gotowej do zapłodnienia. W ciągu jednego cyklu dojrzewa najczęściej zaledwie jeden pęcherzyk. Nie prawdą jest, że owulacja następuje kolejno z każdego jajnika na przemian. Kobiety z jednym jajnikiem mogą mięć tyle samo owulacji w roku ile kobiety z dwoma. W momencie utraty jednego organu, całą pracę przejmuje na siebie drugi. USG robione na kilka dni przed owulacją może przewidzieć, z którego jajnika odbędzie się jajeczkowanie i czy wogóle jest dominujący pęcherzyk. W czasie owulacji może występować krwawienie do jamy otrzewnej z pękniętego pęcherzyka. To wywołuje podrażnienie i ból w dole brzucha. To tak zwany ból owulacyjny, a pojawia się na krótko przed, w trakcie lub po owulacji. Może trwać parę minut, godzin, a nawet dni. Najczęściej nie oznacza jednak samego momentu pęknięcia pęcherzyka. Ból nie informuje, z jakiego jajnika odbędzie się czy odbyło jajeczkowanie. Jajniki mogą nabrzmiewać i boleć podczas indukcji owulacji lub z powodu poowulacyjnego ich powiększenia. Czasem dolegliwość jest objawem endometriozy. Wiele kobiet, które regularnie owulują nie odczuwają żadnych bóli. Pewnie ze za wczesnie ja przy 2 dziecku nie mialam za bardzo objawowo,poprostu zaczela mi sie spozniac,choc pamietam ze przed @ zaczely mnie bolec cycki,ale napewno nie tak wczesnie jak teraz:O Zobaczymy,ja sie nie przejmuje tylko sie bede napewno zastanawiac skad mnie tak te cyce bolą:O ale przynajmiej sa fajne i duze,bo z moim biustem to lichutko jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko ty mialas dzis robic test i jak tam??? Chyba Muszka dzis tez chciala sie testowac??? A co tu taka cisza poza tym;) Pumeczko tak bardzio cie praca pochlania i ja tu znow sama ze soba pisze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×