Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

nom fretka miesiąc ględzimy tutaj o pierdziołach ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska piosnka sliczna ach jak ten twoj M ci robi niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruseczko ja nie odsluchalam jeszcze bo mam problem z kompem ale jak tylko zalacze drugiego grata gdzie moge to odsluchac to napewno odslucham:) A ja wlasnie zjadlam jajeczniczke z 4 jajek:) Normalnie smak mi przyszedl-a ja sie w tym tygodniu zastanawialam co mnie tak na makaron z cynamonem i cukrem bierze i chleb z nutellą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm że tak powiem ja sie raczej nie nastawiam w tym miesiącu :):):):) może to i lepiej, dalej mierze temperature od wczoraj mam 36,8 i tyla śluz a cholera go wie czy to płodny czy nie jest go mało i tyle ;););) a objawów jako takich brak, dzisiaj już mnie brzuch nie boli wczoraj tylko po seksiuku jajnik mnie troche zabolał i tyle :):):):) jak narazie to cisza ale raczej nie mysle o ciąży wręcz odwrotnie, mam zadania nad którymi sie muszę skupić a które spadły na mnie jak grom z jasnego nieba :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruseczko ale miej sie teraz na bacznosci-ja mialam z 1 synkiem tak-przez 1.5 roku NIC potem zaplanowalismy slub,bylismy juz w kosciele ,sale orkiestre itd.. a tu Ania w styczniu nie dostala @-i trzeba bylo wszystko odkrecac:) Ale bylismy bardzo szczesliwi:) Takze jak masz jakies inne plany jak dziecko to sie go mozesz spodziewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha fretka dobre :D:D:D:D:D:D:D:D usmiałam się generalnie nie widze u siebie objawów owulki a powinna sie pojawic jutro hmmm a tu nic chyba że mnie zaskoczy i pojawi sie w ekspresowym momencie :D:D:D:D a nie wierze w ten skok i sluz płodny na początku cyklu co to to nie, więc raczej w tym miesiącu nie opuszcz etej tabelki :):):):) ale nie zamierzam płakac nad tym, zresztą co ma byc to bedzie wszystko przyjme ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczelam planowac ciaze to sobie myslalam ze fajnie by bylo urodzic w 2010 roku lubie parzyste liczby wiec jak sie nie uda to bedzie mnie cieszyc tylko to ze bobas bedzie z 2010 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma termin na 01.04 wiec juz na dniach urodzi i wtedy zajme sie jej dzidzia i nie bede juz tak myslec bede miec zajecie i jakie przyjemne kocham dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uważaj bo możesz sie zarazić :D:D:D:D takie małe sa urocze ech uosobienie miłości i słodyczy az sie chce mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miec zajecie dodatkowe i nie bede juz tak myslec czesto o tym czy mam kropeczke czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siostra pewnie juz odlicza min uty do porodu :):):):) przynajmniej jej pomożesz życz jej ekspresowego porodu :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeka do rozwiazania :) to jej drugie dziecko wiec chyba porod pojdzie szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka moje gratulacje!!! Tak sie ciesze,Ze ci sie udalo!!! Teraz ja aktualizuje tabelke :( Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 3) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 4)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 5)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 6)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 7)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 8)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 9)Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie 10)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie 11)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 12)Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie 13)butterfly*....................4...............ok.28.04 . ...........IE ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6?...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........2-4?...............28.11?.. ... .. .....Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_asiunia
hej czy jeśli kochałam się z chłopakiem 8 marca (dzień płodny, bez zabezpieczenia) a 21 marca dostałam "okres" trwał 3 dni zwykle 5 dni i był dość obfity na początku to czy mogę być w ciąży? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_asiunia
hej czy jeśli kochałam się z chłopakiem 8 marca (dzień płodny, bez zabezpieczenia) a 21 marca dostałam "okres" trwał 3 dni zwykle 5 dni i był dość obfity na początku to czy mogę być w ciąży? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruskazr
raczej mało prawdopodobne że ejstes w ciąży, jeżeli masz watpliwości to zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buterfly nie smuć się moja droga głowa do góry :):):):) alez tu cicho sie zrobiło, ledwo człowiek popracuje troche a dziewczyny myk z topiku hej hej co sie z wami dzieje, tym co się nie udało chyba nie zrezygnowałyście co???? nie poddawac sie i wpadać tutaj czemu ja sama mam pisac znowu do siebie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie :):):):) zreszta praca nad dzieckiem to sama przyjemność ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie muszka gdzie pod zmienionym nikiem ..hmmm bo zaarz wysle list gończy za wami dziewczyny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to trzecia bedzie wam tu spedzać sen z powiek-ha ha ha ha ha:D Ja wam tu nie odpuszcze -nie ma mowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×