Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

fretka83 współczuje ci wiem co to znaczy mieć chore dzieci. najpierw choruje jedno a potem po kolei . I te noce nie przespane . Najgorzej wspominam jak mój najmłodszy Aruś miał zapalenie jamy ustnej . Trzy noce nie spałam bo co on zasną to po 3 minutkach się budził bo tak go strasznie bolało . I nie mógł nic przełknąć . Jak jemu przeszło to zachorowała Justa . Ona jest starsza i nie budziła się tak często ale z 4 razy w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Was budzą dzieciaczki a mnie moja kotka, myslałam,ze małpice udusze, od 5 rano co pol godziny budziłamnie miałczeniem. Właśnie wstałam opuchnieta od stóp do głów. No i nadal nie mam @..... :) Wczoraj rozmarzyłam się na ten temat z moją mamusią, która bardzo pragnie zostać babcią (jestem jedynaczka) nie mówiąc już o mojej babci... (byłaby pierwszy raz prababcią) Ale chyba jestem odmieńcem, bo boję sie zrobić test, chyba jeszcze zaczekam. wczoraj mnie bolało podbrzusze jak na okres... piersi juz przestają boleć ale żadnej zajezdni tramwajowej na dekolcie nie mam.... ale jestem podekscytowana!!!! lalallalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam problem bo nawet nie wiem czy mogę pić kawę z rana???? Brzuchatki pijecie? wolałabym unikać jesli miałoby mi zaszkodzic w wypadku gdybym była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireella zastąp kawę czarną kawa rozpuszczalną z mlekiem. Ja osobiście pijam tylko czarna nisko kofeinową i Ricore . Uważam że warto. *-`,`,-- *-`,`,-- *-`,`,-- *-`,`,-- *-`,`,-- *-`,`,--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała- w razie co, co prawda kawoszem nie jestem az takim bym po 4-5 wypijała ale nie wyobrazam sobie poranka bez kawusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki po bardzo długiej przerwie, przepraszam, ale jestem strasznie zapracowana wczoraj byłam u lekarza i juz widzialam nasza małą kruszynkę:))) ma już14mm:) ęęłęóNick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....2...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........9.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4)arcia132.......25.........8...................11.12..............mazowieckie 5)Pumka27....................7................grudzien?. ...............Lubin 6korin............29..........4?................styczen ... ......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczymy zrobiłam wczoraj test i... wyszedł pozytywny mocne dwie krechy ...normalnie nie wiem co jest u mnie grane....no ale uvcieszyłam sie bo to oznacza ze owulka przede mna była.. oczywiscie przytulanko było...:) dzis tez sprawdze jeszcze test cvoekawa jestem co wyjdzie bo mierzyłam dzis tempke i nadal niska wiec w nocy nie miałam owulki jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja po nocce i jestem mega zmęczona. Kasię sprzedałam do dziadków i pojechali na otwarcie sezonu motocyklowego (autem oczywiście - jako obserwatorzy ;) ) a ja dopiero obiadek pichcę... u mnie nadal cisza. czasem któryś cycek zaboli, ale w brzuchu cisza jak makiem zasiał..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella ja kawę bym chyba zwróciła... Jestem np nadwrażliwa na pastę do zębów Dzis dzień spędzony na grillowaniu miałam Także 4 godz na powietrzu Fretka współczuje choróbsk A to zapalenie jamy ustnej też Julia miała Myślałam że mi się odwodni bo biedna nic nie mogła łykać Z płaczem piła mleczko i tylko letniawe Temp 39 masakra Xena - sliczne dzieciaczki jak z obrazka Ja dzis pichce ciasto drożdżowe z rabarbarem Mniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella ja kawę bym chyba zwróciła... Jestem np nadwrażliwa na pastę do zębów Dzis dzień spędzony na grillowaniu miałam Także 4 godz na powietrzu Fretka współczuje choróbsk A to zapalenie jamy ustnej też Julia miała Myślałam że mi się odwodni bo biedna nic nie mogła łykać Z płaczem piła mleczko i tylko letniawe Temp 39 masakra Xena - sliczne dzieciaczki jak z obrazka Ja dzis pichce ciasto drożdżowe z rabarbarem Mniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i duuuuuuuuuuuuupa! poszłam rano do kibelka i..... @@@@ jest mi teraz smuuuuuutno, czemu jak tak barzdo juz sie nastawiłam to musiała mi zrobic psikusa i sie spóźnic.... :( :( :( :( :( to straszne kurde.... no to znowu trzeba tym walcem jeździc.... jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mirellaaaa🖐️ nie smuc sie,ja tez juz bylam w tym miesiacu pewna,ze sie uda i nici z tego. Normalnie zalamka:( Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....2...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie butterfly*....................4...............ok01.06. . ...........IE 🌻 ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........9.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4)arcia132.......25.........8...................11.12... ...........mazowieckie 5)Pumka27....................7................grudzien?. ...............Lubin 6korin............29..........4?................styczen ... ......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa współczuje ja też jestem nastawiona na ciąże a jak dostane @ to chyba się wkur***. Trzymaj się . Wiem jak to nas wszystkie boli. Kiedyś napewno nam sie uda :-) . Musi !!!!!!!!!! Ja czekam do 6 maja. Głowa do góry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam w to wyraźnie wątpić...No zacholerę już nie wiem jak się za to zabrać? I teraz to juz sie boje, ze te bóle osttnio to jakas grubsza sprawa, chyba pojde do gina mimo to. wyślę mężulka na badanie nasienia, bo cos mi tu nie pasuje. Przytył ostatnio i źle sie odżywia. Czy któryś z Waszych m badał sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirellaaaa co prawda moj maz sie nie badal ale mialam taki przypadek w rodzinie. Po badaniach okazalo sie,ze jest problem z plemnikami. Zastosowano jakas kuracje wzmacniajaca a po pewnym czasie udalo sie zmajstrowac dziecko. Wiec po dluzszych niepowodzeniach chyba warto zrobic badania,bo wiele rzeczy mozna wyleczyc. W naszym przypadku wiem,ze to moja wina,bo mam torbiele na jajnikach i to troche koliduje z zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrcze rozmnażanie ludzka rzecz.... mój mąż oczywiście mówił mi,żebym się nie nastawiała dopoki testu nie zobaczę pozytywnego. Ale juz wczoraj chyba wyszedł ze swojego sceptyzmu bo co godz do mnie dzwonił i pytał czy mam @. jak dzis zadzwoni to padnie trupem na te wspaniałe wieści. No za cholere nie mogę w to uwierzyć, a dziś miałam sen prawie jak moja sytuacja rano: sniło mi się,że byłam w toalecie i sikając wypadło mi dziecko.... brrrrr no i wypadło. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! może zrobić jednak test? niektóre mają okres w ciąży.... boże naiwna do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt,sen mialas nieciekawy...wypadajace dziecko?! hmmmm... Co do naszej naiwnosci,to ona chyba nie zna granic! Ja wczoraj zrobilam test,wyszla jedna kreska ale mimo to przez caly dzien co chwile na ten test zerkalam z nadzieja ,ze jednak pojawi sie w koncu druga kreska.Choc dobrze wiem,ze po 5 czy 10 minutach test moze byc juz niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestem już za stara....ech... mogłam wcześniej się bawić w takie rzeczy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella, Buterrfly co za czarne myśli i że za stara ??? Ja mam 33 to tyle kiedy mam mnie rodziła Słońca moje wiem wiem łatwo mówić jak juz się jest W ale nie poddawajcie się tylko działajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonił małżonek, miał pretensje,że narobiłam mu nadzieji i takie to mam pocieszenie... ach faceci wszyskto dosłownie składają na karb kobiety, ma zaciążyć i już.... ale mam nerwa, siedzi setki kilometrów stąd i się mądrzy i na koniec jeszcze rachunek wystawi... oby zdążył na nastepną owulację bo biada mu :))) dziewczynki a jak z tym wiesiołkiem? mozna już brać? kupię sobie dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyście o leku castagnus, mozna to kupić bez recepty? ale to chyba nie wiesiołek co? czyli co? wiesiołek +castagnus razem brac? ioiiiiiiiiiii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirella , ja mam 29 i miałam czarne myśli, bo wiem ,że jajeczko już jest nie za każdym razem ,więc pewnie dlatego trochę to trwa, jestem pewna ,że się doczekasz i to już wkrótce, tego Ci życzę butterfly też życzę tego samego , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee.... ide od tego kompa, ble bleee.... lece rozpuścić troche kasy wsklepach czyt: POPRAWIC SOBIE HUMOR! doprowadzam się już do obłędu dzisiaj wyjątkowo.... głupia @! nie lubie jej niech sobie idzie sioooooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy!!! A ja mam jakies takie przeczucie że @ przyjdzie niedługo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirellaaaa wtedy zaraz na drugi dzień robiłam drugi test i nic była aby jedna kreska-więc stwierdziłam,że zrobi następny dopiero jak mi się @ będzie spóźniała tak z pare dni. Więc w tym tygodniu sie wszystko okaże. Ale mamm takie przeczucie że jednak nic z tego i @ jednak mnie odwiedzi:(:(:( Ale to wszystko dziwne bo cały czas tak mnie dziwnie cycki szczypią jak nigdy,ale też mnie brzuch pobolewa jak na okres więc już sama nie wiem co jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja tylko na moment. Najwazniejsze co chcialam napisac to to ze moi chlopcy juz wydobrzeli:):):):):):):):) Majowke spedzilismy u mojego taty:) On mieszka 100km od nas tez w SW.wiec bylo superowo:):):):) A rozniez chcialam pogratulowac naszej Arci!!!! Kochana bardzo sie ciesze ze zajrzalas do nas:) No i ze ci sie udalo.Napisz jak sie czujesz i co jeszcze u ciebie... Pozdrawiam was i caluje:*:* Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....2...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........10.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4)arcia132.......25.........8...................11.12... ...........mazowieckie 5)Pumka27....................8................grudzien?. ...............Lubin 6korin............29..........4?................styczen ... ......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga! trzymam kciuki,żeby @ nie przyszła!!! myślę,że jak mialas raz dwie to na bank to ciąża. moja @ wczoraj była niagarą dzis prawie nic, chyba od tego myslenia juz mi sie wszysko przestawia. A ja weekend samotnie, mąz wyjechał.... wczoraj wpadłam do sklepów i poszalałam, z roztkliwieniem przechodziłam koło małych bobaskowych ubraniątek... buuuuuuuuu miłej niedzielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i raczej nic z tego w tym cyklu:(-zrobiłam właśnie przed chwilę pre-test i NIESTETY ale wyszła jedna krecha!!!:(:(:( Teraz pozostaje mi jedynie czekać aż @ mnie odwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×