Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

nie masz pojecia jak mnie juz korci zrobic test!!! Nie wytrzymie do poniedzialku ,nie ma mowy!!! Zrobie go w sobote rano bądz w niedziele w ukryciu przed moja mamą:P O boshe normalnie jakbym miala 25 lat i sie jej bala:O Ale ona zas sie zgada jak najeta a to nie jej sprawa tylko moja i mojego M:) ale poradze oszalec do niedzieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freciu ty masz dwa dni na czekanie a ja mam prawie 2 tygodnie wiec sie nie martw i wytrzymaj chociaz do soboty juz tak blsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze juz blisko ale jakos sie niepokoje-chyba dochodzi do mnie mysl ze jak dostane @ to wszsytkie nadzieje sie rozplyna i trzeba bedzie czekac zas nastepny miesiac:O A ja mam takie dlugie cykle:O Czekania jest mnostwo:O Ale nic narazie mi sie na @ nie zapowiada-wiec zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie to wszystko wskazuje na ciaze wiec nic sie nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie zrobiłam dzis jeszcze testu. Obudziłam sie dzis rano przed 5 i poszłam jeszcze spać, a jak wstałam o 7, to stwierdziłam , że juz za późno na test, bo to nie będzie pierwszy moz i wynik może być zafałszowany:( Ale tempke miałam dziś o 7 równo 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo jagodko ale to zmascilas;) Ale jutro tez jest dzien. Ale powiedz mi czemu nie zrobilas testu o 5 rano?? jak ja sie z drugim dzieckiem testowalam to byla to 3 rano!!!:D nie moglam spac i sie co chwila budzialam wiec juz nie wytrzymalam i zrobilam:) I znajac siebie jak dzis kupie test to w sobote rano go zrobie,co bedzie to bedzie olweam juz to-NIBY:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobie test na 100% niezależnie, o której się obudzę :) Wczoraj wieczorem miałam dziwne bóle. Napewno to nie były jajniki, takie skurcze macicy. I wogóle mam cały czas wrażliwą szyjkę. Jest twarda i wrazliwa na dotyk, jakby cała nabrzmiała, boli przy silniejszym dotyku. Mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci, czy miałyscie coś takiego jak byłyscie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ja nigdy nie badalam szyjki wiec nie moge ci pomoc,ale jak czytalam rozne info na ten temat to bylo takie cos przy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie badalam sie nigdy w 1 ciazy ale wiem ze ma byc taka rozpulchniona powiekszona i miekka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a śluz jaki wtedy jest, cały czas biały czy może występować też przezroczysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jedne maja duzo i jest biały a drugie nie maja wcale lub tak jak przed@ tak słyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wytrzymam do jutra rana z tym testowaniem, nic juz nie wiem:) A jak to jest s sexem we wczesnej ciąży? Mozna czy nie, czy to nie zaszkodzi dziecku jeżeli doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkozi:) ciaza to nie choroba chyba ze ciaza jest zagrozona to lekarz moze zasugerowac zeby sie wstrzymac z bzykaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedź, tak pytam, bo czuje, że mam wszystko bardziej wrazliwe tam w srodku i jeszcze te skurcze wczoraj wieczorem. Nie chciałabym żeby coś zaszkodziło dzidzi jeżeli to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie zaszkodzi naprawde a jak dzieczyny niektore nie planuja i sie bzykaja caly miesiac pija piwka pala i nie wiedza nawet ze sa w ciazy a dzieci rodza sie zdrowe jak rybki:) wiec spokojnie wszystko jest ok :) bzykac sie mozna cala ciaze o ile nie jest zagrozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siusiu chodzę często, ale może tez dlatego, że miałam ostatnio zwiększone pragnienie i moge w ciągu dnia wypić hektolitry wody. Jak bym miała jakiegoś kaca. Ja już wiudze u siebie wszystkie objawy..Tylko chciałabym żeby @ się nie pojawiła i żeby znowu się nie okazało, że sie nakreciłam niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jagoda nie rozumiem dlaczego nie zrobiłas testu jak jesteś w ciąży to przeciez ci wyjdzie czyz nie mam racji..hmm chyba że się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda miala chyba juz test i byla słaba druga kreska ale mysle ze po terminie @ jak jej nie ma to juz nie wazne czy robi sie test rano czy popoludniu przeciez tego hormonu HCG nie da sie oszukac ja przy 1 ciazy robilam popoludniu i wyszly 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka dziękuję za artykół no cóz poczatek niezrozumiały dla mnie (patrz słownictwo specjalistyczne) ale potem juz było dla mnie pojęte o co chosssiiiii :):):):) co do moich objawów to hmmm jajnik boli tak lekko brak sluzu płodnego raczej biały i jest go mało a temperatura dzisiaj jest wyższa wczoraj 36.65 dzisiaj 36.83 hmmmmmmm zastanawiające a i brawo za ranne wstawanie ale jak dla mnie to jest jeszcze nocne :P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jagoda podpisuje sie pod tym co pisze Pumka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!Zrobiłam wczoraj wieczorem test.I wyszła jedna grubaśna krecha ;( i nagle tempka mi spadła po tej wiadomości z 37.2 do 36.7 w jednej chwili normalnie i za godzinę dostałam @.Wniosek z tego taki że najlepiej to się zbytnio nie obserwować bo to aby gorszej.Ze stresu tempkę miałam wysoką a po teście emocje opadły...Ale dobrze że zrobiłam i nie czekałam do rana bo tak to aby bym sobie @ opóżniła tym czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz weszlam do domu-maly jest w przedszkolu:) Powiem wam dziewczyny ze nie dosc ze na duzo tu nas nie pisze to jeszcze jakos sie smutno zrobilo. Dla nasobjawy ciazowe powinny byc radosne a nie powodem do smutku,a jak sie pojawi @ to poprostu zabierac sie za faceta w nastepnym cyklu,nic na sile. Ja rozumie ze jak przyjdzie @ mozemy byc zle ale to nie koniec swiata pamietajcie:) Mamy jeszcze zasoby jajeczek na nasetpne co najmniej 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×