Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Jagoda jesli chodzi o twoje pytanie to o naszych staraniach o drugie dziecko wie tylko moja mama. Na razie nie chce nikomu wiecej mowic,bo nie wiadomo czy w ogole cos z tych staran wyniknie.Chce uniknac ciaglych pytan w stylu: i co jestes juz w ciazy? albo: a czemu tak dlugo wam nie wychodzi itp. Po co mam sie dodatkowo stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam dzisiaj tenpke i znowu niska 36,3 ... juz nic nie wiem.... czy testy sa do dupy??? nie wiem naprawde..... mam cykle 28dniowe według obliczen powinnam miec owulke 13dn lub 14 dzien Dzis jest bmoj 13 dzien Zastosuje test jeszcze dzisiaj i zobacze.... co wyjdzie.. ale naprawde nie wiem co jest grane jak mierzyempke to skok temp. był zauwazalny ostatnio w 14dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Z tymi testami waszymi to ja juz tez glupieje:O Ja zrobilam testy i byla jedna keska kontrolna mocna druga bardzo slaba i robilam testy wsumie co dwa nie,bo tak ,jak sie pokarze kreska to czyli za 24-36 godz bedzie owulacja to tez wziolam to za sposob i u mnie sie sprawdzil.Potem kreski byly takie same i na tym zaprzestalam robic te testy ,potem po najwyzszym skoku byl spadek i zrobilam z ciekawosci tez test i wyszedl negatywny calkowicie ,jedna kreska. A u mnie nic dobrego:( Moj starszy syn jest chory dosc konkretnie-wczoraj mial ciagle 38,5 st goraczki mimo ze mu leki dawalam:( Dzis pedze z nim do lekarza zobacze co mi powie,niby dzis juz jest lepiej ale slaby jest tragicznie:O teraz sie tylko modle zeby mlodszy nie zlapal ,choc obawiam sie ze to jest nieuniknione:O Bo w przedszkolu syna prawie wszyscy maja te same objawy:O |Czyli jest to zarazliwe na maxa:O A co do mojego najmiejszego dzieciatka w brzuchu,to tak cycki jakies ciezkie mi sie zrobily,wczoraj mnie ciagle cos klulo,pewnie dlatego bo mam tragiczne zaparcia:O No i jak sie w nocy obudze to tragedia juz zasnac spowrotem:O Mam nadzieje ze te klucia to nic groznego!!! Do lekarza ide za tydzien w piatek...Ale usg mi to nikt nie zrobi:O To jest Szwecja:O Tu robia tylko 2 max 3 usg w calej ciazy:O No chyba ze polozna stwierdzi ze cos jest nie tak... Ale wam tu namarudzilam;) Milego dnia wam zycze kobietki i nie poddawajcie sie!!!Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo u mnie by wynikało ze temperatura skoczy mi jutro 14 dnia czyli trzy dni po owulce (według testow) No jak skoczy jutro zawsze miałam wyzsza tempke w 14 dniu... wponiedz i wtorek test pozytywny był i temperatura 36,2 wczoraj test negatywny i tepmpka 36,3 Ciagle niska ..... a mkierze ja dobrze wkładam termomert do połowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mierzylam temperature. I w czwatrek i piatek testy byly pozytywne,dwie te same kreski,nie ze jedna mocniejsza ,a w sobote mialam najwyzsza temperature. Dodam ze w czwartek nie mialam jeszcze skoku tempki tylko w piatek... Nie wiem jak to jest u ciebie-sama bym zglupiala:( Najlepszym rozwiazaniem bedzie sex sex i jeszcze raz sex::D:D:D:DD:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , dziewczyny zrobiiłam b hcg, bo okres powinien byc dwa dni temu, wynik 30.9,czyli ciąża, początek , ale ciąża, powiem szczerze, że jeszcze nie wierze, trochę się boję cieszyć , ale jestem w ciąży, dziękuję Tym, co trzymali kciuki, teraz proszę trzymać ,żeby wszystko dalej szło dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korin gratuluje;) Fretka - tylko boje sie ze przegapiłam owulke bo dopiero wczoraj sie przytulalismy jak wynik wyszedl negatywny..;( no ale teraz wiem i w nastepnym cyklu bede madrzejsza;) dziekuje ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORIN GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze ze sie udalo,ale mam nadzieje ze nie znikniesz od nas jak reszta brzuchatek...Tylko ja sie tu udzielam a inne to juz zapomnialy o naszym topiczku:( Trzeba bedzie tabelke wyszukac i musisz spasc w dol:):):):):):):):):) Jolitko nie ma za co.Jak moge cos doradzic lub powiedziec co mysle to pisze:) Mam nadzieje ze ty bedziesz nastepna za korin:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam,zobacz Korin jak pieknie wyglada:) ęęłęóNick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń arcia132...25..............2..................7.04.... ...... mazowieckie Moootylek...................2...............18.04.... . .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie butterfly*....................4...............ok.28.0 4 . ...........IE olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin pod zmienionym ni...27....2...............ok 2.05?.............Bydgoszcz Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05.........mazowieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. .........podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........9.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4Pumka27....................7................grudzien?. ...............Lubin 5)korin............29..........4?................styczen... ......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korin GRATULEJSZYN!!!! ale fajowo! Dziewczyny ja czekam na @ jak dzis nie przyjdzie jurto zrobię test, wczoraj powinnam była dostac a nawet i przed wczoraj bo mam co 30-31 rzadko co 32. ale miałam ostatnio trochę stresów wiec daję sobie tolerancję jeszcze. ale plisssssssss trzymajcie kciuki. Mam pytanie testy beta hcg robi się w laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellllaaa trzymam z calych sil:) Ale sie ciesze za nasza tabelka na dole sie tak powieksza:) Ale jak beda same brzuchatki to chyba ja sama tu bede pisac z sama sobą:( Ale licze na was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretko czytałam wczesniejsz etwoje wpisy u ciebie testy z tempka sie zgadzały test pozytywny wyszedł ci w piatek i niska tempka a w sobote juz wysoka tempka i test negatywny.... a nu mnie nic nie wyszło albo testy sa jakies felerne ... sama nie wiem zastanawia mnie ta temperatura dzisiajsza dlaczego jest niska jezeli owulka juz była...?? ktos to umnie rozszyfrowac?? ciekawe jaka bede jutro miała temperature,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze lepiej obserwacja śluzu, to chyba najbardziej namacalne, slyszalam,ze testy potrafia zawiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za gratulacje, będę tu wchodzić i się udzielać na bank,jest to test wykonuje się w laboratorium, jest taka sieć D........a(nie wiem czy mogę podawać nazwę), wynik po kilku godzinach , ja była wczoraj o 15, wynik odebrałam o 7, koszt 35 złotych , testów sikanych zrobiłam chyba z 7 , unitest nie wykrył nic, pre test jak juz pisałam pokazał słabą kreskę , czyli wychodzi na to ,że jest czulszy, ale w sumie nabardziej opłacało się zrobic z krwi, bo na te testy sikane to kupę kasy przepuściłam, a pewna nie byłam, miałam mężowi powiedzieć wieczorem , ale jak już miałam wynik w ręce to moja niecerpliowść wzięłą górę, zresza tak samo jak ja jest twórcą tego Cudu , więc ma prawo wiedzieć jak nawjcześniej , ale jestem skołowana dzisiaj , siedzę w pracy, a w głowie tylko jedno, pozdrawiam , aha jeszcze a propos testow owulacyjnych to sam juz nie wiem , bo mi pokazał ciemna krechę dosyć późno, tzn dwa dni po śluzie , a wcześniej była jaśniutka, w sumie nie wiem kiedy zaskoczyło, bo działaliśmy i w czasie śluzu i po kresce ciemnej , skor nie mam @ to nie wiem kiedy było to jajeczkowanie, zawsze @ po 25 dc czyli wychodzi ,że powinno byc 25-14=11albo 12, ale może ten cykl miał byc dłuższy, nie wiem , ogólnie testy testami , a działać trzeba non stopo w tym czasie, pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Korin - moje gratulacje! a ja nadal nic nie czuję, no może piersi zrobiły się ciut \"cięższe\", ale nie bolą. @powinnam dostać w sobotę - mam nadzieję że nie przyjdzie. zrobiłam wczoraj test sikany i nic... i teraz jestem taka jakaś osowiała, przygaszona. no ale co ja mogę za to że jestem taka niecierpliwa ? :p OK muszę się doprowadzić do ładu i lecimy z Małą i z teściową na rynek i na pocztę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirella, podam Ci link, www.diag.pl , tu masz całą sieć,na Alejach Solidarności jest centrala, więc pewnie tam wszystko jest szybciej tzn wyniki, cena za bete 35 zł, tam szybiciej są na bank wyniki wymazów itd. ktor też pewnie w ciąży trzeba robić, a beta po paru godzinach , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!! Korin GRATULAJCE!!!!! Ja niestety muszę czekać do poniedziałku. A jak dzwoniłam do tego laboratorium \"Diagnostyka\" u nas w lublinie to powiedziała mi że wyniki np jakbym robiła w poniedziałek to wyniki byłyby w środę dopiero!!! A jak dzwoniłam do swojej przychodni to powiedziałą że na drugi dzień czyli we wtorek. Nio zobaczymy-trzeba czekać. Mam nadzieję że @ nie przyjdzie w weekend a jak zrobie test w poniedziałek to wyjdzie pozytywny:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam te badania o 15 i mogłam już wyniki odebarać wieczorem , a czynne mają do 18 , więc pewnie mają maszyne do oznaczania tego na miejscu, dlatego tak szybko sa do odbioru, a dziewyczyny powiem Wam ,że jestem szczęśliwa, walczyłam z pewną bakterią w obszarach dolnych od grudnia(długa historia) i w sumie poprzednie starania to były takie na żóltym świetle od lekarza,trochę się bałam , więc pewnie dlatego nic z tego nie wyszło, ale za to teraz daliśmy czadu i jest , oby wszystkim Wam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer25 śliczna tak twoja kruszynka Korin gratulacje ;-) ;-). Napisz nam czy czułaś że jesteś w ciązy wcześniej ? Jakie miałaś objawy ?? mirellaaaa ja zrobiłam ten test owulacyjny właśnie jak zobaczyłam ten śluz płodny . A ty dalej odczuwasz coś z tym pęcherzem czy już ci przeszło? Ja już się zaczynam w tym gubić ponieważ nie wiem kiedy trzeba działać jak ten śluz pojawia się płodny . Czy trzeba poczekać dzień i wtedy ? Ja w tym miesiącu jak zobaczyłam śluz płodny i na teście wyszły mi dwie krechy to działałam rano . Następnego dnia też rano . A po tym czasie spontanicznie może za intensywnie. Bo dalej jak robię siusiu czuje takie ciągniecie z lewej strony . Za resztę dziewczyn trzymam kciuki aby nam sie udało w kncu ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jenefer:) Ale ta twoja dzidzia cudowna!!! ja dopiero moja kropeczke zobacze chyba ok 20 tygodnia,bo tak jak juz pisalam tu usg robia na poczatku na stwierdzenie ciazy,potem w ok polowy i na koniec i to tyle... ALe ja bede miala napewno cztery bo ja pojedziemy do PL w lipcu to sie przejde do mojego gina co mi prowadzil poprzednie ciaze i mnie zbada i zrobi usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korin wielkie dzięki za linka, zaraz sie zapoznam z tą stroną Kurde dziewczyny ale jestem spięta, cały czas o @ myślę, najlepsze jest to że cykl zaczął mi się ALBO 30 albo 31 kwietania i za cholercię nie pamietam zapomniałam zazanczyc,cały czas liczę od tego 31. Gdyby jednak to był 30... hmmm.... to już by mi się trzeci dzień spóźniało.... jak narazie echo. xeniu, mi przeszło w sobotę jak łyknęłam no spę i zurawinkowe kapsułki, ale cały tydzien bolało, a w sobotę miałam apogeum. Wczoraj rozmawiałam z pielegniarką o pęcherzu i moich objawach i zaśmiała się,że droga jajeczka do zagniezdzenia moze dawac takie objawy, hehehhe ale czy ja wiem, nie napalam się, bo moze mi sie pzrez własnie jakąs infekcję opóźnia. Wcale się nie zdziwię jak w długi weekend troszkę wyluzuję i zaleje mnie \"farba\". no zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , nie wiem już sama czy możliwe ,żeby tak wczesna ciąża dawała objawy , ale jeśli chodzi o mnie to po 1. zgaga , bo każdym jedzeniu i kwaśne odbicia 2. ból pęcherza( przynajmniej te okolice) 3. żyły na piersiach duże i dużo, to by było na tyle, aha no i jeszcze senna się zrobiłam ,ale nie za mocno, bo zawsze sobie lubiła drzemkę uciąć, pozdrawiam gorąco , papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święto pracy , a ja już na nogach, ale to dlatego ,że wczoraj 20.15 to już spałam, najpierw wstałam o 4. 30 , ale udało mi się jeszcze zasnąć, drogie dziewczyny, kiedy idzie się do lekarza? w sumie ja mam zamiar się wybrać już chyba w środę, bo jakby co to można podać leki itd, a w dodatku miałam tą bakterię dość groźną, a mogła wrócić,to mnie trochę martwi, troszkę pobolewa mnie podbrzusze, ale pewnie coś tam się rozciąga , dopasowuje,a propos tej bakterii to dlatego ją leczyłam , bo mój lekarz twierdził ,że może m.in. powodować kłopoty z zajściem w ciążę,oczywiście ładna była jazda, bo wielu lekarzy ma inne zdanie, mogłam znaleźć takiego,który dałby mi zielone światło już w grudniu, ale skoro już wiedziałam,że coś tam mam to nawet jakby inny powiedział ok to strach by został,brałam dwa serie antybiotyków dość mocnych i poszło sobie dziadostwo, postanowiłam pozostać przy tym lekarzu , może jest nadwrażliwy, ale wolę takiego niż olewającego,no ,ale za to jest inny problem , bo ten lekarz nie jest z mojego miasta, tylko ma gabinet , bardzo go nasi miejscowi gin. nie trawią, ponoć w razie porodu w moim mieście lub ewentualnych innych problemów są niemili dla pacjentek mojego lekarza, chora sprawa, ooooooo ale się napisałam, ale dzisiaj mam dzień na gadanie a Wszyscy śpią, miłego dzionka, udanych imprez grilowych itp.papaa ps. dopiero chyba zaczyna do mnie docierać ,że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Korin ja tez mialam od samego poczatku zylki na dekoldzie,nawet o tym pisalam \"zajezdnia tanwajowa...\":) to typowe objawy i mysle ze nawet twoj bol brzucha jest typowem objawem,mnie do teraz czasem tak kluje w dole ze sie az martwie:O ale po jakims czasie samo mija i znoe przez pare dni sie nie pojawia,poprostu sie tam zmienia wszystko... Moje dzieci ciagle goraczke maja:O juz niew iem co z nimi robic.I dzis w nocy mialam wesolo.Nie dosc ze moj M spal ze starszym synem to on jak sie budzil to nie budzil tatusia tylko chodzil do mamusi:O Bo tatus sie musi wyspac mi powiedzial:D No a mlodszy pil chyba ze 100razy i oczywiscie temperatura kosmiczna:O No i teraz najwiekszy numer tej nocy,zeby moje trzecie dziecko nie bylo gorsze od rodzenstwa obudzilo mnie o 2 w nocy GLODEM!!! Myslalam ze zjem konia z kopytami:O Takze cala 3-ca dala mi dzis w nocy popalic:O Ale sie tez rozpisalam:D Milego weekendu papapa kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , Ale dziś piękny i słoneczny dzień . Nareszcie mój mąż ma wolny dzień . Pewnie spędzimy go na spacerach z naszymi dzieciaczkami i psiakami . Wczoraj troszkę grillowaliśmy . Uważam na alkohol w razie czego ;-) ;-) ;--) ;-) ;-) ;-) Lepiej dmuchać na zimne. Wczoraj mdliło mnie wieczorem ciekawe czy to na zbliżający się okres czy na to o czym marzę ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) . W razie co to0 biorę kwas foliowy . Ja to mam strasznie bolące okresy . Pierwszy dzień to tylko ketonal i nospa. A i tak wymotuje ze trzy razy. Lekarz powiedział że tak mam i tylko leki mi mogą pomóc albo urodzenie dziecka ;-( ;-( ;-(. Cieżko mi przeżyć te dwa dni jak jestem sama z dzieciakami. Dobra nie zanudzam. Pozdrawiam wszystkie brzuchtaki i te starające się . Miłej majóweczki ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-). A spróbowałam warstwic zdjęcia moich dzieciaczków ale nie wiem czy mi się udało. A i jeszcze moich pupilków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×