Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

buterfly daj spokoj,dzis jest mi tak nie dobrze ze szok!!! w tym tygodniu mdlilo mnie ale nie tak jak dzis:O w ani jednej ciazy sie tak nie czulam jak dzis:O Mam nadzieje ze żyganko mnie ominie a pozostaną tylko mdlosci:O Ale nie macie pojecia jaka jestem szczesliwa z tego powodu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he fajnie posluchac takich rzeczy:D wiesz, nie sadzilam ze bedzie mnie cieszyla czyjas ciaza a tu prosze,naprawde sie ciesze twoim szczesciem! mam nadzieje ze bedziesz robila zdjecia brzuszka,tak zebysmy byly na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja dzisiaj po nocce, więc musiałam troszkę odsapnąć. mój M jest dzisiaj w domku, więc zajął się małą a ja sobie troszkę pospałąm. ja tam jestem nakręcona na maxa ;) jak ja sobie założe że mam \"coś\" do zrobienia , to nie ma zmiluj ;) kurka, ale jestem pozytywnie nastawiona :) cycusi mam takie ciut większe ( ale tylko ciut - albo mi się wydaje ) brzusio nie boli tempki nie mierzę, bo nie mam jak.... pewnie zacznę się martwić gdy nie zacznie mnie boleć brzuch kilka dni przed spodziewaną @ ( bo to był praktycznie jedyny objaw poprzedniej ciąży). oczywiście wtedy @ nie przyszła, a później miałam jeszcze wyczulony zmysł powonienia i to wszystko. rzadnej zgagi, wymiotów, nudności nie było... wiem że każda ciąża może być inna, nawet u tej samej kobiety, ale narazie mogę tylko na tym bazować... pumeczko, tobie też się uda i razem będziemy zacieszać - zobaczysz !!!!!! tylko ja bym chciała kolejną dziewuszkę :D :D :D ale synek też będzie OK :D :D :D buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi 8-letni synek do tatusia i mówi, że chce rowerek. Tatuś na to: - Nie mogę Ci kupić rowerka, bo zaciągnęliśmy duży kredyt na dom a na dodatek mama w zeszłym tygodniu straciła pracę. Następnego dnia tatuś wstaje i widzi, że synek się spakował i chce się wyprowadzać, więc go pyta, dlaczego? Synek na to: - Wczoraj wieczorem przechodziłem obok waszej sypialni i słyszałem jak mama powiedziała, że już odlatuje a ty za chwilę powiedziałeś, że też zaraz dojdziesz. Musiałbym być zdrowo stuknięty, żeby zostać tu sam z takim wielkim kredytem i bez rowerka... Przyjeżdża mąż z żoną na porodówkę, po chwili rodzą się bliźniaki, ale są rude. Żona mówi do lekarza: - Panie doktorze, co ja powiem mężowi na te rude dzieci, skoro ja i on jesteśmy ciemni? Lekarz na to, żeby powiedziała mężowi, aby przyszedł do jego gabinetu. Mężczyzna przychodzi i lekarz pyta: - Uprawia pan seks z żoną raz na tydzień? Mąż odpowiada: - Nie. - A raz na miesiąc? - Nie - Raz na pół roku? - Tak - To widzisz pan, coś tym zardzewiałym sprzętem narobił... Ojciec po długiej i dość jednostronnej dyskusji z teściową kieruje prośbe do syna: - Jasiu przynieś proszę, babci krem do ust. - Tato - pyta syn - a który to jest? - Ten z napisem "Kropelka" - odpowiada poirytowany ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zmienionym nikiem, ile czasu bolał Cię brzuch w ciąży? Bo mnie tak pobolewa od przedwczoraj, tzn. mialam takie jakby skurcze przedwczoraj, wczoraj bolało mnie podbrzusze, a dziś troche rano, a teraz nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buterfly fajne kawały :D:D:D:D:D:D uśmiałam się hahahahhh dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) dopiero wrocilam z zajec... Fretka, ale fajnie, ze bedzie dzidzia, czytam o objawach Twoich i oczom nie wierze:) juuupiii:)) a do mnie jutro Grzesiu przyjezdza i bedzie do pon razem,a potem od piatku do niedzieli wiec nie jest zle! codziennie mierze tempke od wczoraj a w poniedzialek kupie testy owulacyjne! co tam jeszcze u Was slychac laseczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widzę że Fretka potwierdziłaś Suuuper Tak to jest że co jedna powie druga do siebie bierze Ale każdy przypadek inny Ja nie powtarzaam testu Lekarz mi potwierdzi a na razie brak @ Nie nastawiam się tak do 3 m-ca Dzisiaj i w ogóle w tyg śpiocha mam Uaaaaaaaaaa Mam ochotę na kwaśne bo mnie mdli i przez to przekąszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jestem dzis zalamana:( moj G mial skonczyc prace o 16, a dzwonilam o 18.50 to wracal do domu i do teraz sie nie odezwal. nie pisal nawet ze jednak dluzej bedzie i zaczynam miec czarne mysli, nie umiem sie pozbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplakalam,G wrocil i juz ok... ale masakra,co ja sobie myslalam,a on przeciez tak mnie kocha i robi to wszystko dla mnie i dzidzi,ktora przyjdzie! ale ja jestem idiotka... wszystko mi wytlumaczyl i juz jest ok...uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kto tu przez wekkend moze byc jak nie fretka o 6 rano;) Milego weekendu wam zycze no i bbbzzzzz z waszymi M Ja juz sie odzywac nie bedzie bo beda tu moi rodzice a wiece co to oznacza:O CIEKAWOSC;) Jenefer a co ty taka ze do 3 miesiaca sie nie nastawiasz???jak sie bedzie dobrze w6 tygodniu to juz sie nic sie dzieje,tak mysle.Mi jak lekarz powie ze jest ok i serce bije prawidlowo -dla mnie to wystarczy Juz sie nie moge doczekac zeby isc do na USG.Ale musze czekac conajmnie 2-3 tygodnie:O Ale co tam,wazne ze nie ma @ i objawy ciazy sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcia132
mogę do Was dołączyć:) Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 3) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 4)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 5)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 6)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 7)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 8)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 9)Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie 10)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie 11)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 12)Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie 13)butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE 14) arcia132...25..............2..................7.04..........mazowieckie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6?...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........2-4?...............28.11?.. ... .. .....Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie arcia:) Pewnie ze mozesz do nas dolaczyc,ale zaczerni sie zebysmy wiedzialy zawsze ze to ty,no i napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęęłęóNick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 3) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 4)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 5)arcia132...25..............2..................7.04.......... mazowieckie 6)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 7)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 8)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 9)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 10)Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie 11)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie 12)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 13)Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie 14)butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6?...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........2-4?..............6.12?.. ... .. .....Śląskie Arcia dalam cie w odpowiednie miejsce w naszej tabelce. Ale mamy tez nadzieje ze bedziesz aktywna na naszym topiku:) A ja u mnie zmienilam date ur bo wychodzi mi wlasnie poczatek grudnia a nie koniec listopada;) Ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęęłęóNick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < 1)Jagoda_27..................10..............14.03...... ....Warszawa 2) Aagness.......24...........1................29.03.. ... .mazowieckie 3) olgaiwaniak.......23........1..............31.03?......... ...Lublin 4)muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń 5)arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie 6)pod zmienionym ni...27....1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 7)Pumka27....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 8)bruska.......28................2...........13.04. ......podkarpackie 9)Jolitka84.......................5............17.0 4 .......wielkopolska 10)Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie 11)Hania_i_Gogo..24.............2............20.04?..... ....opolskie 12)natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie 13)Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie 14)butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........8?................Listopad.......Bie lsko-Biala 2)Jenefer25..................6...............listopad ......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........2-4?..............6.12?.. ... .. .....Śląskie Fretka normalnie do 3 m-ca najważniejsze się rozstrzyga Pewnie że się cieszę ale nie bedę trąbic całemu swiatu Tylko tak po cichu co nie oznacza że mnie nie kusi ;-) żeby powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie objawow zero ale dzis i wczoraj badalam sobie szyjke macicy i wiecie co jest tam strasznie ciasno nie moglam dobrze pobuszowac;) sciany jej sa takie ciasne ze szok i jest tam mieciutko nie wiem co to oznacza ale w tamtym cyklu tak nie mialam pozdrawiam was buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ciezarowki i starajace sie byc byc ciezarowkami:)) jaka piekna mamy sobote, pogoda na 6, przyjemnie i pachnaco,ptaszki spiewaja,listki rosna na drzewkach...zyc nie umierac no i moj G przyjezdza do mnie, za 1,5 godziny juz u mnie bedzie:)) i bylam na spacerku z moja siostrzenica i gralysmy w pilke i weszla w blotko;)) ale bylo super i nowych slow ja nauczylam \"ogien\" \"dym\", \"liscie\" \"bazie\" itp:) takie wiosenno-grillowe slownictwo! Frecia jak fajnie ze masz juz objawy i taki rozne fajne rzeczy z tym zwiazane, a Pumka Ty sie nie martw, podobno czasami brak objawow to tez objaw i jestem prawie w 100% pewna ze za pare dni dolaczysz do Fretki Jenefer i Afrodyty:) ide sie teraz robic na bostwo by moj ukochany nie mogl oderwac ode mnie swoich pieknych oczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny:) dzieki za miłe przywitanie...a więc kilka słów o sobie, mam juz prawie 6-letniego synka a własciwie to mamy i bardzo chcemy mieć drugiego brzdąca, za ppierwszm razem nie udalo sie, ale teraz cierpliwie czekamy...jeszcze tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!! Czy u was tez taka piękna pogoda-normalnie wiosna idzie!!!HEHEHE!!! A ja już nie wiem co z ta moją @-przyjedzie ona do mnie czy nie???Lepiej nie ale brzuch mnie tak pobolewa jakby miała przyjechać ale tempkę dziś mierzyłam to było 37.3. Czy jak sie jest w ciąży to może brzuch tak pobolewać jak na @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wchodzac tu bylam pewna, ze ktoras juz zaciazyla!! No i prosze!! Gratuluje frecia!!:):):):):):):):):):):):) Bardzo sie ciesze, ze juz masz tego upragnionego bobaska:):) Qrcze nadrobilam czytanie stron...i znow mnie wzielo na staranka!!! A dni plodne juz niedlugo....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 7 tydzień się zacznie i dól ciążowy ;-) Buuuuuuuuuuuu Martwię sie reakcją rodziny czy ucieszą się? Glupia jestem wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke arcie :) u mnie nadal zero objawow :( a juz jestem okolo tygodnia po owulce i dopadaja mnie mysli ze sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer - napewno wszyscy z rodziny sie uciesza :D nic sie nie martw a z drugiej strony chcialabym miec taki problem jak ty bo mi jak narazie sie nie udaje a wszyscy z rodziny czekaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia ma mame w domku wiec nie ma duzo czasu dla nas a reszta pewnie wpuszcza armie :P bruska to juz przez wekendy wogole nas nie odwiedza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc ogladacie Franie MAj :P A JA TU SOBIE PISZE DO SIEBIE A CO :P ok milej niedzieli papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×