Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Madziulek to ci test wywołał @ ale jaja jak kiedyś bedzie mi sie spóźniać to też tak zrobie :P:P nie martw sie laska bedziemy próbowac dalej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek szkoda ze @ przylazla ale podoba mi sie twoja postawa!!! I tak ma byc ,a nie rozczulac sie nad sobą-to nic nie da tylko sie bedziecie pogrązac. Trzeba wziąsc sobie na luz i nasz topik przywrucic do dni swietnosci gdzie byl smiech i zabawa z żołnierzykow i żyjatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek nic sie nie przejmuj bedzie kolejny cykl tak jak frecia mowi zyje sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęęłęóNick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)fretka83.......26...........1...............27.03 .. .. ..... ......Śląskie 4) Aagness.......24...........1................29.03......mazow ieckie< br /> 5) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?........... ...Lublin 6)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 7)butterfly*....................3...............ok.31.03 . ...........IE 8)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 9)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 10)bruska.......28................2...............13.04. .... .......podkarpackie 11)Jolitka84.......................5................17.0 4 ... ... .......wielkopoka 12)Hania_i_Gogo..24.............2................20.04?. . .. ..........opolskie 13)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lebelskie 14)Madziulek0405.............4...............25.04...... .... ...lubelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad......Bi el sko-Biala 2)Jenefer25..................6?.................listopad ............dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pumka armia żołnierzyków twojego męża bombarduje twoje jajko :P:P:P:P:P a potem odczujesz skutki tej wojny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a wiecie cos na teat Mootylka??Ona dostala @ czy test robila-co sie dzieje z naszymi staraczkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję: Nick.............Wiek......cykl starań........Data@........miejscowość 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)fretka83.......26...........1...............27.03 .. .. .....Śląskie 4) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 5) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 6)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 7)butterfly*....................3...............ok.31.03 . ...........IE 8)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 9)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 10)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 11)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 12)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?.........opolskie 13)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 14)Madziulek0405.............4................23.04...... .... ...lubelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bielsko-Biala 2)Jenefer25..................6?...............listopad ......dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze przed siwetami duzo z nas bedzie wiedziec czy jest bobas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam u mnie nie ma pracy żołnierzyków tak jak pisałam wcześniej nie wierze żebym miała tak wcześnie owulacje co to to nie :):):):) czekam az sie ona w końcu pojawi hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie chyba zaczynaja pobolewac jajniczki-to ci male cholery:O Cos mi sie wydaje ze jutro ta szmata przyjedzie. Ale co tam bedzie bzykanko znow z nutką emocji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyciągnijmy wnioski z tego że mi test @ wywołał:psychika rządzi wszystkim tak myślę i wiecie co?w tym cyklu nie napiszę ani słowa o śluzie,tempce,owulacji czy @ i tyle!Jest tyle innych ciekawych tematów że moje życie nie będzie się kręcić tylko i wyłącznie wokół objawów czy też braku objawów...Mam dość prowadzę wojnę z moim mózgiem i mam zamiar rozbić wszelkie blokady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPIERAM POPIERAM:)Madziulek masz racje Jak ja jutro czy dzis dostane @ (dzis tez jest moj termon ,bo dzis mam 14 dni od owulki) to napewno juz nie chce pisac o objawach,ale czy bede w stanie sie powstrzymac to sie okarze:O Ja jestem taka narwana ze szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tow moim przypadku tak nie jest, ja nie myśle non stop o sluzie czy tempce, raczej nie licze ze od razu zajde w ciąże moge w sumie poczekac nawet to i lepiej by było, myslę tez o założeniu firmy....zobaczymy :):):):) jak sie uda to bedzie super a jak nie to nie bede płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ti jest podejscie profesjonalistki do bycia w ciazy;) Wiwat bruska i jej armia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale was zaniedbalam....I\'m sorry!! Ale mialam zaganiane dni...i tak w ogole to chyba odloze staranka(:(:( na jakis czas:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dostalam....jakos mnie to przytloczylo...Ale jest pare spraw, ktore lepiej zalatwic przed pojawieniem sie dzidziusia:)Dlatego...ale wczoraj znow myslalam, ze moze jednak beda staranka heh sama nie wiem czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęęłęóAktualizuję: Nick.............Wiek......cykl starań ....teramin@.......miejscowosc 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2)fretka83.......26...........1...............27.03 .. .. .....Śląskie 3) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 4) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 5)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 6)butterfly*....................3...............ok.31.03 . ...........IE 7)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 8)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 9)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 10)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 11)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 12)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie 13)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 14)Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6?...............listopad ......dolnoslaskie cos czuje ze i ja jutro w dol powedruje-ale ciekawe w ktore "dól" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylek to masz takie same odczucia ech i tak by człowiek chciał i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęęłęóęęłęóAktualizuję: Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2)fretka83.......26...........1...............27.03 .. .. .....Śląskie 3) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 4) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 5)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 6)butterfly*....................3...............ok.31.03 . ...........IE 7)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 8)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 9)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 10)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 11)Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie 12)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie 13)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 14)Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6?...............listopad ......dolnoslaskie teraz jest dobrze-ale ja kombinuje z ta tabelką,ale ja tak lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Tak tylko weszłam zobaczyc co u Was:) widze że dolna część bez zmian jak na razie..... Trzymam kciuki i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, dziewczyny tak czytam co piszecie i załuję, że nie zrobiłam tego testu o 5 rano :(( A tak poza tym to co myslicie o takim objawie: badałm sobie szyjkę i cały czas jest nabrzmiała, boli przy dotyku (czasami tak mialam podczas owulacji) Ale teraz jest ona twarda i zamknieta (tak mi się wydaje, bo nie wiem czy dobrze to okreslam). A owulacja już przecież była, jak nie kilkanaście, to napewno kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda idz do lazienki z zrob ten test bedzie ci lzej,ty juz tak dawno powinnas miec @ ze juz cos by musialoby ci wyjsc ze tak lub nie. Ja bym zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to ja tu nie pomoge nikomu w objawach jakie ma bo po prostu trzeba zrobic test dziewczyny, które zrobiły sie przekonały i maja głowę spokojną, jagoda idź i zrób ten test jestes po terminei @ więc ci wyjdzie wiarygodny wynik, czemu sie tak zadreczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, niewytrzymałam i zrobiłam test. Minęło 5 mnin i znowu to samo, druga kreseczka ledwo widoczna, w zasadzi cień tej kreski. Nie wiem co mysleć, t o znowu był test one step z Allegro, może one nie są wiarygodne, jak myslicie. Ale znowu z drugiej strony jezeli w tym miesiącu bardzo opóźniła mi się owulacja i dziś jest dopiero 6 dziań po niej, to testy nic by i tak nie wykryły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×